Cz En

074917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Šedivá, Dogs in Action

    Člen KA

Pes

  1. Ziggy, Kříženec

Výsledky

  1. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  2. Agility S: 1/18, 32.78 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  3. Jumping S: 2/18, 28.15 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  4. Zkouška A3 S: 1/10, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  6. Agility Individual: Diskvalifikován

  7. Agility Squads as Individual: 2/69, 37.57 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  8. Jumping Individual: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads as Individual: 1/68, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  10. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  11. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 2/20, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  12. Agility Spokojenypes.cz S: 1/18, 41.8 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  13. Jelení Jumping S: 8/20, 33.24 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  14. Jumping Short S Jacob & Joseph: 1/18, 22.14 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  15. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  16. Agility S: 1/13, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  17. Jumping S: 1/13, 25.1 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  18. Zkouška SA3: 1/7, 31.54 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  19. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  20. agility open S: Diskvalifikován

  21. Jumping open S: 1/11, 33.56 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  22. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  23. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  24. agility open S: 1/14, 34.59 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  25. Jumping open S: Diskvalifikován

  26. Zkouška A3 S: 1/7, 35.97 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  27. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  28. Open AGI S: 1/17, 33.57 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  29. Open JUMP S: 1/17, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  30. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  31. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  32. I. agility S: Diskvalifikován

  33. II. agility S: Diskvalifikován

  34. II. jumping S: Diskvalifikován

  35. I. jumping S: 29/64, 35.94 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  36. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  37. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  38. I. zkouška A3 S: 1/7, 39.65 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  39. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  40. Agility Trial I: 1/8, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  41. Agility Trial II: Diskvalifikován

  42. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  43. Agility 1 S: 1/18, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  44. Agility 2 S: 1/18, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  45. Finále S: Diskvalifikován

  46. Jumping 1 S: 7/18, 30.19 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  47. Jumping 2 S: 13/18, 35.37 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  48. Zkouška SA3: 1/8, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  49. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  50. Agility S: 1/12, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  51. Jumping S: 5/12, 34.07 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  52. Zkouška SA3: 1/7, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  53. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  54. Czech Imp Jump: 1/24, 21.7 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  55. Jumping 1: 16/24, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  56. Jumping 2: 1/24, 30.89 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  57. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  58. Agility S: 1/18, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  59. Jumping S: Diskvalifikován

  60. Zkouška SA3: 7/8, 38.11 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  61. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  62. Czech Imp Jump: 13/18, 18.24 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  63. Jumping 1: 1/18, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  64. Jumping 2: 2/18, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  65. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  66. III. jumping S: 1/31, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  67. II. jumping S: 1/31, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  68. I. jumping S: Diskvalifikován

  69. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  70. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  71. I. zkouška SA3: 8/15, 43.03 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  72. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  73. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  74. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  75. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  76. A3 II S: 5/10, 38.9 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  77. A3 I S: 2/10, 39.28 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  78. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  79. Czech Imp Jump: 1/20, 18.47 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  80. Jumping 1: Diskvalifikován

  81. Jumping 2 : Diskvalifikován

  82. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  83. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  84. Jumping 1 - Small: 15/29, 34.18 s, 5.0 tr. b., 6.09 m/s

  85. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  86. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  87. Batmanova zkouška SA2: 1/5, 35.8 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  88. Supermanova zkouška SA2: 1/5, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  89. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  90. Agility Open: Diskvalifikován

  91. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  92. Jumping Open: Diskvalifikován

  93. Jumping Squads as Individual: 3/71, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  94. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  95. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  96. I.. zkouška SA2: Diskvalifikován

  97. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  98. Ne. - Agility II. S: 1/54, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  99. Ne. - Jumping II. S: 1/56, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  100. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  101. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  102. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  103. II.zkouška SA2: Diskvalifikován

  104. I. zkouška SA2: 1/4, 31.11 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  105. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  106. QA4 Agility: Diskvalifikován

  107. QA5 Agility: Diskvalifikován

  108. QA6 Agility: Diskvalifikován

  109. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  110. QJ5 Jumping: 1/36, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  111. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  112. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  113. QA1 agility: Diskvalifikován

  114. QA2 agility: Diskvalifikován

  115. QA3 agility: 29/48, 38.66 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  116. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  117. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  118. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  119. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  120. Agility SA: 1/25, 30.26 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  121. Jumping SA: 1/25, 29.96 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  122. Zkouška SA2: 2/5, 32.37 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  123. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  124. AGILITY S: Diskvalifikován

  125. JUMPING S: 1/33, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  126. ZKOUŠKA SA2: 1/11, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  127. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  128. Agility I: Diskvalifikován

  129. Agility II: 12/75, 35.89 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  130. Jumping I: 1/81, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  131. Jumping II: Diskvalifikován

  132. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  133. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  134. I. zkouška SA2: 2/4, 33.86 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  135. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  136. III.jumping S: Diskvalifikován

  137. II. jumping S: 5/15, 32.11 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  138. I. jumping S: 1/15, 28.48 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  139. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  140. Batmanova zkouška SA2: 3/4, 33.56 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  141. Supermanova zkouška SA2: Diskvalifikován

  142. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  143. Agility 1: 12/31, 39.84 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  144. Agility 2: Diskvalifikován

  145. Finále: Diskvalifikován

  146. Jumping 1: 4/31, 39.03 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  147. Jumping 2: Diskvalifikován

  148. Zkouška: Diskvalifikován

  149. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  150. Zkouška SA2 I: 1/4, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  151. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  152. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  153. Agility: Diskvalifikován

  154. Jumping: Diskvalifikován

  155. Zkouška: 1/5, 35.21 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  156. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  157. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  158. Jumping 1: 1/21, 25.48 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  159. Jumping 2: Diskvalifikován

  160. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  161. Agility: Diskvalifikován

  162. Jumping: 1/21, 28.92 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  163. Zkouška: Diskvalifikován

  164. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  165. Czech Imp Jump: 2/26, 20.82 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  166. Jumping 1: Diskvalifikován

  167. Jumping 2: Diskvalifikován

  168. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  169. III. jumping S: Diskvalifikován

  170. II.jumping S: Diskvalifikován

  171. I. jumping S: Diskvalifikován

  172. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  173. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  174. Jumping 1: Diskvalifikován

  175. Jumping 2: 1/31, 23.06 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  176. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  177. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  178. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  179. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  180. Czech Imp Jump: 1/31, 17.25 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  181. Jumping 1: Diskvalifikován

  182. Jumping 2: Diskvalifikován

  183. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  184. Agility S: 1/34, 29.69 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  185. Jumping S: Diskvalifikován

  186. Zkouška_neděle SA2: 1/12, 27.65 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  187. Zkouška_sobota_01 SA2: Diskvalifikován

  188. Zkouška_sobota_02 SA2: 4/12, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  189. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  190. Agility S: Diskvalifikován

  191. Jumping S: Diskvalifikován

  192. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  193. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  194. II. zkouška SA1: 1/10, 24.34 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  195. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  196. jumping SA1: 1/10, 23.2 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  197. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  198. III. jumping S: 9/20, 24.56 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  199. II. jumping S: Diskvalifikován

  200. I. jumping S: 11/20, 27.89 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  201. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  202. A1 - 1. SA1: 1/5, 27.69 s, 5.0 tr. b., 1.73 m/s

  203. A1 - 2. SA1: 1/5, 32.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  204. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  205. Speed&Power hra S: 1/16, 12.13 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  206. Tunelovo-barelový běh S: 1/18, 26.02 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  207. Zkouška SA1: 1/6, 27.08 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  208. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  209. III. jumping S: Diskvalifikován

  210. II. Jumping S: Diskvalifikován

  211. I. JUMPING S: Diskvalifikován

  212. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  213. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  214. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  215. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  216. Agility II. S: Diskvalifikován

  217. Agility I. S: Diskvalifikován

  218. Jumping II. S: Diskvalifikován

  219. Jumping I. S: 1/58, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  220. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  221. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  222. Tunelovo-barelový běh S: 1/14, 24.77 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  223. Zkouška SA1: 2/5, 28.66 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  224. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  225. Agility S: Diskvalifikován

  226. Jump neděle S: Diskvalifikován

  227. Jump sobota S: 1/29, 27.23 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  228. Zkouška nedělle SA1: 1/4, 30.96 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  229. Zkouška sobota SA1: Diskvalifikován

  230. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  231. Agility S: 1/11, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  232. Jumping S: 4/11, 31.44 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  233. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  234. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  235. I Agility Open: Diskvalifikován

  236. II Agility Open: Diskvalifikován

  237. II Jumping Open: Diskvalifikován

  238. I Jumping Open: 36/75, 36.95 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  239. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  240. III. jumping S: Diskvalifikován

  241. II. jumping S: Diskvalifikován

  242. I. jumping S: 1/28, 24.08 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  243. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  244. 1. zkouška SA1: 1/9, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  245. 2. zkouška SA1: 1/8, 30.25 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  246. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  247. 1. BĚH SA1: 3/7, 45.59 s, 15.0 tr. b., 2.98 m/s

  248. 2. BĚH SA1: Diskvalifikován

  249. 3. BĚH SA1: Diskvalifikován

  250. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  251. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  252. 2. zkouška SA1: 3/7, 30.08 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  253. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  254. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  255. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  256. Jumping 2 Small: 1/28, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  257. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  258. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  259. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  260. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  261. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  262. JUMPING 1 S: 10/19, 28.68 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  263. JUMPING 2 S: Diskvalifikován

  264. JUMPING 3 S: Diskvalifikován