Cz En

083417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Romana Hanousková, Psí škola Superpes

    Člen KA

Pes

  1. Elza Superušatá, Kříženec

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  2. LA2 - I.: 1/10, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  3. LA2 - II.: 6/10, 42.23 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  4. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  5. Jumping L: Diskvalifikován

  6. Zkouška LA2: 1/7, 49.23 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  7. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  8. LA1 - I.: 1/8, 48.95 s, 0.95 tr. b., 3.55 m/s

  9. LA1 - II.: 3/8, 35.19 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  10. Kutná Hora - Odpolední agi siesta, 19. 07. 2019

  11. Agility open: 6/23, 35.36 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  12. Jumping open: 8/23, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  13. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  14. ZkA. LA1 I.: 1/12, 36.98 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  15. ZkA. LA1 II.: 1/12, 37.53 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  16. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  17. Agility I: Diskvalifikován

  18. Agility II: 76/165, 53.0 s, 6.34 tr. b., 3.7 m/s

  19. Jumping I: 97/169, 51.17 s, 18.61 tr. b., 3.58 m/s

  20. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  21. Jumping L: 12/26, 55.89 s, 5.89 tr. b., 3.22 m/s

  22. LA1: 1/4, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  23. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  24. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  25. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  26. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  27. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  28. Czech Imp Jump: 32/52, 31.2 s, 3.2 tr. b., 4.01 m/s

  29. Jumping 1: Diskvalifikován

  30. Jumping 2: 38/52, 45.18 s, 14.18 tr. b., 3.32 m/s

  31. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  32. 1. zkouška LA1: 4/10, 41.1 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  33. 2. zkouška LA1: 3/10, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  34. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  35. Jumping L: Diskvalifikován

  36. Zkouška LA1: 2/4, 38.37 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  37. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  38. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  39. 2.kvalifikace: 10/45, 44.68 s, 7.68 tr. b., 3.38 m/s

  40. 3.kvalifikace: 27/45, 36.71 s, 5.71 tr. b., 3.46 m/s

  41. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  42. 1.Zka - LA1: 4/9, 32.96 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  43. 2.Zka - LA1: Diskvalifikován

  44. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  45. 1. Zk LA1: 3/14, 43.25 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  46. 2. Zk LA1: 2/14, 40.75 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  47. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  48. LA1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  49. LA1 - 2. LA1: Diskvalifikován

  50. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  51. Sobota LA1 1: 3/6, 42.58 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  52. Sobota LA1 2: 1/6, 38.51 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  53. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  54. zkouška 1 LA1: 5/11, 47.86 s, 13.86 tr. b., 2.99 m/s

  55. zkouška 2 LA1: 2/11, 68.15 s, 24.15 tr. b., 2.33 m/s

  56. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  57. Agility L L: Diskvalifikován

  58. Jumping L L: Diskvalifikován

  59. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  60. 1. Zkouška A1 LA1: 1/10, 29.9 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  61. 2. Zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  62. Hra - tuneliáda pro A1 L: 4/10, 26.13 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  63. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  64. Agility A0 LA1: 2/5, 28.34 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  65. Jumping A0 LA1: 2/5, 23.73 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s