Cz En

062917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Divišová

    Člen KA

Pes

  1. Good Girl Dai Muratori, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility S: Diskvalifikován

  3. II. agility S: Diskvalifikován

  4. II. jumping S: 2/63, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  5. I. jumping S: 4/64, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  6. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  7. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  8. 2.Zkouška: 4/12, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  9. Jumping: 2/25, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  10. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  11. III. jumping S: 3/7, 36.88 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  12. II. jumping S: Diskvalifikován

  13. I. jumping S: 3/7, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  14. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  15. II. zkouška: 1/7, 39.27 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  16. I. zkouška: Diskvalifikován

  17. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  18. SA2- 1 běh: 2/7, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  19. SA2- 2 běh: 1/7, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  20. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  21. 1.běh bez zón: 1/40, 18.5 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  22. 1.běh se zónami: 1/41, 20.19 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  23. 2.běh bez zón: 20/39, 19.06 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  24. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  25. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  26. Czech Imp Jump: 8/24, 27.78 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  27. Jumping 1: 1/24, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  28. Jumping 2: 15/24, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  29. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  30. III. jumping S: 3/31, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  31. II. jumping S: 3/31, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  32. I. jumping S: 9/30, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  33. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  34. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  35. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  36. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  37. Agility Spokojeného psa S: 12/22, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  38. Jacob & Joseph Jumping S: 3/22, 20.5 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  39. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  40. PhysioDOG Agility S: 3/22, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  41. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  42. Czech Imp Jump: 10/20, 18.88 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  43. Jumping 1: 12/20, 38.32 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  44. Jumping 2 : 1/20, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  45. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  46. SA2 - I.: 3/7, 40.58 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  47. SA2 - II.: 1/7, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  48. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  49. 1.Zkouška SA2: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  50. 2.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  51. 3.Zkouška SA2: 1/5, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  52. Jumping S: Diskvalifikován

  53. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  54. 1. běh SA2 : Diskvalifikován

  55. 2. běh SA2 : 1/12, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  56. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  57. SA2- 1 běh: 1/5, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  58. SA2- 2 běh: 3/5, 37.59 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  59. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  60. Jelenův Jumping S: 8/12, 34.77 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  61. PhysioDOG Agility S: 6/11, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  62. Zkouška SA2: 3/6, 58.55 s, 26.55 tr. b., 2.78 m/s

  63. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  64. SA2 - I.: 1/7, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  65. SA2 - II.: Diskvalifikován

  66. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  67. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  68. Jumping 2 - S: 8/13, 34.8 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  69. Jumping 3 - S: 4/13, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  70. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  71. SA1 I: 2/8, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  72. SA1 II: Diskvalifikován

  73. SA1 III: 1/8, 26.12 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  74. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  75. SA1: 1/5, 24.55 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  76. SA1-2: Diskvalifikován

  77. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  78. II. zkouška SA1: 4/6, 46.0 s, 12.0 tr. b., 3.59 m/s

  79. I. zkouška SA1: 1/6, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  80. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  81. Ne-: 6/12, 46.58 s, 15.0 tr. b., 3.13 m/s

  82. Ne-Agility: 2/36, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  83. Ne-Jumping: 1/35, 27.12 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  84. So-: 1/12, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  85. So-Agility: 26/38, 44.22 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  86. So-Jumping: Diskvalifikován

  87. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  88. 1. Zka - SA1: 1/10, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  89. 2. Zka - SA1: 1/10, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  90. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  91. SA1 I.: 1/6, 26.08 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  92. SA1 II.: 2/6, 32.94 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  93. SA1 III.: 1/6, 29.15 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  94. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  95. Druhá zkouška SA1: 2/4, 38.28 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  96. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  97. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  98. Druhá zkouška SA1: 2/5, 38.18 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  99. První zkouška SA1: 1/5, 32.28 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  100. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  101. 1. Zka - SA1: 1/8, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  102. 2. Zka - SA1: 1/8, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  103. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  104. Druhý běh SA1: Diskvalifikován

  105. První běh SA1: Diskvalifikován

  106. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  107. III. jumping S: Diskvalifikován

  108. II. jumping S: Diskvalifikován

  109. I. jumping S: 12/20, 29.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  110. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  111. Jumping Light: Diskvalifikován

  112. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  113. Jumping 1 S: 9/12, 40.5 s, 6.98 tr. b., 4.0 m/s

  114. Jumping 2 S: 1/12, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  115. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  116. Jumpy A1 - I.běh SA1: 4/7, 28.14 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  117. Jumpy A1 - II. běh SA1: 4/7, 28.5 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s