Cz En

075117

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Fuksová

    Člen KA

Pes

  1. Call Me Hippie Te Salutant, Australská kelpie

Výsledky

  1. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  2. Agility: 1/12, 27.89 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  3. Jumping: 4/12, 23.73 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  4. Zkouška A2: 1/4, 27.84 s, 0.0 tr. b., 6.18 m/s

  5. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  6. Agility Open M: Diskvalifikován

  7. Jumping Open M: Diskvalifikován

  8. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  9. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  10. Agility Open M: Diskvalifikován

  11. Jumping Open M: Diskvalifikován

  12. Jumping Open M I.: 1/10, 23.01 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  13. Jumping Open M II.: Diskvalifikován

  14. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  15. ZkA. MA2 I.: 1/7, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  16. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  17. Agility 1: 14/79, 41.58 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  18. Agility 2: 7/70, 40.28 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  19. Agility 3: Diskvalifikován

  20. Agility 4: 1/72, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  21. Agility Trial: 4/15, 44.43 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  22. Grand Final: Diskvalifikován

  23. Jumping 1: 24/79, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  24. Jumping 2: Diskvalifikován

  25. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  26. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  27. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  28. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  29. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  30. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  31. QA4 Agility: Diskvalifikován

  32. QA5 Agility: Diskvalifikován

  33. QA6 Agility: Diskvalifikován

  34. QJ4 Jumping: 13/55, 41.18 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  35. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  36. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  37. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  38. A2M neděle: 1/6, 34.6 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  39. A2M sobota: Diskvalifikován

  40. Agility neděle: 5/15, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  41. Agility sobota: Diskvalifikován

  42. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  43. Jumping sobota: Diskvalifikován

  44. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  45. QA1 agility: 1/61, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  46. QA2 agility: Diskvalifikován

  47. QA3 agility: Diskvalifikován

  48. QJ1 jumping: 25/61, 41.35 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  49. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  50. QJ3 jumping: 1/60, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  51. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  52. Agility I: 27/88, 35.03 s, 5.0 tr. b., 6.08 m/s

  53. Agility II: Diskvalifikován

  54. Jumping I: 63/87, 39.46 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  55. Jumping II: Diskvalifikován

  56. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  57. Agility open M: 1/28, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  58. Jumping open M: Diskvalifikován

  59. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  61. Jumping M 1: 1/15, 28.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  62. Jumping M 2: Diskvalifikován

  63. Jumping M 3: Diskvalifikován

  64. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  65. III. jumping M: Diskvalifikován

  66. II.jumping M: Diskvalifikován

  67. I. jumping M: Diskvalifikován

  68. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  69. II. zkouška MA2: 1/5, 39.52 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  70. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  71. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  72. AGILITY: 1/18, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  73. JUMPING: Diskvalifikován

  74. MA2: 1/4, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  75. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  76. 1. běh MA2: 1/8, 30.37 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  77. 2. běh MA2: 1/8, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  78. 3. běh MA2: Diskvalifikován

  79. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  80. 1. Zka - MA1: Diskvalifikován

  81. 2. Zka - MA1: Diskvalifikován

  82. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  83. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  84. Jumping OPEN M: Diskvalifikován

  85. Zk.A MA1: 1/3, 24.85 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  86. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  87. A1 - 1. MA1: Diskvalifikován

  88. A1 - 2. MA1: 1/9, 30.19 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  89. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  90. Agility I: Diskvalifikován

  91. Jumping I: 1/37, 26.58 s, 0.0 tr. b., 6.25 m/s

  92. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  93. JUMPING: Diskvalifikován

  94. Jumping II: Diskvalifikován

  95. Ztřeštěnec: Diskvalifikován

  96. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  97. QA1 agility: Diskvalifikován

  98. QA2 agility: Diskvalifikován

  99. QA3 agility: 24/56, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  100. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  101. QJ2 jumping: 34/58, 40.75 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  102. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  103. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  104. Agility M: Diskvalifikován

  105. JUMPING M: 14/21, 32.22 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  106. Zkouška agility MA1: Diskvalifikován

  107. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  108. Jumpy A1 - I.běh MA1: Diskvalifikován

  109. Jumpy A1 - II. běh MA1: Diskvalifikován

  110. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  111. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  112. Agility M Ne: Diskvalifikován

  113. Agility M So: Diskvalifikován

  114. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  115. Jumping M So: Diskvalifikován

  116. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  117. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  118. Jumping 1 Medium: 1/24, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  119. Jumping 2 Medium: 15/24, 30.72 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  120. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  121. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  122. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  123. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  124. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  125. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  126. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  127. JUMPING 3 M: Diskvalifikován

  128. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  129. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  130. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  131. Jumping 2 Medium: 11/29, 31.41 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  132. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  133. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  134. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  135. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován