Cz En

075017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Semelová

    Člen KA

Pes

  1. Quiet Shepherd Tennant, Border kolie

Výsledky

  1. Modrá - Trojzkoušky, 26. 06. 2022

  2. lll. Zkouška LA3: 7/11, 51.83 s, 10.83 tr. b., 3.9 m/s

  3. ll. Zkouška LA3: 7/11, 50.42 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  4. l. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  5. Kroměříž - Májové dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  6. zkouška LA3 1: Diskvalifikován

  7. zkouška LA3 2: 2/4, 50.56 s, 1.56 tr. b., 4.0 m/s

  8. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  9. Agility Trial I: 3/10, 50.9 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  10. Agility Trial II: Diskvalifikován

  11. Třebíč - Velikonoční beránek 2022, 18. 04. 2022

  12. AGILITY L: 7/28, 50.38 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  13. JUMPING L: 6/28, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  14. Zkoušky LA3: 6/15, 61.73 s, 8.73 tr. b., 3.56 m/s

  15. Horka nad Moravou - Horký trojboj II., 26. 03. 2022

  16. Zkouška I.: Diskvalifikován

  17. Zkouška II.: Diskvalifikován

  18. Zkouška III.: 5/8, 56.45 s, 9.45 tr. b., 3.72 m/s

  19. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  20. 1. Zkouška A3 L: 4/7, 51.54 s, 23.04 tr. b., 3.78 m/s

  21. 2. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  22. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  23. Agility Trial I: Diskvalifikován

  24. Agility Trial II: Diskvalifikován

  25. Rožnov pod Radhoštěm - Rožnovský Dvojboj, 20. 02. 2022

  26. Rožnovský dvojboj 1. A3: Diskvalifikován

  27. Rožnovský dvojboj 2. A3: Diskvalifikován

  28. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  29. 1. Zkouška A2 L: 7/12, 47.89 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  30. 2. Zkouška A2 L: 2/12, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  31. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  32. TRIAL I.: Diskvalifikován

  33. TRIAL II.: 5/11, 41.83 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  34. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  35. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  36. Vitar Agility Trial II: Diskvalifikován

  37. Čeladná - Dvojzkoušky s JK Animals, 18. 12. 2021

  38. JK Animals Agility Trial I: Diskvalifikován

  39. JK Animals Agility Trial II: Diskvalifikován

  40. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 27. 11. 2021

  41. VITAR Agility Trial I: Diskvalifikován

  42. VITAR Agility Trial II: 7/12, 49.75 s, 25.0 tr. b., 4.18 m/s

  43. Horka nad Moravou - Havliczech 38, 20. 11. 2021

  44. TRIAL I.: 4/9, 48.93 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  45. TRIAL II.: Diskvalifikován

  46. TRIAL III.: 5/9, 45.14 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  47. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  48. Agility Trial I: Diskvalifikován

  49. Agility Trial II: Diskvalifikován

  50. Agility Trial III: 2/4, 48.44 s, 21.44 tr. b., 3.74 m/s

  51. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  52. TRIAL I.: 4/8, 45.87 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  53. TRIAL II.: 6/8, 48.05 s, 17.05 tr. b., 3.56 m/s

  54. TRIAL III.: 1/8, 46.35 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  55. Horka nad Moravou - Havliczech 36, 06. 11. 2021

  56. TRIAL I.: 4/6, 47.34 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  57. TRIAL II.: Diskvalifikován

  58. TRIAL III.: Diskvalifikován

  59. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  60. Agility L: 11/26, 54.82 s, 10.82 tr. b., 3.9 m/s

  61. Agility L družstva: Diskvalifikován

  62. Hra L neděle: Diskvalifikován

  63. Hra L sobota: Diskvalifikován

  64. Jumping L: Diskvalifikován

  65. Jumping L družstva: Diskvalifikován

  66. Domanín - Domanínské dvojzkoušky, 02. 10. 2021

  67. 1. Zkouška LA2: 4/5, 47.12 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  68. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. Záhlinice - Záhlinické dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  70. Agility Trial I: Diskvalifikován

  71. Agility Trial II: Diskvalifikován

  72. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 18. 09. 2021

  73. 1. Zkouška LA2: 1/5, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  74. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. 3. Zkouška LA2: 2/5, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  76. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky III., 27. 08. 2021

  77. druhá zkouška A2 L: Diskvalifikován

  78. první zkouška A2 L: Diskvalifikován

  79. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 21. 08. 2021

  80. 1. Zkouška LA2: 2/8, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  81. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 12. 12. 2020

  83. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  85. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  86. Zk. 1: Diskvalifikován

  87. Zk. 2: Diskvalifikován

  88. Zk. 3: 6/12, 46.08 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  89. Rohatec - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  90. 1.zkouška LA2: 1/9, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  91. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  93. Jumping I: Diskvalifikován

  94. Jumping II: 4/18, 45.35 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  95. Jumping III: Diskvalifikován

  96. Záhlinice - Záhlinické trojzkoušky, 28. 09. 2020

  97. 1. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  98. 2. Zkouška L A2: Diskvalifikován

  99. 3. Zkouška L A2: 3/7, 36.86 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  100. Zlechov - Zlechovské trojzkoušky, 19. 09. 2020

  101. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  103. 3. Zkouška LA2: 2/12, 45.07 s, 0.07 tr. b., 3.86 m/s

  104. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  105. 1. zkouška: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška: Diskvalifikován

  107. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  108. Agility Open: Diskvalifikován

  109. Agility Trial: 2/10, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  110. Jumping Open: Diskvalifikován

  111. Modrá - Trojzkoušky, 28. 06. 2020

  112. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  114. 3. Zkouška LA2: 3/8, 43.83 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  115. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  116. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška LA2: 11/17, 48.53 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  118. 3. Zkouška LA2: 8/16, 45.9 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  119. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  120. Agility L: Diskvalifikován

  121. Jumping L: 6/20, 37.18 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  122. ZkouškaLA2: 3/8, 43.3 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  123. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  124. ZkA I: Diskvalifikován

  125. ZkA II: Diskvalifikován

  126. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  127. ZkA I: Diskvalifikován

  128. ZkA II: Diskvalifikován

  129. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  130. Trial I.: Diskvalifikován

  131. Trial II.: Diskvalifikován

  132. Čeladná - dvojzkoušky The North Face, 18. 01. 2020

  133. Zk Agility I: Diskvalifikován

  134. Zk Agility II: Diskvalifikován

  135. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  136. Agility L: 8/29, 53.09 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  137. Jumping L: Diskvalifikován

  138. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  139. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2019

  140. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  141. 2. zkouška LA2: 2/13, 40.1 s, 5.1 tr. b., 3.39 m/s

  142. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku III., 08. 12. 2019

  143. Zkouška I.: 3/13, 46.99 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  144. Zkouška II.: Diskvalifikován

  145. Zkouška III.: Diskvalifikován

  146. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  147. ZkA I: Diskvalifikován

  148. ZkA II: Diskvalifikován

  149. Čelčice - Tři oříšky pro Popelku II., 09. 11. 2019

  150. III. Zkouška: Diskvalifikován

  151. II: Zkouška: Diskvalifikován

  152. I. Zkouška : Diskvalifikován

  153. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  154. Czech Imp Jump Large: 9/35, 22.85 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  155. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  156. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  157. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  158. Jumping Open: Diskvalifikován

  159. ZkA I: Diskvalifikován

  160. ZkA II: Diskvalifikován

  161. Hodonín - Hodonínské dvojzkoušky, 22. 09. 2019

  162. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  164. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  165. Zkouška II. LA2: 3/15, 39.78 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  166. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  167. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  168. Jumping L: Diskvalifikován

  169. Zkouška II. LA2: Diskvalifikován

  170. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  171. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  172. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  173. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. Rožnov pod Radhoštěm - KILPI Trojzkoušky agility, 04. 08. 2019

  175. 1. zkouška: 2/22, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  176. 2. zkouška: Diskvalifikován

  177. 3. zkouška: Diskvalifikován

  178. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  179. Agility Trial I: Diskvalifikován

  180. Agility Trial II: Diskvalifikován

  181. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  182. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  183. 1. Zkouška LA1: 3/17, 31.88 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  184. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  185. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  186. Jumping So A1 L L: Diskvalifikován

  187. Zkouška Ne-1 LA1: Diskvalifikován

  188. Zkouška Ne-2 LA1: Diskvalifikován

  189. Zkouška So-1 LA1: Diskvalifikován

  190. Zkouška So-2 LA1: 5/7, 51.59 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  191. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  192. Agility Trial I: Diskvalifikován

  193. Agility Trial II: 5/14, 43.46 s, 15.0 tr. b., 3.75 m/s

  194. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  195. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  196. 2. zkouška LA1: 4/7, 41.55 s, 10.55 tr. b., 3.08 m/s

  197. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH X. s JK ANIMALS, 27. 01. 2019

  198. TRIAL III. LA1: Diskvalifikován

  199. TRIAL II. LA1: 3/10, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  200. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  201. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  202. TRIAL II. LA1: 3/14, 42.91 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  203. TRIAL I. LA1: 3/14, 41.69 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  204. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  205. Agility Trial I: 8/11, 51.35 s, 33.35 tr. b., 2.55 m/s

  206. Agility Trial II: Diskvalifikován

  207. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  208. Agility Trial I: Diskvalifikován

  209. Agility Trial II: 7/12, 43.37 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  210. Jumping Open: Diskvalifikován

  211. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  212. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  213. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  214. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  215. Agility Trial I: 6/14, 30.95 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  216. Agility Trial II: Diskvalifikován

  217. Agility Trial III: Diskvalifikován

  218. Mikulov - Létající trojzkoušky s JK Animals, 03. 11. 2018

  219. Agility Trial I: 4/19, 34.96 s, 10.0 tr. b., 3.29 m/s

  220. Agility Trial II: Diskvalifikován

  221. Agility Trial III: Diskvalifikován

  222. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  223. TRIAL III. LA1: 6/15, 44.08 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  224. TRIAL II. LA1: 10/16, 54.24 s, 37.24 tr. b., 2.43 m/s

  225. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  226. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  227. Agility Trial I: 4/20, 41.78 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  228. Agility Trial II: Diskvalifikován

  229. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  230. Agility Open: Diskvalifikován

  231. Agility Trial: Diskvalifikován

  232. Jumping Open: Diskvalifikován

  233. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  234. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  235. 2.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  236. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  237. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  238. Agility Open: Diskvalifikován

  239. Agility Trial: Diskvalifikován

  240. Jumping Open: Diskvalifikován

  241. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  242. 1. Zkouška LA1: 3/12, 30.35 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  243. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  244. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  245. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  246. 1.zkouška LA1: 5/26, 45.74 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  247. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  248. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  249. Agility Trial: Diskvalifikován

  250. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: 24/34, 46.78 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  251. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  252. Lednice/Nejdek - Nejdecký Trojskok, 02. 06. 2018

  253. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  254. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  255. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  256. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  257. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  258. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  259. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  260. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  261. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  262. první zkouška LA1: Diskvalifikován

  263. třetí zkouška LA1: Diskvalifikován

  264. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  265. Agility Open: 14/30, 46.3 s, 22.3 tr. b., 3.56 m/s

  266. Agility Trial: Diskvalifikován

  267. I Agility Trial: Diskvalifikován

  268. II Agility Trial: Diskvalifikován

  269. Jumping Open: Diskvalifikován

  270. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  271. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  272. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  273. 3. Zkouška LA1: 3/16, 48.19 s, 10.0 tr. b., 3.32 m/s