Cz En

063517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Kaletová, OSA Naura

    Člen KA

Pes

  1. Ann Fleurette From Their Hearts, Border kolie

Výsledky

  1. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  2. Agility: 8/86, 37.63 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  3. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  4. Jumping: Diskvalifikován

  5. Jumping DRUZSTVA: 6/97, 33.18 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  6. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  7. Agility 1: 37/212, 42.01 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  8. Agility 2: Diskvalifikován

  9. Agility 3: Diskvalifikován

  10. Agility 4: 74/191, 46.05 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  11. Agility Trial: 9/50, 36.04 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  12. Jumping 1: Diskvalifikován

  13. Jumping 2: 7/205, 37.38 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  14. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  15. Agility I: Diskvalifikován

  16. Agility II: 1/74, 37.6 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  17. Jumping I: 13/76, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  18. Jumping II: Diskvalifikován

  19. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  20. QA4 Agility: Diskvalifikován

  21. QA5 Agility: 30/93, 38.97 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  22. QJ4 Jumping: 37/95, 42.5 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  23. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  24. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  25. QA1 agility: Diskvalifikován

  26. QA3 agility: Diskvalifikován

  27. QJ1 jumping: 49/126, 31.92 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  28. QJ2 jumping: 12/126, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  29. QJ3 jumping: 35/122, 36.82 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  30. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  31. Agility Squads as individual: 42/157, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  32. Jumping A2A3: 40/113, 39.17 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  33. Jumping Squads as Individual: 21/162, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  34. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  35. Special Agility: Diskvalifikován

  36. Special Jumping: 77/153, 44.54 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  37. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  38. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  39. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  41. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  42. Agility LA: Diskvalifikován

  43. Jumping LA: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  46. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška LA2: 2/10, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  48. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  50. Agility LA: Diskvalifikován

  51. Jumping LA: 4/51, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  52. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  54. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. I. zkouška LA2: 2/18, 40.75 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  56. Jumping A2 + A3 L: 13/27, 28.68 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s