Cz En

065017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Sobková, AGiliTy Cleverly Crazy Málkov :-)

    Člen KA

Pes

  1. Albína Nikidar, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  2. Jumping S: Diskvalifikován

  3. Zkouška - SA2: Diskvalifikován

  4. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  5. Agility neděle S: Diskvalifikován

  6. Agility S: Diskvalifikován

  7. Jumping neděle S: 17/38, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  8. Jumping S: 17/42, 39.13 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  9. Zkouška neděle SA1: Diskvalifikován

  10. Zkouška SA1: 10/11, 32.48 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  11. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  12. II. zkouška SA1: 6/10, 32.28 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  13. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  14. jumping SA1: 6/10, 32.74 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  15. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  16. II. Zkouška: Diskvalifikován

  17. I. Zkouška: 1/5, 39.47 s, 5.0 tr. b., 3.6 m/s

  18. Jumping: 9/21, 31.12 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  19. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  20. Jumping 1 S S: 10/17, 34.28 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  21. Jumping 2 S S: Diskvalifikován

  22. Slalomář S S: 5/10, 16.69 s, 1.69 tr. b., 3.06 m/s

  23. Tuneliáda S S: 11/15, 17.62 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  24. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  25. Jumping III S: Diskvalifikován

  26. ZkA III. SA1: 2/7, 31.34 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  27. ZkA. II. SA1: 4/7, 36.46 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  28. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  29. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  30. Tunelovo-barelový běh S: 3/18, 28.4 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  31. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  32. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  33. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  34. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  35. Jumping - Small: Diskvalifikován

  36. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  37. Agility - SA: Diskvalifikován

  38. Jumping SA: 5/15, 27.56 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  39. ZkA - SA1: 1/4, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  40. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  41. Jumping neděle S: 10/33, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  42. Jumping S: 16/35, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  43. Zkouška 2 neděle SA1: 4/10, 41.72 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  44. Zkouška 2 SA1: 2/9, 32.4 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  45. Zkouška neděle SA1: 3/10, 31.53 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  46. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  47. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  48. Agility S: 4/27, 53.7 s, 9.7 tr. b., 3.63 m/s

  49. Jumping S: Diskvalifikován

  50. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  51. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  52. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  53. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  54. I. zkouška SA1: 1/4, 32.54 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  55. Milovice u Kroměříže - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT a BRT, 07. 04. 2018 - 08. 04. 2018

  56. Agility hra: 5/10, 33.25 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  57. Agility Open: Diskvalifikován

  58. Agility Trial: 3/13, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  59. Jumping Open: 6/43, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  60. Tuneliada: 10/33, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  61. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  62. Zkouška 1 SA1: 3/12, 40.75 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  63. Zkouška 2 SA1: 6/12, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  64. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  65. 1. zkouška SA1: 4/9, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  66. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  67. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  68. Zkouška 1 SA1: 3/11, 33.7 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  69. Zkouška 2 SA1: 3/11, 30.49 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  70. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  71. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška SA1: 4/7, 34.0 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  73. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  74. 1 SA1: Diskvalifikován

  75. 2 SA1: 2/6, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  76. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  77. Agility: Diskvalifikován

  78. Jumping: Diskvalifikován

  79. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  80. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  81. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  82. Zkouška 2 SA1: 3/13, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  83. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  84. II. zkouška SA1: 6/12, 44.73 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  85. I. zkouška SA1: 4/12, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  86. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  87. Agilty: Diskvalifikován

  88. Jumping: Diskvalifikován

  89. Zkouška SA1: 2/7, 40.88 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  90. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  91. Barelový a tunelový běh S: 2/23, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  92. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  93. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  94. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška SA1: 2/8, 28.74 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  96. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  97. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška SA1: 4/8, 35.1 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  99. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  100. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  101. I. zkouška SA1: Diskvalifikován