Cz En

066117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michal Brych

    Člen KA

Pes

  1. Catalyn Jankari, Belgický ovčák - Tervueren

Výsledky

  1. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA3: 1/5, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  5. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  6. Finále Agility: 8/24, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  7. Jumping 1: Diskvalifikován

  8. Jumping 2: 3/53, 35.29 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  9. Jumping 3: 2/52, 30.97 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  10. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  11. Agility L: Diskvalifikován

  12. Jumping L: 1/39, 33.86 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  13. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  15. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška LA3: 1/16, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  17. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  19. ZkA I: Diskvalifikován

  20. ZkA II: Diskvalifikován

  21. ZkA III: Diskvalifikován

  22. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  23. Jumping Final: Diskvalifikován

  24. Jumping Open I: Diskvalifikován

  25. Jumping Open II: Diskvalifikován

  26. Jumping Open III: 3/28, 26.02 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  27. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  28. Agility I: 8/80, 40.08 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  29. Agility II: Diskvalifikován

  30. Jumping I: Diskvalifikován

  31. Jumping II: Diskvalifikován

  32. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  33. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA3: 1/15, 39.01 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  35. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  36. III. jumping L: Diskvalifikován

  37. II. jumping L: Diskvalifikován

  38. I. jumping L: 1/30, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  39. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  40. TRIAL I.: 2/5, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  41. TRIAL II.: Diskvalifikován

  42. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  43. Agility L - finále: 1/20, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  44. Agility L sobota: 2/37, 36.29 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  45. Jumping L neděle: 3/36, 27.98 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  46. Jumping L sobota: 6/38, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  47. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  49. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  50. Agility LA neděle: Diskvalifikován

  51. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  52. Jumping LA neděle: 3/38, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  53. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  54. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  55. Zkouška LA3 sobota: Diskvalifikován

  56. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  57. Zkouška I.: 1/6, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  58. Zkouška II.: 1/6, 41.05 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  59. Zkouška III.: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  61. Agility družstev: 1/70, 36.05 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  62. Agility jednotlivci: 3/69, 41.77 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  63. Jumping družstev L: 3/69, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  64. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  65. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  66. Agility Open L: Diskvalifikován

  67. Jumping Open L: Diskvalifikován

  68. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  70. A3 Large: Diskvalifikován

  71. A3 Large: Diskvalifikován

  72. Agility Open Large: Diskvalifikován

  73. Agility Open Large: Diskvalifikován

  74. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  75. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  76. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  77. Agility Open: Diskvalifikován

  78. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  79. Jumping Open: 4/136, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  80. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  81. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  82. Agility 1: 3/217, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  83. Agility 2: Diskvalifikován

  84. Agility 3: Diskvalifikován

  85. Agility 4: Diskvalifikován

  86. Agility Trial: Diskvalifikován

  87. Grand Final: Diskvalifikován

  88. Jumping 1: Diskvalifikován

  89. Jumping 2: Diskvalifikován

  90. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  91. Jumping 1: 1/38, 32.34 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  92. Jumping 2: Diskvalifikován

  93. Zkoušky: 1/13, 38.41 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  94. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  95. Agility I: 19/85, 40.96 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  96. Agility II: 14/85, 39.06 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  97. Jumping I: Diskvalifikován

  98. Jumping II: Diskvalifikován

  99. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  100. Agility LA: 3/33, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  101. Jumping L: Diskvalifikován

  102. LA 3: 7/10, 45.92 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  103. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  104. QA4 Agility: Diskvalifikován

  105. QA5 Agility: 5/96, 42.01 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  106. QA6 Agility: 9/93, 38.91 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  107. QJ4 Jumping: 3/96, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  108. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  109. QJ6 Jumping: 12/87, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  110. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  111. QA1 agility: Diskvalifikován

  112. QA2 agility: 29/120, 35.59 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  113. QA3 agility: 48/120, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  114. QJ1 jumping: 6/123, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  115. QJ2 jumping: 65/122, 34.62 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  116. QJ3 jumping: 3/111, 35.05 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  117. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  118. Agility Open: 11/34, 33.52 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  119. Agility Trial: Diskvalifikován

  120. Jumping Open: Diskvalifikován

  121. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  122. Agility: Diskvalifikován

  123. Agility Trial: 6/17, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  124. Agility Trial II: Diskvalifikován

  125. Agility Trial III: Diskvalifikován

  126. Jumping: 8/32, 33.02 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  127. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  128. Agility I: 20/167, 38.97 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  129. Agility II: Diskvalifikován

  130. Jumping I: Diskvalifikován

  131. Jumping II: 48/161, 33.01 s, 5.0 tr. b., 5.85 m/s

  132. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  133. Agility LA: 2/38, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  134. Jumping LA: Diskvalifikován

  135. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  136. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  137. Agility LA sobota: 5/70, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  138. Finále LA neděle: 8/33, 41.13 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  139. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  140. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  141. Zkoušky LA2 neděle: 2/21, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  142. Zkoušky LA2 sobota: 1/24, 37.38 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  143. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  144. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  146. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  147. TRIAL II. LA2: 4/16, 37.41 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  148. TRIAL I. LA2: Diskvalifikován

  149. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  150. Agility LA: Diskvalifikován

  151. Jumping LA: 13/43, 33.1 s, 5.0 tr. b., 6.19 m/s

  152. Zkouška LA2: 1/21, 33.4 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  153. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  154. Agility neděle L: Diskvalifikován

  155. Agility sobota L: Diskvalifikován

  156. Jumping neděle L: 1/28, 39.12 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  157. Jumping sobota L: Diskvalifikován

  158. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  159. Agility Trial I: Diskvalifikován

  160. Agility Trial II: 9/19, 29.33 s, 10.0 tr. b., 6.1 m/s

  161. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  162. Agility Družstva L: 1/68, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  163. Agility jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  164. Jumping Družstva L: Diskvalifikován

  165. Jumping jednotlivci BO L: 1/27, 29.26 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  166. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  167. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  168. Jumping OPEN L: 7/58, 33.16 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  169. Zk.A LA2: Diskvalifikován

  170. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  171. Agility 1 L: Diskvalifikován

  172. Agility 2 L: 2/37, 40.18 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  173. Zkouška LA2: 2/15, 34.23 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  174. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  175. Agility L L: 1/43, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  176. Jumping L L: 6/43, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  177. Zkouška LA2 LA2: 1/16, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  178. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  179. Agility 1: Diskvalifikován

  180. Agility 2: Diskvalifikován

  181. Agility 3: 12/179, 43.26 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  182. Agility 4: Diskvalifikován

  183. Agility Trial: Diskvalifikován

  184. Jumping 1: Diskvalifikován

  185. Jumping 2: Diskvalifikován

  186. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  187. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  188. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  189. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  190. QA1 agility: Diskvalifikován

  191. QA2 agility: Diskvalifikován

  192. QA3 agility: 17/125, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  193. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  194. QJ2 jumping: 37/126, 43.36 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  195. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  196. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  197. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  198. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  199. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  200. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  201. Zkouška LA2 1 LA2: Diskvalifikován

  202. ZKouška LA2 2 LA2: Diskvalifikován

  203. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  204. Agility L Ne: Diskvalifikován

  205. Agility L So: Diskvalifikován

  206. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  207. Jumping L So: 24/100, 31.31 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  208. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  209. Agility LA: Diskvalifikován

  210. Jumping LA: Diskvalifikován

  211. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  212. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  213. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  214. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  215. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  216. Zkoušky LA2 neděle: 1/25, 35.11 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  217. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  218. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  219. zkouška 1 LA2: 3/17, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  220. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  221. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  222. Agility LA: 3/30, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  223. Jumping LA: Diskvalifikován

  224. Zkouška LA1: 3/8, 34.24 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  225. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  226. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  227. TRIAL I. LA1: 1/23, 29.34 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  228. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  229. Agility LA: 16/47, 37.98 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  230. Jumping LA: Diskvalifikován

  231. Zkouška LA1: 1/14, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s