Cz En

083217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Palová

    Člen KA

Pes

  1. Ruby Deabei, Belgický ovčák - Groenendael

Výsledky

  1. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  2. TRIAL I.: 3/8, 40.87 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  3. TRIAL II.: Diskvalifikován

  4. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  5. Agility: 3/20, 43.05 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  6. Jumping L3: Diskvalifikován

  7. Zkouška L3: 1/7, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  8. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  9. A3 - Zkouška1: Diskvalifikován

  10. A3 - Zkouška 2: 4/7, 41.57 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  11. Třešť - Ztřeštěnky, 10. 07. 2021

  12. Druhá zkouška LA3: 2/5, 45.35 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  13. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  14. Třetí zkouška LA3: 1/5, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  15. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  16. Agility I: 42/103, 47.49 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  17. Agility II: 58/99, 52.75 s, 11.75 tr. b., 4.04 m/s

  18. Jumping I: 38/100, 40.46 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  19. Jumping II: 43/101, 45.31 s, 11.31 tr. b., 4.39 m/s

  20. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2020, 04. 10. 2020

  21. Agility družstev BO: 6/27, 47.39 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  22. Agility jednotlivců BO: 5/28, 46.44 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  23. Jumping družstev BO: Diskvalifikován

  24. Jumping jednotlivců BO: Diskvalifikován

  25. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  26. 1. Zkouška LA3: 3/6, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  27. 2. Zkouška LA3: 2/6, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  28. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  29. Agility L: 9/14, 43.63 s, 15.0 tr. b., 4.81 m/s

  30. Jumping L: 5/14, 32.62 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  31. Zkouška LA3 : 3/6, 47.05 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  32. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  33. 1. zkouška: 2/8, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  34. 2. zkouška: Diskvalifikován

  35. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  36. Agility: 5/29, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  37. Jumping L3: Diskvalifikován

  38. Zkouška L3: 6/11, 44.92 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  39. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  40. ZkA I Agility: Diskvalifikován

  41. ZkA II Agility: Diskvalifikován

  42. ZkA III Agility: 2/6, 44.28 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  43. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  44. Zkouška1 A3: 3/8, 49.74 s, 20.0 tr. b., 4.16 m/s

  45. Zkouška2 A3: 1/8, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  46. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  47. 1.zkouška: 3/6, 45.15 s, 15.0 tr. b., 3.83 m/s

  48. 2.zkouška: Diskvalifikován

  49. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  50. 1 zkouška A2: 1/8, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  51. 2. zkouška A2: 1/8, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  52. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  53. ZkA I: 5/18, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  54. ZkA II: 4/18, 39.65 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  55. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  56. JUMPING I.: 15/27, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  57. JUMPING II.: 21/27, 51.78 s, 16.78 tr. b., 3.48 m/s

  58. JUMPING III.: Diskvalifikován

  59. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  60. ZkA I: 3/9, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  61. ZkA II: 2/9, 35.67 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  62. ZkA III: Diskvalifikován

  63. Horka nad Moravou - HAVLICZECH XVI., 02. 11. 2019

  64. TRIAL I.: 5/18, 37.27 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  65. TRIAL II.: 3/18, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  66. TRIAL III.: Diskvalifikován

  67. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  68. Jumping Open: 3/26, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  69. ZkA I: Diskvalifikován

  70. ZkA II: Diskvalifikován

  71. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2019, 06. 10. 2019

  72. Agility družstev: 23/70, 40.11 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  73. Agility jednotlivci: 18/69, 55.47 s, 15.47 tr. b., 3.97 m/s

  74. Jumping družstev L: 13/69, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  75. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  76. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  77. Agility L: 8/28, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  78. Jumping L: 7/29, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  79. Zkoušky LA2: 1/13, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  80. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  81. A2 Large: 2/12, 45.86 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  82. A2 Large: 7/14, 48.41 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  83. Agility Open Large: Diskvalifikován

  84. Agility Open Large: Diskvalifikován

  85. Jumping Open Large: 8/31, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  86. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  87. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  88. Agility Open: Diskvalifikován

  89. Agility Zk: Diskvalifikován

  90. Jumping Open: 14/36, 40.56 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  91. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  92. AGILITY: Diskvalifikován

  93. JUMPING: Diskvalifikován

  94. LA2: Diskvalifikován

  95. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  96. 1. Jumping L: 2/20, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  97. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  98. 3. Jumping L: 5/19, 31.2 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  99. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  100. Zkouška: Diskvalifikován

  101. Zkouška II: 1/7, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  102. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  103. Agility Trial I: Diskvalifikován

  104. Agility Trial II: Diskvalifikován

  105. Jumping Trial I: 8/17, 39.36 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  106. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  107. 1. Zkouška LA2: 4/15, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  108. 2. Zkouška LA2: 6/15, 33.22 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  109. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  110. Jumping So A2+3 L L: 2/17, 36.26 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  111. Zkouška So-1 LA2: 4/12, 38.78 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  112. Zkouška So-2 LA2: Diskvalifikován

  113. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  114. 1.zkouška LA2: 6/13, 31.25 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  115. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  116. Písek - Fitmin Open Cup, 09. 05. 2019

  117. Agility 0pen: Diskvalifikován

  118. Jumping Open: 11/70, 43.17 s, 2.68 tr. b., 4.96 m/s

  119. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  120. Agility Trial I: Diskvalifikován

  121. Agility Trial II: Diskvalifikován

  122. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  123. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  124. TRIAL I. LA2: 12/18, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  125. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  126. 1. Zkouška LA2: 3/18, 50.51 s, 14.51 tr. b., 3.46 m/s

  127. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  128. Jumping open L: 6/40, 35.2 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  129. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  130. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  131. TRIAL I. LA1: 2/14, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  132. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  133. Agility Trial I: Diskvalifikován

  134. Agility Trial II: 2/14, 31.53 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  135. Agility Trial III: Diskvalifikován

  136. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  137. Czech Imp Jump: 12/46, 23.65 s, 0.65 tr. b., 4.31 m/s

  138. Jumping 1: Diskvalifikován

  139. Jumping 2: Diskvalifikován

  140. Mohelnice - HAVLICZECH VI., 30. 09. 2018

  141. TRIAL II. LA1: 4/11, 47.26 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  142. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  143. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  144. Agility L: Diskvalifikován

  145. Jumping L: 10/30, 46.42 s, 3.42 tr. b., 3.47 m/s

  146. ZKOUŠKY LA1: Diskvalifikován

  147. Mohelnice - HAVLICZECH V., 12. 08. 2018

  148. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  149. TRIAL I. LA1: 4/10, 55.53 s, 13.53 tr. b., 2.97 m/s

  150. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  151. Zkouška: Diskvalifikován

  152. Zkouška II: 2/13, 31.51 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  153. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  154. CURRICULUM L: 26/39, 49.28 s, 15.28 tr. b., 4.0 m/s

  155. TRIAL II. LA1: Diskvalifikován

  156. TRIAL I. LA1: 2/21, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  157. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  158. 1. zkouška LA1: 10/19, 35.61 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  159. 2. zkouška LA1: 8/19, 32.85 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  160. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  161. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  162. 2. Zkouška LA1: 8/20, 30.87 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s