Cz En

069917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vladimíra Hrkalová, ZKO Sokolov

Pes

  1. Roli, Kříženec

Výsledky

  1. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  2. 1. běh L: Diskvalifikován

  3. 2. běh L: 8/18, 49.32 s, 19.32 tr. b., 2.55 m/s

  4. 3. běh L: 6/18, 39.89 s, 15.89 tr. b., 3.06 m/s

  5. 4. běh L: Diskvalifikován

  6. Hroznětín - Hroznětínské skotačení, 21. 09. 2019

  7. Zkouška LA1 1: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA1 2: 4/8, 42.5 s, 13.5 tr. b., 3.25 m/s

  9. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  10. Zkouška 1 LA1: 5/14, 49.91 s, 20.91 tr. b., 2.93 m/s

  11. Zkouška 2 LA1: 3/14, 41.69 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  12. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  13. Agility L: Diskvalifikován

  14. Jumping 1 L: 12/15, 62.61 s, 28.61 tr. b., 2.81 m/s

  15. Jumping 2 L: 10/16, 66.73 s, 21.73 tr. b., 2.82 m/s

  16. Zkouška 1 LA1: 1/11, 43.29 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  17. Zkouška 2 LA1: 7/11, 51.68 s, 8.68 tr. b., 3.0 m/s

  18. Zkouškový Jumping LJ1: 3/5, 49.04 s, 11.04 tr. b., 3.1 m/s

  19. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  20. Neděle Zkouška II LA1: 8/10, 68.78 s, 41.78 tr. b., 2.2 m/s

  21. Neděle Zkouška I LA1: 9/11, 66.86 s, 26.86 tr. b., 2.41 m/s

  22. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  23. Druhá zkouška sobota LA1: 7/8, 42.57 s, 15.0 tr. b., 3.5 m/s

  24. První zkouška sobota LA1: 7/8, 50.47 s, 17.47 tr. b., 2.93 m/s

  25. SuperG Basic jumping L: Diskvalifikován

  26. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  27. Zkouška_sobota_01 LA1: Diskvalifikován

  28. Zkouška_sobota_02 LA1: Diskvalifikován

  29. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  30. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  31. Zkouška 2 LA1: 6/19, 63.4 s, 28.4 tr. b., 2.49 m/s

  32. Karlovy Vary - KZPKV, 02. 06. 2018

  33. Zkouška 1 LA1 LA1: Diskvalifikován

  34. Zkouška 2 LA1 LA1: 3/11, 51.37 s, 10.0 tr. b., 2.69 m/s

  35. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  36. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  37. Zkouška 2 neděle LA1: Diskvalifikován

  38. Zkouška neděle LA1: 8/11, 62.92 s, 28.92 tr. b., 2.23 m/s

  39. Aš - Kopaninský hop pro dobrou věc - finále STEIN poháru, 06. 05. 2018

  40. Agility L: Diskvalifikován

  41. Jumping L: Diskvalifikován

  42. Zkoušky LA1: 7/11, 83.14 s, 33.14 tr. b., 1.97 m/s

  43. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 2. kolo, 18. 03. 2018

  44. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  45. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  46. Cheb - Kopaninský STEIN pohár 1. kolo, 28. 01. 2018

  47. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  48. Zkouška 2 LA1: 2/12, 42.16 s, 0.0 tr. b., 3.13 m/s