Cz En

063817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ingrid Šefčíková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Arisa Duhový sen, Papillon

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  2. Jumping Open XS: 1/5, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  3. ZkA. XSA3 I.: Diskvalifikován

  4. ZkA. XSA3 II.: 2/4, 39.43 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  5. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  6. I. agility XS: 5/13, 46.97 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  7. II. agility XS: 1/13, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  8. II. jumping XS: 7/13, 37.52 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  9. I. jumping XS: 3/13, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  10. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  11. 1.běh bez zón: 7/40, 20.39 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  12. 1.běh se zónami: 26/41, 21.42 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  13. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  14. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  15. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  16. 1. Zkouška A3 XS: 1/5, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  17. 2. Zkouška A3 XS: 1/5, 42.12 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  18. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  19. Jumping I: 1/5, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  20. Jumping II: Diskvalifikován

  21. Jumping III: 1/5, 28.64 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  22. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  23. 1. Zkouška XSA3: 3/4, 45.55 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  24. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  25. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  26. Czech Imp Jump XSmall: 1/9, 21.65 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  27. Jumping 1 - XSmall: Diskvalifikován

  28. Jumping 2 - XSmall: 3/9, 28.88 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  29. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  30. Agility jednotlivci S: 1/45, 34.99 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  31. Jumping jednotlivci S: 1/45, 28.17 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  32. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  33. Batmanův jumping S: 7/12, 29.85 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  34. Jumping superhrdinů S: Diskvalifikován

  35. Kapitánský jumping S: 3/12, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  36. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  37. Agility S: 3/17, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  38. Jumping S: 4/17, 35.49 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  39. Zkoušky SA3: 3/4, 44.06 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  40. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  41. Agility Open: 17/70, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  42. Agility Squads as Individual: 42/71, 43.31 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  43. Jumping Open: 36/71, 37.65 s, 6.65 tr. b., 4.3 m/s

  44. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  45. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  46. Agility XS: Diskvalifikován

  47. Jumping XS: 1/4, 37.91 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  48. Zkouška - XSA3: 1/2, 41.68 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  49. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  50. 1. Zka - SA3: 1/13, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  51. 2. Zka - SA3: 1/13, 29.06 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  52. Jumping - Small: 4/25, 24.21 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  53. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  54. Ne. - Agility II. S: 18/54, 40.37 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  55. Ne. - Jumping II. S: 4/56, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  56. So. - Agility I. S: 27/59, 48.5 s, 15.0 tr. b., 4.19 m/s

  57. So. - Jumping I. S: 3/59, 38.57 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  58. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  59. QA4 Agility: Diskvalifikován

  60. QA5 Agility: 20/36, 43.1 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  61. QA6 Agility: 6/35, 46.26 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  62. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  63. QJ5 Jumping: 9/36, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  64. QJ6 Jumping: 6/34, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  65. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  66. SA3 I.: 2/5, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  67. SA3 II.: 1/5, 47.75 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  68. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  69. Finále small: 2/8, 25.17 s, 0.0 tr. b., 6.48 m/s

  70. Jumping II. small: 6/19, 29.57 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  71. Jumping I. small: 10/19, 39.19 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  72. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  73. QA1 agility: 11/48, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  74. QA2 agility: 19/48, 46.5 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  75. QA3 agility: 35/48, 47.71 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  76. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  77. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  78. QJ3 jumping: 5/45, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  79. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  80. Zkouška II. SA3: 5/12, 44.57 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  81. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  82. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  83. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  84. 2. Zka - SA3: 1/5, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  85. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  86. Agility II S: Diskvalifikován

  87. Agility I S: 12/60, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  88. Jumping III S: Diskvalifikován

  89. Jumping II S: 6/48, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  90. Jumping I S: Diskvalifikován

  91. Jumping IV papiloni S: 2/22, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  92. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  93. Agility I: Diskvalifikován

  94. Agility II: 38/75, 49.78 s, 15.78 tr. b., 3.86 m/s

  95. Jumping I: 51/81, 36.03 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  96. Jumping II: 44/79, 39.1 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  97. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  98. SA3 I.: 8/20, 42.81 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  99. SA3 II.: Diskvalifikován

  100. SA3 III.: 9/20, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  101. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  102. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  103. I. zkouška SA3: 1/13, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  104. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  105. Jumping S 1: Diskvalifikován

  106. Jumping S 2: 1/23, 29.73 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  107. Jumping S 3: 2/23, 28.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  108. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  109. Druhá zkouška SA3: 2/7, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  110. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  111. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  112. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. I. zkouška SA3: 1/16, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  114. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  115. 1SJ3: Diskvalifikován

  116. 2SJ3: Diskvalifikován

  117. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  118. Agility - 1.kolo S: 4/35, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  119. Jumping - 2.kolo S: 19/35, 29.66 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  120. Jumping hra S: 3/35, 19.46 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  121. Zkoušky SA3: 1/15, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  122. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  123. Agility S: Diskvalifikován

  124. Jumping S: 5/29, 38.16 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  125. Zkoušky SA2: 2/12, 42.0 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  126. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  127. AGILITY S: 2/21, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  128. JUMPING S: Diskvalifikován

  129. Zkoušky SA2: 1/8, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  130. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  131. Agility: 10/56, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  132. Agility DRUZSTVA: 21/56, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  133. Jumping: 24/57, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  134. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  135. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  136. II. zkouška SA2: 1/10, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  137. I. zkouška SA2: 1/10, 32.36 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  138. jumping SA2: 2/10, 27.04 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  139. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  140. 1. BĚH SA2: 1/9, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  141. 2. BĚH SA2: Diskvalifikován

  142. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  143. Agility II. S: 8/54, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  144. Agility I. S: Diskvalifikován

  145. Jumping II. S: 23/57, 37.2 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  146. Jumping I. S: 8/58, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  147. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  148. AGILITY S: 2/25, 37.42 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  149. JUMPING S: 2/23, 28.72 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  150. ZKOUŠKA SA2: 1/8, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  151. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  152. 1.Zka - Sa2: 1/7, 34.51 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  153. 2. Zka - SA2: 3/7, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  154. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  155. Ne-: 1/12, 35.21 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  156. Ne-Agility: Diskvalifikován

  157. Ne-Jumping: 14/31, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  158. So-: 3/12, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  159. So-Agility: Diskvalifikován

  160. So-Jumping: 4/34, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  161. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  162. A2 zkouška SA2: 1/9, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  163. Agility S S: 4/19, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  164. Jumping S S: Diskvalifikován

  165. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  166. QA1 agility: 28/53, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  167. QA2 agility: 28/53, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  168. QA3 agility: 14/52, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  169. QJ1 jumping: 21/53, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  170. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  171. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  172. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  173. Agility 1: Diskvalifikován

  174. Agility 2: Diskvalifikován

  175. Agility 3: 2/30, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  176. Finále Agility SA: Diskvalifikován

  177. Finále Jumping SA: 4/12, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  178. Jumping 1: 5/31, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  179. Jumping 2: 2/31, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  180. Jumping 3: 4/30, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  181. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  182. Agility II Small: 22/55, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  183. Agility I Small: Diskvalifikován

  184. Jumping III Small: 17/55, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  185. Jumping II Small: 34/56, 36.78 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  186. Jumping I Small: Diskvalifikován

  187. MR papillon Small - II. kolo: Diskvalifikován

  188. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  189. 1. Zka - SA1: 1/8, 28.46 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  190. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  191. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  192. I Agility Open: 26/75, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  193. II Agility Open: Diskvalifikován

  194. II Jumping Open: Diskvalifikován

  195. I Jumping Open: 12/75, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  196. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  197. Agility Open S: Diskvalifikován

  198. Jumping Open S: 3/22, 25.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  199. Zkoušky SA1: 1/5, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  200. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  201. 1. BĚH SA1: Diskvalifikován

  202. 2. BĚH SA1: 1/7, 30.89 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  203. 3. BĚH SA1: 1/7, 33.25 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  204. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  205. II. Packa SA1: 1/10, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  206. I. Packa SA1: 1/10, 27.37 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  207. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  208. Czech Imp Jump XSmall: 3/10, 21.27 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  209. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  210. Jumping 2 XSmall: 3/10, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  211. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  212. II. zkouška SA1: 1/12, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  213. I. zkouška SA1: 2/12, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  214. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  215. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  216. Jumping 1 XSmall: 2/9, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  217. Jumping 2 XSmall: 2/9, 31.13 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s