062917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Divišová

    Arrow_down

Pes

  1. Good Girl Dai Muratori, Parson Russell Teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  2. Agility II / S: 3/23, 43.12 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  3. Agility I / S: Diskvalifikován

  4. Finále / S: 2/15, 40.92 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  5. Jumping III / S: Diskvalifikován

  6. Jumping II / S: 1/24, 33.79 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  7. Jumping I / S: 2/25, 36.04 s, 0.0 tr. b., 6.05 m/s

  8. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  9. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška SA3: 1/8, 41.12 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  11. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  12. Agility / S: Diskvalifikován

  13. Jumping / S: 1/19, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  14. TACHYON AGILITY / S: 1/17, 37.96 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  15. TACHYON JUMPING / S: 1/18, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  16. Zkouška A3 / S: Diskvalifikován

  17. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  18. 1.zkouška SA3: 1/10, 42.92 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  19. 2.zkouška SA3: 1/10, 41.76 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  20. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  21. Agility: Diskvalifikován

  22. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  23. Jumping: Diskvalifikován

  24. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 1/55, 35.29 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  25. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  26. Finále SA: 9/15, 48.82 s, 9.82 tr. b., 4.22 m/s

  27. SA Agility 1: 5/71, 43.6 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  28. SA Agility 2: Diskvalifikován

  29. SA Agility 3: Diskvalifikován

  30. SA Agility 4: Diskvalifikován

  31. SA Jumping 1: Diskvalifikován

  32. SA Jumping 2: Diskvalifikován

  33. Zkouška Exam S A3: 8/45, 42.76 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  34. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 24. 06. 2022 - 25. 06. 2022

  35. I. agility S: Diskvalifikován

  36. II. agility S: 2/9, 41.29 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  37. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  38. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  39. JUMPING S: 5/9, 35.16 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  40. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  41. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  42. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  43. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  44. QA4 Agility: 3/42, 42.18 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  45. QA5 Agility: Diskvalifikován

  46. QA6 Agility: Diskvalifikován

  47. QJ4 Jumping: 10/42, 37.85 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  48. QJ5 Jumping: 2/42, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  49. QJ6 Jumping: 2/40, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  50. Sedlec u Mikulova - Czech cup 2022, 08. 05. 2022

  51. 1. Agility S - Z l e t.: 6/17, 40.17 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  52. 2. Agility S - Z l e t.: 8/17, 41.58 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  53. 3. Jumping S - Z l e t.: 1/17, 36.03 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  54. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  55. 1. zkouška A3 S: 1/4, 49.88 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  56. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  57. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  58. QA1 Agility: 11/51, 46.56 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  59. QA2 Agility: 9/50, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  60. QA3 Agility: Diskvalifikován

  61. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  62. QJ2 Jumping: 4/50, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  63. QJ3 Jumping: 20/39, 35.0 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  64. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  65. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  66. 2.zkouška SA3: 1/6, 42.42 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  67. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  68. 1. Zkouška SA3: 1/10, 40.57 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  69. 2. Zkouška SA3: 1/10, 41.02 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  70. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  71. Čerčany - Trojzkoušky, 02. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  72. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  73. 1.Zk. SA3 neděle: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  75. 2.Zk. SA3 neděle: Diskvalifikován

  76. 3. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  77. 3.Zk. SA3 neděle: Diskvalifikován

  78. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  79. 1. Zkouška SA3: 1/3, 42.83 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  80. 2. Zkouška SA3: 1/3, 42.35 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  81. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  82. Agility 1 - Small: 4/35, 24.34 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  83. Agility 2 - Small: 8/35, 25.14 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  84. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 - Small: 19/35, 26.44 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  86. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  87. Agility III 250: 3/15, 43.82 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  88. Agility II 250: 1/18, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  89. Agility I 250: Diskvalifikován

  90. Jumping III 250: 1/15, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  91. Jumping II 250: 9/16, 51.08 s, 12.08 tr. b., 4.09 m/s

  92. Jumping I 250: 1/18, 36.19 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  93. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  94. 1. Zkouška SA3: 2/9, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  95. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  96. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  97. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  98. Czech Imp Jump Small: 3/30, 22.45 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  99. Jumping 1 - Small: 1/30, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  100. Jumping 2 - Small: 20/30, 38.3 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  101. Čerčany - Fofr zkoušky 8, 18. 12. 2021

  102. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  103. 2.zkouška SA3: 2/5, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  104. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  105. 1. Zkouška SA3: 1/6, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  106. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  107. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  108. Czech Imp Jump Small: 15/24, 26.36 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  109. Jumping 1 - Small: 2/24, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  110. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  111. Čerčany - Fofr zkoušky 7, 20. 11. 2021

  112. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. 2.zkouška SA3: 2/8, 44.61 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  114. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  115. III. jumpng S: Diskvalifikován

  116. II. jumping S: 1/7, 25.95 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  117. I. jumping S: 1/7, 25.7 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  118. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  119. Czech Imp Jump Small: 2/20, 22.0 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  120. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  121. Jumping 2 - Small: 1/20, 33.25 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  122. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  123. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  124. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  125. 3. Zkouška SA3: 1/4, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  126. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  127. 1.zkouška SA3: 1/6, 44.91 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  128. 2.zkouška SA3: 1/6, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  129. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  130. Finále: 6/10, 44.28 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  131. 1.kvalifikace: 5/15, 44.6 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  132. 2.kvalifikace: 4/15, 32.27 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  133. 3.kvalifikace: 7/14, 34.65 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  134. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  135. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: 1/18, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  136. Jumping FirstAnimal S: Diskvalifikován

  137. Zkouška A3 Josera S: 2/13, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  138. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  139. Agility Small: 3/8, 41.28 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  140. Jumping Small: Diskvalifikován

  141. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  142. Agility S: 1/23, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  143. Jumping S: 6/23, 30.5 s, 10.0 tr. b., 5.51 m/s

  144. Neděle Agility S: Diskvalifikován

  145. Neděle Jumping S: Diskvalifikován

  146. Neděle Zkouška S3: 2/12, 39.51 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  147. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  148. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  149. 1.zkouška SA3: 5/9, 39.07 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  150. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  151. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  152. Agility OPEN S: 1/15, 41.53 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  153. Jumping OPEN III. S: 4/15, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  154. Jumping OPEN II. S: 4/15, 34.07 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  155. Jumping OPEN I. S: Diskvalifikován

  156. Zkouška SA3: 1/10, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  157. Zkouška SA3 Neděle: Diskvalifikován

  158. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  159. 1.zkouška SA3: 1/14, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  160. 2.zkouška SA3: 2/14, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  161. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  162. Agility 1 S: Diskvalifikován

  163. Agility 2 S: Diskvalifikován

  164. Agility 3 S: 2/35, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  165. Agility 4 S: 14/34, 43.71 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  166. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  167. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  168. Zkouška SA3: 3/14, 54.5 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  169. Čerčany - Juta Cup, 27. 06. 2021

  170. AGILITY II S: 1/3, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  171. AGILITY I S: 3/4, 37.09 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  172. FINÁLE - jumping S: 1/3, 30.71 s, 5.0 tr. b., 6.68 m/s

  173. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  174. Čerčany - Pytloun Cup, 26. 06. 2021

  175. AGILITY II S: Diskvalifikován

  176. AGILITY I S: 2/3, 43.98 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  177. FINÁLE - jumping S: Diskvalifikován

  178. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  179. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  180. Agility I: Diskvalifikován

  181. Jumping I: Diskvalifikován

  182. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  183. TRIAL I.: 5/7, 50.18 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  184. TRIAL II.: Diskvalifikován

  185. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  186. 1.zkouška SA3: 1/8, 38.69 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  187. 2.zkouška SA3: 1/8, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  188. Brno - Jarní Brno, 29. 05. 2021

  189. Agility SA: Diskvalifikován

  190. Jumping SA: 5/9, 43.51 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  191. Zkouška SA3: 2/6, 43.37 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  192. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  193. Jumping I: 4/9, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  194. Jumping II: 1/9, 29.91 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  195. Jumping light: 1/9, 23.53 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  196. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  197. ZkA. SA2 I.: 1/7, 36.08 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  198. ZkA. SA2 II.: 2/7, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  199. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  200. Finále: 4/7, 40.18 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  201. 1.kvalifikace: 1/11, 31.65 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  202. 2.kvalifikace: 1/11, 28.5 s, 0.0 tr. b., 6.56 m/s

  203. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  204. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  205. Agility Individual: 1/67, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  206. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  207. Jumping Individual: Diskvalifikován

  208. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  209. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  210. Jumping: 13/22, 33.4 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  211. Zkouška 1: 1/6, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  212. Zkouška 2: 3/6, 37.24 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  213. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  214. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 4/20, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  215. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  216. Jelení Jumping S: Diskvalifikován

  217. Jumping Short S Jacob & Joseph: 9/18, 28.79 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  218. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  219. FINÁLE S: 1/4, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  220. I. agility S: 2/13, 39.01 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  221. II. agility S: 4/13, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  222. II. zkouška A2 S: 1/3, 38.75 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  223. I. jumping S: 4/13, 41.79 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  224. I. zkouška A2 S: 2/4, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  225. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  226. SA2 I: 1/6, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  227. SA2 II: Diskvalifikován

  228. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  229. Agility S: 2/20, 35.67 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  230. Fin Agility S: 2/12, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  231. 1. Jumping S: 1/20, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  232. 2. Jumping S: 1/20, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  233. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  234. I. agility S: Diskvalifikován

  235. II. agility S: Diskvalifikován

  236. II. jumping S: 2/63, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  237. I. jumping S: 4/64, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  238. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  239. Jumping: 2/25, 32.11 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  240. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  241. 2.Zkouška: 4/12, 42.34 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  242. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  243. III. jumping S: 3/7, 36.88 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  244. II. jumping S: Diskvalifikován

  245. I. jumping S: 3/7, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  246. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  247. II. zkouška: 1/7, 39.27 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  248. I. zkouška: Diskvalifikován

  249. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  250. SA2- 1 běh: 2/7, 38.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  251. SA2- 2 běh: 1/7, 34.26 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  252. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  253. 1.běh bez zón: 1/40, 18.5 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  254. 1.běh se zónami: 1/41, 20.19 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  255. 2.běh bez zón: 20/39, 19.06 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  256. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  257. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  258. Czech Imp Jump: 8/24, 27.78 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  259. Jumping 1: 1/24, 35.99 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  260. Jumping 2: 15/24, 39.26 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  261. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  262. III. jumping S: 3/31, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  263. II. jumping S: 3/31, 29.18 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  264. I. jumping S: 9/30, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  265. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  266. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  267. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  268. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  269. Agility Spokojeného psa S: 12/22, 32.8 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  270. Jacob & Joseph Jumping S: 3/22, 20.5 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  271. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  272. PhysioDOG Agility S: 3/22, 45.24 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  273. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  274. Czech Imp Jump: 10/20, 18.88 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  275. Jumping 1: 12/20, 38.32 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  276. Jumping 2 : 1/20, 31.6 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  277. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  278. SA2 - I.: 3/7, 40.58 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  279. SA2 - II.: 1/7, 33.19 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  280. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  281. Jumping S: Diskvalifikován

  282. 1.Zkouška SA2: 1/5, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  283. 2.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  284. 3.Zkouška SA2: 1/5, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  285. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  286. 1. běh SA2 : Diskvalifikován

  287. 2. běh SA2 : 1/12, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  288. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  289. SA2- 1 běh: 1/5, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  290. SA2- 2 běh: 3/5, 37.59 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  291. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  292. Jelenův Jumping S: 8/12, 34.77 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  293. PhysioDOG Agility S: 6/11, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  294. Zkouška SA2: 3/6, 58.55 s, 26.55 tr. b., 2.78 m/s

  295. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  296. SA2 - I.: 1/7, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  297. SA2 - II.: Diskvalifikován

  298. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  299. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  300. Jumping 2 - S: 8/13, 34.8 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  301. Jumping 3 - S: 4/13, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  302. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  303. SA1 I: 2/8, 32.13 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  304. SA1 II: Diskvalifikován

  305. SA1 III: 1/8, 26.12 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  306. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  307. SA1: 1/5, 24.55 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  308. SA1-2: Diskvalifikován

  309. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  310. II. zkouška SA1: 4/6, 46.0 s, 12.0 tr. b., 3.59 m/s

  311. I. zkouška SA1: 1/6, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  312. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  313. Ne-: 6/12, 46.58 s, 15.0 tr. b., 3.13 m/s

  314. Ne-Agility: 2/36, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  315. Ne-Jumping: 1/35, 27.12 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  316. So-: 1/12, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  317. So-Agility: 26/38, 44.22 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  318. So-Jumping: Diskvalifikován

  319. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  320. 1. Zka - SA1: 1/10, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  321. 2. Zka - SA1: 1/10, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  322. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  323. SA1 I.: 1/6, 26.08 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  324. SA1 II.: 2/6, 32.94 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  325. SA1 III.: 1/6, 29.15 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  326. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  327. Druhá zkouška SA1: 2/4, 38.28 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  328. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  329. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  330. Druhá zkouška SA1: 2/5, 38.18 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  331. První zkouška SA1: 1/5, 32.28 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  332. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  333. 1. Zka - SA1: 1/8, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  334. 2. Zka - SA1: 1/8, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  335. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  336. Druhý běh SA1: Diskvalifikován

  337. První běh SA1: Diskvalifikován

  338. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  339. III. jumping S: Diskvalifikován

  340. II. jumping S: Diskvalifikován

  341. I. jumping S: 12/20, 29.6 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  342. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  343. Jumping Light: Diskvalifikován

  344. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  345. Jumping 1 S: 9/12, 40.5 s, 6.98 tr. b., 4.0 m/s

  346. Jumping 2 S: 1/12, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  347. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  348. Jumpy A1 - I.běh SA1: 4/7, 28.14 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  349. Jumpy A1 - II. běh SA1: 4/7, 28.5 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s