Cz En

077717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Tylšová

    Člen KA

Pes

  1. Eli, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  2. Jumping I: 3/12, 35.54 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  3. Jumping II: Diskvalifikován

  4. Jumping light: 5/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  5. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  6. II. zkouška: Diskvalifikován

  7. I. zkouška: Diskvalifikován

  8. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  9. Agility Individual: Diskvalifikován

  10. Agility Squads as Individual: 17/34, 47.47 s, 8.47 tr. b., 4.17 m/s

  11. Jumping Individual: 7/34, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: 19/34, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  13. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  14. Agility 1: 6/11, 45.58 s, 11.58 tr. b., 3.55 m/s

  15. Finále: Diskvalifikován

  16. Jumping 1: 7/11, 38.52 s, 12.52 tr. b., 4.15 m/s

  17. Jumping 2: 4/10, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  18. Zkouška 1: Diskvalifikován

  19. Zkouška 2: 1/4, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  20. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  21. Agility J Individual: Diskvalifikován

  22. Agility Squads: 3/22, 48.12 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  23. Jumping J Individual: 4/14, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  24. Jumping Squads: 10/22, 47.84 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  25. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  26. dr.A2: 2/9, 43.72 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  27. pr.A2: 5/10, 41.77 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  28. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  29. 1.zkouška: 1/5, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  30. 2.zkouška: 5/5, 46.48 s, 7.48 tr. b., 3.23 m/s

  31. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  32. I. agility ML: Diskvalifikován

  33. II. agility ML: 7/37, 52.16 s, 2.16 tr. b., 4.03 m/s

  34. II. jumping ML: 8/38, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  35. I. jumping ML: 15/37, 40.82 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  36. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  37. II. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  38. I. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  39. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  40. 7.studenecká: 2/7, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  41. 8.studenecká: 2/8, 46.74 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  42. 9.studenecká: 1/8, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  43. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  44. 4.studenecká: Diskvalifikován

  45. 5.studenecká: Diskvalifikován

  46. 6.studenecká: Diskvalifikován

  47. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  48. II. zkouška: Diskvalifikován

  49. I. zkouška: 1/7, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  50. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  51. 1.kvalifikace: 12/38, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  52. 2.kvalifikace: 12/30, 45.87 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  53. 3.kvalifikace: 8/21, 36.09 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  54. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  55. Agility 1: Diskvalifikován

  56. Finále: 4/11, 49.26 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  57. Jumping 1: Diskvalifikován

  58. Jumping 2: 8/17, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  59. Zkouška 1: 1/7, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  60. Zkouška 2: Diskvalifikován

  61. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  62. Agility J: 25/49, 54.99 s, 10.99 tr. b., 3.66 m/s

  63. Agility Squads as Individual: 37/63, 48.27 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  64. Jumping J: 14/49, 43.8 s, 2.8 tr. b., 3.86 m/s

  65. Jumping Squads as Individual: 18/63, 48.08 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  66. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  67. II. zkouška: Diskvalifikován

  68. I. zkouška: 2/4, 44.17 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  69. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  70. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  71. 2. běh LA2: 10/14, 54.34 s, 14.34 tr. b., 2.96 m/s

  72. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  73. II. zkouška LA2: 10/16, 53.76 s, 23.76 tr. b., 3.18 m/s

  74. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  76. AGILITY L: 18/41, 63.61 s, 19.61 tr. b., 3.33 m/s

  77. JUMPING L: 21/41, 46.16 s, 7.16 tr. b., 4.01 m/s

  78. ZKOUŠKA LA2: 6/14, 49.28 s, 10.28 tr. b., 3.39 m/s

  79. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  80. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška A1 LA1: 2/14, 51.33 s, 1.33 tr. b., 3.37 m/s

  82. Hra - tuneliáda A1 L: 13/14, 26.98 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  83. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  84. 1. Zkouška LA1: 5/12, 38.86 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  85. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  86. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  87. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  88. Jumping III L: 6/25, 24.9 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  89. Jumping II L: Diskvalifikován

  90. Jumping I L: 4/27, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  91. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  92. 1. Zka - LA1: 11/22, 43.96 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  93. 2. Zka - LA1: 8/22, 38.08 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  94. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  95. Czech Imp Jump : 14/35, 22.64 s, 0.64 tr. b., 4.59 m/s

  96. Jumping 1: Diskvalifikován

  97. Jumping 2: 16/35, 35.53 s, 2.53 tr. b., 4.02 m/s

  98. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  99. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  100. D Agility: 20/26, 69.32 s, 39.32 tr. b., 2.61 m/s

  101. D Hra: Diskvalifikován

  102. D Jumping: 18/26, 58.33 s, 26.33 tr. b., 2.9 m/s

  103. JUMPING DRUZSTVA: 53/79, 55.38 s, 18.38 tr. b., 3.07 m/s

  104. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  105. 1. zkouška LA1: 11/19, 51.46 s, 21.46 tr. b., 2.6 m/s

  106. 2. zkouška LA1: 5/19, 43.05 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  107. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  108. 1. Zkouška A1 LA1: 5/10, 32.28 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  109. 2. Zkouška A1 LA1: 1/10, 34.15 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  110. Hra - tuneliáda pro A1 L: 5/10, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  111. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  112. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  113. I. zkouška LA1: Diskvalifikován