Cz En

070117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Slánská, Agility Podveky

    Člen KA

Pes

  1. Ginny Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  2. ZkA. LA2 I.: 2/13, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  3. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  4. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  5. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  6. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  7. Jumping 2 - Large: 8/37, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  8. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  9. ZkA. LA2 I.: 1/9, 30.78 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  10. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  12. 1.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  15. Jumping L: Diskvalifikován

  16. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  17. Zkouška 1: 2/6, 34.06 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  18. Zkouška 2: Diskvalifikován

  19. Zkouška 3: 5/6, 26.88 s, 10.0 tr. b., 6.03 m/s

  20. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  21. LA2 - I.: 2/9, 30.22 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  22. LA2 - II.: 2/9, 30.24 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  23. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  24. Agility Open L: Diskvalifikován

  25. Jumping Open L: Diskvalifikován

  26. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  27. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  28. Jumping 1: Diskvalifikován

  29. Jumping 2: 16/62, 37.05 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  30. Jumping 3: Diskvalifikován

  31. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  32. Agility L: Diskvalifikován

  33. Jumping L: Diskvalifikován

  34. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  35. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  36. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 - L: 1/10, 28.02 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  38. Jumping 3 - L: Diskvalifikován

  39. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  40. Agility open: 14/23, 31.09 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  41. Jumping open: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  43. Agility Open L: 6/11, 37.49 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  44. Jumping Open L: 1/12, 29.12 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  45. Jumping Open L I.: Diskvalifikován

  46. Jumping Open L II.: Diskvalifikován

  47. ZkA. LA2: 1/4, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  48. ZkA. LA2 I.: 2/8, 37.84 s, 20.0 tr. b., 4.65 m/s

  49. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  50. Agility 1: Diskvalifikován

  51. Agility 2: Diskvalifikován

  52. Agility Trial: 17/53, 40.12 s, 20.0 tr. b., 5.23 m/s

  53. Jumping 1: Diskvalifikován

  54. Jumping 2: Diskvalifikován

  55. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  56. Ne. - Agility II. L: 13/105, 37.73 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  57. Ne. - Jumping II. L: 46/96, 40.73 s, 20.0 tr. b., 4.86 m/s

  58. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  59. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  60. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  61. LA2 I: 5/13, 33.11 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  62. LA2 II: 6/13, 38.72 s, 20.0 tr. b., 5.06 m/s

  63. LA2 III: 6/13, 45.06 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  64. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  65. QA4 Agility: Diskvalifikován

  66. QA5 Agility: Diskvalifikován

  67. QA6 Agility: 52/93, 37.99 s, 20.0 tr. b., 5.63 m/s

  68. QJ4 Jumping: 46/96, 43.19 s, 22.19 tr. b., 4.75 m/s

  69. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  70. QJ6 Jumping: 56/87, 42.99 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  71. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  72. Ne-: 5/11, 44.22 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  73. Ne-Agility: 1/34, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  74. Ne-Jumping: 9/34, 25.33 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  75. So-: 1/12, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  76. So-Agility: 15/33, 36.96 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  77. So-Jumping: Diskvalifikován

  78. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  79. Finále large : 8/9, 25.54 s, 15.0 tr. b., 6.38 m/s

  80. Jumping II. large: 6/20, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  81. Jumping I. large: 5/19, 35.97 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  82. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  83. QA1 agility: Diskvalifikován

  84. QA2 agility: Diskvalifikován

  85. QA3 agility: Diskvalifikován

  86. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  87. QJ2 jumping: 72/122, 31.75 s, 15.0 tr. b., 5.83 m/s

  88. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  89. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  90. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  91. Zkouška 2 LA2: 1/10, 35.32 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  92. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  93. AGILITY L: 2/41, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  94. JUMPING L: Diskvalifikován

  95. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  96. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  97. Zkouska LA2 1: Diskvalifikován

  98. Zkouska LA2 2: 2/13, 31.38 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  99. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  100. 1.Zkouška LA2: 1/7, 33.77 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  101. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  104. Agility I: Diskvalifikován

  105. Agility II: Diskvalifikován

  106. Jumping I: 61/169, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  107. Jumping II: Diskvalifikován

  108. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  109. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. I. zkouška LA2: 5/14, 38.41 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  111. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  112. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  113. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  114. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  115. Jumping: Diskvalifikován

  116. Zkouška 1: Diskvalifikován

  117. Zkouška 2: Diskvalifikován

  118. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  119. Druhá zkouška LA2: 3/12, 27.79 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  120. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  122. II. zkouška LA2: 2/23, 43.12 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  123. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  125. Agility LA: Diskvalifikován

  126. Agility LA: Diskvalifikován

  127. Jumping LA: Diskvalifikován

  128. Jumping LA: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  130. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  132. Czech Imp Jump: 9/39, 21.82 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  133. Jumping 1: 2/39, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  134. Jumping 2: Diskvalifikován

  135. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  136. Czech Imp Jump: 34/52, 27.37 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  137. Jumping 1: 29/52, 35.04 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  138. Jumping 2: Diskvalifikován

  139. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  140. III. jumping L: Diskvalifikován

  141. II.jumping L: 31/42, 46.69 s, 28.69 tr. b., 3.86 m/s

  142. I. jumping L: Diskvalifikován

  143. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  144. Czech Imp Jump : 7/35, 17.54 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  145. Jumping 1: 16/35, 33.36 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  146. Jumping 2: 19/35, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  147. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  148. Agility 1 L: Diskvalifikován

  149. Agility 2 L: Diskvalifikován

  150. Jumping 1 L: 7/28, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  151. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  152. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  153. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  154. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  155. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  156. Jumping 1: 15/48, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  157. Jumping 2: Diskvalifikován

  158. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  159. AGILITY: Diskvalifikován

  160. AGILITY: Diskvalifikován

  161. JUMPING: Diskvalifikován

  162. JUMPING: Diskvalifikován

  163. LA2: Diskvalifikován

  164. LA2: Diskvalifikován

  165. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  166. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  167. Zkouška I LA2: 1/14, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  168. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  169. AGILITY: Diskvalifikován

  170. JUMPING: 9/19, 34.79 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  171. LA2: Diskvalifikován

  172. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  173. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. I. zkouška LA2: 5/9, 28.13 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  175. jumping LA2: Diskvalifikován

  176. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  177. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  178. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  179. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  180. Jumping II L: Diskvalifikován

  181. Jumping I L: Diskvalifikován

  182. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  183. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  184. Agility II. L: Diskvalifikován

  185. Agility I. L: Diskvalifikován

  186. Jumping II. L: 39/92, 41.11 s, 25.0 tr. b., 4.65 m/s

  187. Jumping I. L: 46/94, 36.85 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  188. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  189. JUMPING: 9/22, 24.8 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  190. Jumping II: Diskvalifikován

  191. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  192. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  193. QA4 Agility: Diskvalifikován

  194. QA5 Agility: Diskvalifikován

  195. QA6 Agility: Diskvalifikován

  196. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  197. QJ5 Jumping: 40/90, 40.38 s, 10.38 tr. b., 4.88 m/s

  198. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  199. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  200. I. Agility L: Diskvalifikován

  201. II. Jumping L: Diskvalifikován

  202. I. Jumping L: Diskvalifikován

  203. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  204. QA1 agility: Diskvalifikován

  205. QA2 agility: Diskvalifikován

  206. QA3 agility: Diskvalifikován

  207. QJ1 jumping: 47/126, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  208. QJ2 jumping: 73/126, 51.3 s, 31.3 tr. b., 3.88 m/s

  209. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  210. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  211. LA I: Diskvalifikován

  212. LA II: Diskvalifikován

  213. LA III: Diskvalifikován

  214. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  215. Agility L: Diskvalifikován

  216. JUMPING L: Diskvalifikován

  217. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  218. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  219. Nedele LA1 1: Diskvalifikován

  220. Nedele LA1 2: 2/5, 34.15 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  221. Sobota LA1 1: 1/1, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  222. Sobota LA1 2: Diskvalifikován

  223. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  224. I Agility Open: Diskvalifikován

  225. II Agility Open: Diskvalifikován

  226. II Jumping Open: Diskvalifikován

  227. I Jumping Open: Diskvalifikován

  228. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  229. AGILITY: 20/50, 52.46 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  230. AGILITY: 23/52, 46.67 s, 25.0 tr. b., 4.24 m/s

  231. JUMPING: 26/51, 44.36 s, 21.36 tr. b., 4.01 m/s

  232. JUMPING: Diskvalifikován

  233. LA1: 6/9, 30.6 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  234. LA1: Diskvalifikován

  235. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  236. ZkA. II. LA1: 13/25, 28.77 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  237. ZkA. I. LA1: 1/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  238. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  239. Agility: 24/55, 46.94 s, 25.94 tr. b., 4.2 m/s

  240. Jumping: Diskvalifikován

  241. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  242. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  243. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  244. I. zkouška LA1: Diskvalifikován