Cz En

070117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Slánská, Agility Podveky

    Člen KA

Pes

  1. Ginny Czech Imp, Border kolie

Výsledky

  1. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  2. LA2 I: 5/13, 33.11 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  3. LA2 II: 6/13, 38.72 s, 20.0 tr. b., 5.06 m/s

  4. LA2 III: 6/13, 45.06 s, 25.0 tr. b., 4.13 m/s

  5. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  6. QA4 Agility: Diskvalifikován

  7. QA5 Agility: Diskvalifikován

  8. QA6 Agility: 52/93, 37.99 s, 20.0 tr. b., 5.63 m/s

  9. QJ4 Jumping: 46/96, 43.19 s, 22.19 tr. b., 4.75 m/s

  10. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  11. QJ6 Jumping: 56/87, 42.99 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  12. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  13. Ne-: 5/11, 44.22 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  14. Ne-Agility: 1/34, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  15. Ne-Jumping: 9/34, 25.33 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  16. So-: 1/12, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  17. So-Agility: 15/33, 36.96 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  18. So-Jumping: Diskvalifikován

  19. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  20. Finále large : 8/9, 25.54 s, 15.0 tr. b., 6.38 m/s

  21. Jumping II. large: 6/20, 30.38 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  22. Jumping I. large: 5/19, 35.97 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  23. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  24. QA1 agility: Diskvalifikován

  25. QA2 agility: Diskvalifikován

  26. QA3 agility: Diskvalifikován

  27. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  28. QJ2 jumping: 72/122, 31.75 s, 15.0 tr. b., 5.83 m/s

  29. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  30. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  31. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  32. Zkouška 2 LA2: 1/10, 35.32 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  33. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  34. AGILITY L: 2/41, 38.0 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  35. JUMPING L: Diskvalifikován

  36. ZKOUŠKA LA2: Diskvalifikován

  37. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  38. Zkouska LA2 1: Diskvalifikován

  39. Zkouska LA2 2: 2/13, 31.38 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  40. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  41. 1.Zkouška LA2: 1/7, 33.77 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  42. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. 3.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  45. Agility I: Diskvalifikován

  46. Agility II: Diskvalifikován

  47. Jumping I: 61/169, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  48. Jumping II: Diskvalifikován

  49. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  50. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  51. I. zkouška LA2: 5/14, 38.41 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  52. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  53. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  54. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  55. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  56. Jumping: Diskvalifikován

  57. Zkouška 1: Diskvalifikován

  58. Zkouška 2: Diskvalifikován

  59. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  60. Druhá zkouška LA2: 3/12, 27.79 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  61. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  62. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  63. II. zkouška LA2: 2/23, 43.12 s, 15.0 tr. b., 4.2 m/s

  64. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  66. Agility LA: Diskvalifikován

  67. Agility LA: Diskvalifikován

  68. Jumping LA: Diskvalifikován

  69. Jumping LA: Diskvalifikován

  70. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  73. Czech Imp Jump: 9/39, 21.82 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  74. Jumping 1: 2/39, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  75. Jumping 2: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  77. Czech Imp Jump: 34/52, 27.37 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  78. Jumping 1: 29/52, 35.04 s, 15.0 tr. b., 4.71 m/s

  79. Jumping 2: Diskvalifikován

  80. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  81. III. jumping L: Diskvalifikován

  82. II.jumping L: 31/42, 46.69 s, 28.69 tr. b., 3.86 m/s

  83. I. jumping L: Diskvalifikován

  84. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  85. Czech Imp Jump : 7/35, 17.54 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  86. Jumping 1: 16/35, 33.36 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  87. Jumping 2: 19/35, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  88. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  89. Agility 1 L: Diskvalifikován

  90. Agility 2 L: Diskvalifikován

  91. Jumping 1 L: 7/28, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  92. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  93. Jumping 3 L: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  96. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  97. Jumping 1: 15/48, 38.67 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  98. Jumping 2: Diskvalifikován

  99. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  100. AGILITY: Diskvalifikován

  101. AGILITY: Diskvalifikován

  102. JUMPING: Diskvalifikován

  103. JUMPING: Diskvalifikován

  104. LA2: Diskvalifikován

  105. LA2: Diskvalifikován

  106. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  107. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  108. Zkouška I LA2: 1/14, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  109. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  110. AGILITY: Diskvalifikován

  111. JUMPING: 9/19, 34.79 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  112. LA2: Diskvalifikován

  113. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  114. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  115. I. zkouška LA2: 5/9, 28.13 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  116. jumping LA2: Diskvalifikován

  117. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  118. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  119. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  120. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  121. Jumping II L: Diskvalifikován

  122. Jumping I L: Diskvalifikován

  123. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  124. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  125. Agility II. L: Diskvalifikován

  126. Agility I. L: Diskvalifikován

  127. Jumping II. L: 39/92, 41.11 s, 25.0 tr. b., 4.65 m/s

  128. Jumping I. L: 46/94, 36.85 s, 20.0 tr. b., 4.78 m/s

  129. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  130. JUMPING: 9/22, 24.8 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  131. Jumping II: Diskvalifikován

  132. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  133. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  134. QA4 Agility: Diskvalifikován

  135. QA5 Agility: Diskvalifikován

  136. QA6 Agility: Diskvalifikován

  137. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  138. QJ5 Jumping: 40/90, 40.38 s, 10.38 tr. b., 4.88 m/s

  139. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  140. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  141. I. Agility L: Diskvalifikován

  142. II. Jumping L: Diskvalifikován

  143. I. Jumping L: Diskvalifikován

  144. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  145. QA1 agility: Diskvalifikován

  146. QA2 agility: Diskvalifikován

  147. QA3 agility: Diskvalifikován

  148. QJ1 jumping: 47/126, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.84 m/s

  149. QJ2 jumping: 73/126, 51.3 s, 31.3 tr. b., 3.88 m/s

  150. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  151. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  152. LA I: Diskvalifikován

  153. LA II: Diskvalifikován

  154. LA III: Diskvalifikován

  155. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  156. Agility L: Diskvalifikován

  157. JUMPING L: Diskvalifikován

  158. Zkouška agility LA2: Diskvalifikován

  159. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  160. Nedele LA1 1: Diskvalifikován

  161. Nedele LA1 2: 2/5, 34.15 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  162. Sobota LA1 1: 1/1, 30.06 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  163. Sobota LA1 2: Diskvalifikován

  164. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  165. I Agility Open: Diskvalifikován

  166. II Agility Open: Diskvalifikován

  167. II Jumping Open: Diskvalifikován

  168. I Jumping Open: Diskvalifikován

  169. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  170. AGILITY: 20/50, 52.46 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  171. AGILITY: 23/52, 46.67 s, 25.0 tr. b., 4.24 m/s

  172. JUMPING: 26/51, 44.36 s, 21.36 tr. b., 4.01 m/s

  173. JUMPING: Diskvalifikován

  174. LA1: 6/9, 30.6 s, 20.0 tr. b., 4.97 m/s

  175. LA1: Diskvalifikován

  176. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  177. ZkA. II. LA1: 13/25, 28.77 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  178. ZkA. I. LA1: 1/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  179. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  180. Agility: 24/55, 46.94 s, 25.94 tr. b., 4.2 m/s

  181. Jumping: Diskvalifikován

  182. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  183. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  184. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  185. I. zkouška LA1: Diskvalifikován