Cz En

067717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dominika Machová, LOBO

    Člen KA

Pes

  1. Crush Doakimo Dog, Australská kelpie

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  2. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  3. První zkouška: 1/2, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  4. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  5. Agility open: 2/8, 40.64 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  6. Jumping light: 4/10, 21.3 s, 10.0 tr. b., 6.01 m/s

  7. Jumping open: Diskvalifikován

  8. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  9. 1.zkouška: 2/2, 44.33 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  10. 2.zkouška: Diskvalifikován

  11. Jumping: 1/8, 29.45 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  12. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  13. 1. Jumping ML: 6/26, 32.51 s, 5.0 tr. b., 6.27 m/s

  14. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  15. Jumping 1 - ML: Diskvalifikován

  16. Jumping 2 - ML: 9/13, 36.52 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  17. Jumping 3 - ML: 5/13, 44.16 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  18. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  19. II. zkouška: Diskvalifikován

  20. I. zkouška: 3/5, 48.36 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  21. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  22. 1. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška A3 ML: 3/5, 39.96 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  24. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  25. Zkouška MLA3 I: 2/3, 50.36 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  26. Zkouška MLA3 II: 1/3, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  27. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  28. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  29. I. zkouška MLA3: 1/4, 47.05 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  30. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  31. 1.studenecká: Diskvalifikován

  32. 2.studenecká: Diskvalifikován

  33. 3.studenecká: 2/6, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  34. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  35. A3 II ML: Diskvalifikován

  36. A3 I ML: Diskvalifikován

  37. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  38. Druhá zkouška MLA3: 1/2, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  39. První zkouška MLA3: 2/2, 34.24 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  40. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  41. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  42. ZkA. MLA3 II.: 4/7, 34.77 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  43. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  44. Druhá zkouška MLA3: Diskvalifikován

  45. První zkouška MLA3: Diskvalifikován

  46. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  47. Agility ML: 6/11, 41.24 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  48. Jumping ML: 2/11, 32.19 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  49. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  50. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  51. MLA2 - 1běh: 1/2, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  52. MLA2 - 2běh: 2/2, 32.54 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  53. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  54. II. zkouška: 1/4, 38.3 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  55. I. zkouška: 1/4, 34.88 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  56. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  57. Jelenův Jumping ML: Diskvalifikován

  58. PhysioDOG Agility ML: Diskvalifikován

  59. Zkouška MLA2: 3/5, 31.17 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  60. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  61. 1. Zkouška - MLA2: 2/9, 40.7 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  62. 2.Zkouška - MLA2: 3/9, 29.87 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  63. Agility ML: 11/27, 49.47 s, 30.0 tr. b., 4.12 m/s

  64. Jumping ML: 3/27, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  65. Zkouška - MLA2: 6/10, 41.49 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  66. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  67. 1.zkouška: Diskvalifikován

  68. 2.zkouška: Diskvalifikován

  69. Jumping Standard: 2/15, 28.16 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  70. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  71. Zkouška LA2 I: 4/9, 41.16 s, 20.0 tr. b., 4.88 m/s

  72. Zkouška LA2 II: 2/9, 38.37 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  73. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  74. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  75. Ne. - Jumping II. L: 9/96, 39.32 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  76. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  77. So. - Jumping I. L: 22/107, 34.24 s, 10.0 tr. b., 5.93 m/s

  78. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  79. LA2: 6/19, 39.08 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  80. LA2-2: Diskvalifikován

  81. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  82. II. zkouška LA2: 6/16, 33.09 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  83. I. zkouška LA2: 6/16, 39.69 s, 20.0 tr. b., 4.71 m/s

  84. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  85. Ne-: Diskvalifikován

  86. Ne-Agility: 4/34, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  87. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  88. So-: 2/12, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  89. So-Agility: 11/33, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  90. So-Jumping: Diskvalifikován

  91. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  92. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  93. První zkouška LA2: 1/7, 33.75 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  94. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  95. Zkouška II. LA2: 2/15, 38.68 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  96. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  97. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  98. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  99. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  100. Jumping open L: Diskvalifikován

  101. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  102. Druhá zkouška LA2: 1/12, 32.28 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  103. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  105. Batmanova zkouška LA2: 4/8, 37.33 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  106. Supermanova zkouška LA2: 1/8, 37.33 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  107. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  108. 1. Zkouška LA2: 8/11, 54.96 s, 18.96 tr. b., 3.51 m/s

  109. 2. Zkouška LA2: 5/10, 35.78 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  110. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  112. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  115. Jumping III L: Diskvalifikován

  116. Jumping II L: 6/27, 32.47 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  117. Jumping I L: 12/27, 33.25 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  118. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  119. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  120. Zkouška LA2 II: 4/13, 33.64 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  121. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  122. III. jumping L: Diskvalifikován

  123. II.jumping L: 27/42, 41.72 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  124. I. jumping L: 15/43, 41.5 s, 10.5 tr. b., 4.24 m/s

  125. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  126. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. I. zkouška LA2: 12/19, 35.57 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  128. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  129. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  130. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  131. I. zkouška LA1: 1/12, 28.26 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  132. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  133. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  134. Agility L: 10/18, 31.3 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  135. Jumping L: 4/18, 27.67 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  136. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  137. Zkouška III. LA1: 6/15, 29.17 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  138. Zkouška II. LA1: 3/16, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  139. Zkouška I. LA1: 7/16, 27.66 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  140. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  141. Druhá zkouška neděle LA1: 2/7, 29.8 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  142. Druhá zkouška sobota LA1: Diskvalifikován

  143. První zkouška neděle LA1: 2/7, 29.01 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  144. První zkouška sobota LA1: 1/8, 27.28 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  145. SuperG Basic agility L: Diskvalifikován

  146. SuperG Basic jumping L: 5/11, 37.43 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  147. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  148. Druhá zkouška LA1: 2/10, 26.0 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  149. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  150. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  151. Agility L: Diskvalifikován

  152. Jumping L: 14/37, 32.06 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  153. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  154. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  155. Agility open L: Diskvalifikován

  156. Jumping open L: Diskvalifikován

  157. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  158. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  159. A1 - druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  160. A1 - první zkouška LA1: Diskvalifikován

  161. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  162. Zkouška II. LA1: 5/14, 30.62 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  163. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  164. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  165. II. zkouška LA1: 4/10, 32.16 s, 20.0 tr. b., 5.07 m/s

  166. I. zkouška LA1: 3/10, 27.8 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  167. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  168. 1.ZkA - LA1: Diskvalifikován

  169. 2.ZkA - LA1: 10/13, 26.75 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  170. 3.ZkA - LA1: 7/13, 27.62 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  171. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  172. Agility 1: 53/212, 55.83 s, 30.83 tr. b., 3.76 m/s

  173. Agility 2: 46/217, 42.58 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  174. Agility 3: Diskvalifikován

  175. Agility 4: Diskvalifikován

  176. Agility Trial: 6/23, 45.94 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  177. Jumping 1: Diskvalifikován

  178. Jumping 2: Diskvalifikován

  179. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  180. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  181. I. zkouška LA1: 3/15, 43.39 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  182. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  183. Agility II. L: Diskvalifikován

  184. Agility I. L: Diskvalifikován

  185. Jumping II. L: 32/92, 39.82 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  186. Jumping I. L: Diskvalifikován

  187. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  188. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  189. 2. Zka - LA1: 5/7, 32.11 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  190. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  191. 1.zkouška LA1: 1/11, 27.9 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  192. 2.zkouška LA1: 4/11, 28.42 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  193. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  194. Jumpy A1 - I.běh LA1: Diskvalifikován

  195. Jumpy A1 - II. běh LA1: Diskvalifikován

  196. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  197. III. jumping L: Diskvalifikován

  198. II. jumping L: 5/34, 29.56 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  199. I. jumping L: 4/34, 34.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  200. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  201. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  202. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  203. 3. Jumping L: 15/40, 55.67 s, 27.67 tr. b., 3.4 m/s

  204. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  205. JUMPING 1 L: 2/43, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  206. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  207. JUMPING 3 L: 9/42, 27.14 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  208. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  209. Jumping A1 + A0 LA1: 3/13, 23.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s