Cz En

063717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ingrid Šefčíková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Akira Duhový sen, Papillon

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  2. Jumping Open S: 10/23, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  3. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  4. ZkA. SA3 II.: 3/14, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  5. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  6. I. agility S: 5/65, 43.33 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  7. II. agility S: Diskvalifikován

  8. II. jumping S: 14/63, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  9. I. jumping S: Diskvalifikován

  10. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  11. 1.běh bez zón: 6/40, 20.36 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  12. 1.běh se zónami: 8/41, 22.14 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  13. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  14. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  15. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  16. 1. Zkouška A3 S: 6/15, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  17. 2. Zkouška A3 S: 6/15, 42.5 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  18. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  19. Jumping I: Diskvalifikován

  20. Jumping II: Diskvalifikován

  21. Jumping III: 9/16, 28.93 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  22. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  23. 1. Zkouška SA3: 1/11, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  24. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  25. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  26. Zkouška1 SA3: 2/15, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  27. Zkouška2 SA3: Diskvalifikován

  28. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  29. Agility jednotlivci S: 2/45, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  30. Jumping jednotlivci S: 2/45, 28.35 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  31. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  32. Batmanův jumping S: 3/12, 31.37 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  33. Jumping superhrdinů S: 5/12, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  34. Kapitánský jumping S: Diskvalifikován

  35. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  36. Agility S: 4/17, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  37. Jumping S: 1/17, 33.1 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  38. Zkoušky SA3: 2/4, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  39. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  40. Zk SA3 I.: 1/3, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  41. Zk SA3 II.: Diskvalifikován

  42. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  43. Agility S: 4/13, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  44. Jumping S: 1/13, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  45. Zkouska SA3: Diskvalifikován

  46. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  47. Agility Open: 19/70, 41.67 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  48. Agility Squads as Individual: 34/71, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  49. Jumping Open: Diskvalifikován

  50. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  51. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  52. Agility S: 2/10, 43.25 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  53. Jumping S: 3/12, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  54. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  55. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  56. 1. Zka - SA3: 3/13, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  57. 2. Zka - SA3: 4/13, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  58. Jumping - Small: 10/25, 26.47 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  59. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  60. QA4 Agility: Diskvalifikován

  61. QA5 Agility: 19/36, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  62. QA6 Agility: 12/35, 49.32 s, 1.32 tr. b., 4.46 m/s

  63. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  64. QJ5 Jumping: 11/36, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  65. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  66. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  67. SA3 I.: 3/5, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  68. SA3 II.: 3/5, 49.75 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  69. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  70. Finále small: 3/8, 26.37 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  71. Jumping II. small: 2/19, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  72. Jumping I. small: 9/19, 38.32 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  73. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  74. QA1 agility: 14/48, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  75. QA2 agility: 11/48, 47.94 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  76. QA3 agility: 12/48, 45.92 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  77. QJ1 jumping: 23/48, 46.04 s, 5.04 tr. b., 4.24 m/s

  78. QJ2 jumping: 21/48, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  79. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  80. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  81. Zkouška II. SA2: 2/8, 39.92 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  82. Zkouška I. SA2: 2/8, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  83. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  84. 1. Zka - SA2: 2/6, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  85. 2. Zka - SA2: 1/6, 41.5 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  86. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  87. Agility II S: Diskvalifikován

  88. Agility I S: 13/60, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  89. Jumping III S: Diskvalifikován

  90. Jumping II S: 9/48, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  91. Jumping I S: 24/50, 37.47 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  92. Jumping IV papiloni S: 6/22, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  93. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  94. Agility I: 14/81, 45.67 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  95. Agility II: Diskvalifikován

  96. Jumping I: 30/81, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  97. Jumping II: 30/79, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  98. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  99. SA2 I.: 1/9, 35.01 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  100. SA2 II.: 1/9, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  101. SA2 III.: 1/9, 31.66 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  102. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  103. II. zkouška SA2: 5/18, 41.91 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  104. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  105. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  106. 1. Zka - SA2: 5/9, 41.8 s, 10.8 tr. b., 3.49 m/s

  107. 2. Zka - SA2: 1/9, 28.09 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  108. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  109. Jumping S 1: Diskvalifikován

  110. Jumping S 2: 2/23, 30.57 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  111. Jumping S 3: Diskvalifikován

  112. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  113. Jumping: Diskvalifikován

  114. Jumping DUO: Diskvalifikován

  115. Zkouška: 4/7, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  116. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  117. 1SJ2: 1/5, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  118. 2SJ2: Diskvalifikován

  119. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  120. Agility - 1.kolo S: 2/35, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  121. Jumping - 2.kolo S: 7/35, 28.73 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  122. Jumping hra S: 1/35, 19.3 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  123. Zkoušky SA2: 4/13, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  124. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  125. Agility S: 11/29, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  126. Jumping S: 10/29, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  127. Zkoušky SA2: 6/12, 43.65 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  128. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  129. AGILITY S: 8/21, 43.57 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  130. JUMPING S: 2/21, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  131. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  132. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  133. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  134. I. zkouška SA2: 9/10, 33.38 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  135. jumping SA2: 6/10, 26.6 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  136. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  137. Agility II. S: Diskvalifikován

  138. Agility I. S: Diskvalifikován

  139. Jumping II. S: Diskvalifikován

  140. Jumping I. S: 11/58, 36.51 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  141. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  142. AGILITY S: 6/25, 38.44 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  143. JUMPING S: 6/23, 31.14 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  144. ZKOUŠKA SA2: 3/8, 34.87 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  145. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  146. 1.Zka - Sa2: 3/7, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  147. 2. Zka - SA2: 4/7, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  148. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  149. Ne-: 6/12, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  150. Ne-Agility: 16/33, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  151. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  152. So-: Diskvalifikován

  153. So-Agility: 10/34, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  154. So-Jumping: Diskvalifikován

  155. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  156. A2 zkouška SA2: 2/9, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  157. Agility S S: 7/19, 41.51 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  158. Jumping S S: 2/19, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  159. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  160. QA1 agility: 13/53, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  161. QA2 agility: Diskvalifikován

  162. QA3 agility: Diskvalifikován

  163. QJ1 jumping: 37/53, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  164. QJ2 jumping: 19/53, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  165. QJ3 jumping: 17/53, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  166. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  167. Agility 1: Diskvalifikován

  168. Agility 2: Diskvalifikován

  169. Agility 3: Diskvalifikován

  170. Finále Jumping SA: 5/12, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  171. Jumping 1: 9/31, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  172. Jumping 2: 19/31, 37.65 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  173. Jumping 3: 7/30, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  174. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  175. Agility II Small: Diskvalifikován

  176. Agility I Small: 27/64, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  177. Jumping III Small: Diskvalifikován

  178. Jumping II Small: 23/56, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  179. Jumping I Small: 7/56, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  180. MR papillon Small - II. kolo: 2/16, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  181. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  182. 1. Zka - SA1: 3/8, 29.2 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  183. 2. Zka - SA1: 2/8, 28.95 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  184. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  185. 1. BĚH SA1: 1/7, 35.09 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  186. 2. BĚH SA1: Diskvalifikován

  187. 3. BĚH SA1: Diskvalifikován

  188. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  189. II. Packa SA1: Diskvalifikován

  190. I. Packa SA1: 6/10, 28.19 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  191. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  192. Czech Imp Jump Small: 6/28, 20.06 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  193. Jumping 1 Small: 19/28, 41.41 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  194. Jumping 2 Small: 15/28, 41.46 s, 12.46 tr. b., 3.93 m/s

  195. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  196. II. zkouška SA1: 5/12, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  197. I. zkouška SA1: 1/12, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  198. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  199. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  200. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  201. Jumping 2 Small: 3/22, 29.64 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s