Cz En

063117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Batlová

    Člen KA

Pes

  1. Felix od Petrovických Pláňat, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  2. FINALE O bezovou hulku: Diskvalifikován

  3. Turnaj I: 12/21, 44.69 s, 4.69 tr. b., 3.18 m/s

  4. Turnaj II: 8/16, 42.19 s, 0.19 tr. b., 3.48 m/s

  5. Turnaj III: 7/8, 25.14 s, 16.14 tr. b., 3.38 m/s

  6. Zk agility I: 6/9, 59.1 s, 34.1 tr. b., 2.88 m/s

  7. Zk agility II: 6/9, 48.59 s, 14.59 tr. b., 3.0 m/s

  8. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  9. 1. zkouška: 5/7, 76.69 s, 49.69 tr. b., 2.11 m/s

  10. 2. zkouška: 4/7, 54.36 s, 15.36 tr. b., 3.13 m/s

  11. 3. zkouška: 4/7, 54.66 s, 11.66 tr. b., 3.6 m/s

  12. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  13. druhá zkouška SA1: 1/5, 40.97 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  14. první zkouška SA1: 4/5, 47.12 s, 10.12 tr. b., 3.2 m/s

  15. třetí zkouška SA1: 1/5, 42.22 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  16. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  17. druhá zkouška SA1: 1/4, 42.83 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  18. první zkouška SA1: 2/4, 46.57 s, 5.57 tr. b., 3.56 m/s

  19. třetí zkouška SA1: Diskvalifikován

  20. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  21. Agility Basic S SA1: Diskvalifikován

  22. Agility I S S: 6/48, 65.78 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  23. Jumping Basic S SA1: 18/18, 33.84 s, 10.0 tr. b., 3.01 m/s

  24. Jumping I S S: 23/46, 63.06 s, 34.06 tr. b., 2.82 m/s

  25. Tuneliáda S S: 26/48, 27.16 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  26. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  27. Agility Trial I: 7/9, 52.69 s, 21.69 tr. b., 2.39 m/s

  28. Agility Trial II: 3/9, 43.63 s, 11.63 tr. b., 2.98 m/s

  29. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  30. Zkouška č.1 SA1: Diskvalifikován

  31. Zkouška č.2 SA1: Diskvalifikován

  32. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  33. Trial I: Diskvalifikován

  34. Trial II: Diskvalifikován

  35. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  36. Agility Trial I: Diskvalifikován

  37. Agility Trial II: Diskvalifikován

  38. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  39. Agility Open: Diskvalifikován

  40. Agility Trial I: Diskvalifikován

  41. Agility Trial II: 2/7, 47.35 s, 8.35 tr. b., 3.06 m/s

  42. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  43. Agility 1: Diskvalifikován

  44. Agility 2: Diskvalifikován

  45. Agility 3: Diskvalifikován

  46. Agility 4: Diskvalifikován

  47. Agility Trial: 1/6, 76.81 s, 44.81 tr. b., 2.64 m/s

  48. Jumping 1: 37/73, 64.71 s, 40.71 tr. b., 2.52 m/s

  49. Jumping 2: Diskvalifikován

  50. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  51. druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  52. první zkouška SA1: 4/5, 60.66 s, 17.66 tr. b., 2.56 m/s

  53. třetí zkouška SA1: 5/5, 83.14 s, 31.14 tr. b., 2.41 m/s

  54. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  55. Agility hra: Diskvalifikován

  56. Agility Open: 29/39, 72.81 s, 34.81 tr. b., 2.54 m/s

  57. Agility Trial: Diskvalifikován

  58. Jumping Open: 22/43, 52.26 s, 14.26 tr. b., 3.0 m/s

  59. Tuneliada: Diskvalifikován

  60. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  61. Agility I: 6/10, 41.31 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  62. Agility II: 4/10, 38.72 s, 2.72 tr. b., 3.41 m/s