Cz En

075817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adéla Řeholová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Calibré Fort Fox, Sheltie

Výsledky

  1. Beroun - Zkoušky - prosinec 2019, 06. 12. 2019

  2. 1. Zkouška MA3: 1/1, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  3. 2. zkouška MA3: 1/1, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  4. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  5. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  6. Zkouška2 MA3: Diskvalifikován

  7. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  8. Agility M: 13/25, 39.27 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  9. Jumping M: 15/25, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  10. Zkouška A2 M: 1/9, 34.22 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  11. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  12. Neděle Agility MA: 4/20, 40.02 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  13. Neděle Jumping MA: 2/20, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  14. Neděle Zkouška MA2: 2/9, 38.42 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  15. Sobota Agility MA: 8/21, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  16. Sobota Jumping MA: 3/20, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  17. Sobota Zkouška MA2: 1/8, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  18. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  19. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  20. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  21. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  22. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 16/18, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  23. Soutěž klubů: Diskvalifikován

  24. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  25. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  26. 1. Zka - MA2: 1/6, 26.33 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  27. 2. Zka - MA2: 1/6, 30.62 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  28. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  29. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  30. QA1 agility: 5/57, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  31. QA2 agility: 29/57, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  32. QA3 agility: Diskvalifikován

  33. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  34. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  35. QJ3 jumping: 40/57, 43.39 s, 14.39 tr. b., 4.22 m/s

  36. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  37. Agility Trial: 1/3, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  38. Jumping Trial: 1/3, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  39. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  40. Agility 1: Diskvalifikován

  41. Agility 2: Diskvalifikován

  42. Agility 3: Diskvalifikován

  43. Jumping 1: 11/23, 37.1 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  44. Jumping 2: Diskvalifikován

  45. Jumping 3: Diskvalifikován

  46. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  47. Ju Agility IV: 13/20, 42.42 s, 7.26 tr. b., 4.67 m/s

  48. Ju Agility V: Diskvalifikován

  49. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  50. Ju Jumping IV: 8/20, 29.51 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  51. Ju Jumping V: 3/19, 32.72 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  52. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  53. I Agility Open: Diskvalifikován

  54. II Agility Open: 5/66, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  55. II Jumping Open: 7/66, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  56. I Jumping Open: 5/69, 34.85 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  57. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  58. AGILITY: 2/22, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  59. AGILITY: Diskvalifikován

  60. JUMPING: 6/24, 38.85 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  61. JUMPING: Diskvalifikován

  62. MA2: Diskvalifikován

  63. MA2: Diskvalifikován

  64. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  65. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  66. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  67. Junioři M: Diskvalifikován

  68. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  69. Agility I: Diskvalifikován

  70. Agility II: Diskvalifikován

  71. Agility III: Diskvalifikován

  72. Jumping I: 9/21, 41.68 s, 7.1 tr. b., 4.51 m/s

  73. Jumping II: 12/21, 45.78 s, 15.32 tr. b., 3.93 m/s

  74. Jumping III: Diskvalifikován

  75. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  76. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  77. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  78. Junioři M: 1/6, 32.45 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  79. Řitka - Zkoušky - únor 2018, 09. 02. 2018

  80. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  82. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  83. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška MA2: 2/5, 41.0 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  85. Junioři M: 1/7, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  86. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  87. II. zkouška MA2: 1/11, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  88. I. zkouška MA2: 1/11, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  89. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  90. Agility: Diskvalifikován

  91. Jumping: Diskvalifikován

  92. Zkouška MA2: 4/5, 43.44 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  93. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  94. 1. zkouška MA2: 1/2, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  95. 2. zkouška MA2: 1/2, 38.12 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  96. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  97. III. zkouška MA1: 1/5, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  98. II. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  99. I. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  100. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  101. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  102. 2. zkouška MA1: 1/9, 27.56 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  103. Junioři M: 1/8, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  104. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  105. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  106. 2. zkouška MA1: 1/3, 25.43 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  107. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  108. 1. A0 MA1: 1/6, 23.71 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  109. 2. A0 MA1: 1/6, 22.42 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  110. Junioři M: 1/5, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s