Cz En

083917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Yveta Nezvalová Zochová, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Bond Bleu Colline, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Kladno - MyBeast 8 Warm Up, 11. 12. 2021

  5. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška MA3: 1/9, 45.15 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  7. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  8. 1. Zkouška MA3: 2/8, 49.24 s, 10.24 tr. b., 4.35 m/s

  9. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  10. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. Plzeň Doubravka - PLZEŇSKÉ DVOUZKOUŠKY, 09. 10. 2021 - 10. 10. 2021

  12. 1. Zkouška MA3 sobota: 2/4, 47.5 s, 6.5 tr. b., 3.94 m/s

  13. 2. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  14. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  15. Agility Individual: Diskvalifikován

  16. Agility Squads as Individual: 42/73, 64.83 s, 27.83 tr. b., 3.3 m/s

  17. Jumping Individual: 48/72, 50.59 s, 19.09 tr. b., 3.95 m/s

  18. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  19. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  20. 1. Jumping M: 4/18, 27.33 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  21. 2. Jumping M: 9/18, 27.33 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  22. 3. Jumping M: 4/18, 26.76 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  23. 4. Jumping M: 4/18, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  24. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  25. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  27. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  28. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  29. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  30. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  31. Zkouška M A3 - I. : Diskvalifikován

  32. Zkouška M A3 - II. : 2/11, 52.76 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  33. Kladno - Trojzkoušky Kladno (sobota), 24. 07. 2021

  34. 1. Zkouška MA3: 2/4, 48.4 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  35. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  37. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  38. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  39. I. Zk MA3: 1/2, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  40. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  41. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  42. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  43. Jumping I M: 9/9, 47.97 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  44. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  45. Agility 1 M: 21/61, 45.87 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  46. Agility 2 M: 23/62, 53.32 s, 17.32 tr. b., 4.09 m/s

  47. Jumping 1 M: 7/62, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  48. Jumping 2 M: 27/51, 41.27 s, 10.27 tr. b., 4.12 m/s

  49. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  50. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  51. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška A3 M: 2/4, 49.58 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  53. 2. zkouška A3 M: 2/4, 49.58 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  54. Rokycany - Rokycanská skočná, 12. 06. 2021

  55. Zkouška MA3: 1/4, 44.54 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  56. Zkouška MA3 II: 1/4, 44.36 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  57. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  58. 1. Agility M: Diskvalifikován

  59. 1. Jumping M: 2/22, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  60. 2. Agility M: Diskvalifikován

  61. 2. Jumping M: 3/21, 20.9 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  62. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  63. Druhá zkouška: 3/3, 52.55 s, 17.55 tr. b., 3.43 m/s

  64. První zkouška: 1/3, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  65. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  66. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  67. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  68. 3. Zkouška MA3: 2/6, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  69. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  70. Agility M: 1/31, 38.11 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  71. Jumping M: 13/31, 31.53 s, 15.0 tr. b., 5.17 m/s

  72. Zkouška A3 M: 5/12, 43.08 s, 7.08 tr. b., 4.04 m/s

  73. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  74. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  75. První zkouška: 1/3, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  76. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  77. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  78. Zkouška MA3 II: 2/3, 45.82 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  79. Zkouška MA3 III: Diskvalifikován

  80. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2020, 29. 08. 2020 - 30. 08. 2020

  81. Agility sobota M: Diskvalifikován

  82. Jumping sobota M: 11/18, 45.6 s, 15.6 tr. b., 3.49 m/s

  83. ZkouškaMA3 sobota: 5/8, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  84. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  85. Jumping Open M: Diskvalifikován

  86. ZkA. MA3 I.: 8/13, 44.34 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  87. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  88. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  89. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  90. 2. Jumping M: 3/10, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  91. 2. Zkouška MA3: 1/6, 41.21 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  92. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  93. agility open M: 4/14, 40.44 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  94. Jumping open M: Diskvalifikován

  95. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  96. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  97. MA3 I: Diskvalifikován

  98. MA3 II: Diskvalifikován

  99. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  100. Zkouška 1: 2/10, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  101. Zkouška 2: Diskvalifikován

  102. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  103. I. agility M: Diskvalifikován

  104. II. agility M: Diskvalifikován

  105. II. jumping M: Diskvalifikován

  106. I. jumping M: 26/67, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  107. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  108. II. zkouška A3 M: 4/7, 45.58 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  109. I. zkouška A3 M: 1/7, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  110. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  111. Jumping: 11/20, 33.0 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  112. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  113. MA3 - 1 běh: 5/11, 53.1 s, 20.0 tr. b., 4.14 m/s

  114. MA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  115. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  116. Agility M: 6/22, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  117. Jumping M: Diskvalifikován

  118. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  119. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  120. 1. Zkouška A3 M: 4/13, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  121. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  122. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  123. Zkouška MA3 I: 1/3, 49.99 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  124. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  125. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  126. II. zkouška MA3: 2/12, 47.07 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  127. I. zkouška MA3: 3/12, 43.55 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  128. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  129. MA3 - I.: 1/2, 44.0 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  130. MA3 - II.: 1/2, 42.38 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  131. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  132. Zkouška II MA3: 5/5, 45.69 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  133. Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  134. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  135. 1. běh MA3 : 5/7, 42.06 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  136. 2. běh MA3 : 4/7, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  137. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  138. AGILITY I: Diskvalifikován

  139. AGILITY II: Diskvalifikován

  140. JUMPING I: Diskvalifikován

  141. JUMPING II: Diskvalifikován

  142. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  143. Zkouška MA3 I: 1/7, 37.68 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  144. Zkouška MA3 II: 6/7, 39.14 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  145. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  146. Ne. - Agility II. M: 34/52, 47.83 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  147. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  148. So. - Agility I. M: 22/53, 46.21 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  149. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  150. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  151. MA3 I: 5/8, 49.42 s, 15.0 tr. b., 4.13 m/s

  152. MA3 II: Diskvalifikován

  153. MA3 III: Diskvalifikován

  154. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  155. MA3: Diskvalifikován

  156. MA3-2: Diskvalifikován

  157. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  158. Zkouška MA3 I: 1/6, 39.04 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  159. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  160. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  161. QA1 agility: 36/61, 50.99 s, 10.99 tr. b., 3.92 m/s

  162. QA2 agility: 16/60, 46.58 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  163. QA3 agility: Diskvalifikován

  164. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  165. QJ2 jumping: 30/61, 42.87 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  166. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  167. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  168. Zkouška II. MA3: 2/7, 45.53 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  169. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  170. Spálené Poříčí - 3. Jarní Podkokšínské dvojzkoušky se závody A0 a veteránů pro útulek v Borovně, 04. 05. 2019

  171. 1. zkouška MA3: 1/2, 45.61 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  172. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  173. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  174. MA3 I.: 1/11, 38.47 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  175. MA3 II.: Diskvalifikován

  176. MA3 III.: Diskvalifikován

  177. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  178. Zkouška MA3 I: 4/6, 49.22 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  179. Zkouška MA3 II: 1/6, 36.85 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  180. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  181. II. zkouška MA3: 1/12, 41.48 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  182. I. zkouška MA3: 2/12, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  183. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  184. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  185. Zkouška MA3 II: 2/8, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  186. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  187. Czech Imp Jump: 13/20, 28.28 s, 17.28 tr. b., 3.82 m/s

  188. Jumping 1: 4/20, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  189. Jumping 2: Diskvalifikován

  190. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  191. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  192. Zkouška MA2 II: 1/1, 34.06 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  193. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  194. Agility klubů M: 3/17, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  195. Jumping M: Diskvalifikován

  196. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  197. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  198. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  199. I. zkouška MA2: 2/11, 34.34 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  200. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  201. 1. zkouška MA2: 1/4, 40.4 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  202. 2. zkouška MA2: 3/4, 46.44 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  203. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  204. 1MJ2: 1/2, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  205. 2MJ2: Diskvalifikován

  206. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  207. AGILITY: Diskvalifikován

  208. JUMPING: Diskvalifikován

  209. MA2: 3/4, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  210. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  211. Zkouška_sobota_01 MA2: 1/8, 48.63 s, 10.63 tr. b., 3.76 m/s

  212. Zkouška_sobota_02 MA2: 1/8, 35.21 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  213. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  214. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  215. Jumping OPEN M: Diskvalifikován

  216. Zk.A MA2: Diskvalifikován

  217. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  218. Agility open M: Diskvalifikován

  219. Jumping open M: Diskvalifikován

  220. Zkouška MA2: 1/3, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  221. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  222. 1. Zka - MA2: 1/3, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  223. 2. Zka - MA2: Diskvalifikován

  224. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  225. II. Zkouška: Diskvalifikován

  226. I. Zkouška: 4/5, 35.19 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  227. Jumping: 1/15, 28.55 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  228. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  229. 1. Zk MA2: 1/5, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  230. 2. Zk MA2: 5/5, 57.11 s, 34.11 tr. b., 3.05 m/s

  231. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  232. 1. Zk MA2: Diskvalifikován

  233. 2. Zk MA2: Diskvalifikován

  234. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  235. 1.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  236. 2.ZkA - MA2: Diskvalifikován

  237. 3.ZkA - MA2: 1/2, 43.09 s, 0.09 tr. b., 3.6 m/s

  238. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  239. MA2 - 1. MA2: Diskvalifikován

  240. MA2 - 2. MA2: Diskvalifikován

  241. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  242. Sobota MA2 1: 4/5, 40.45 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  243. Sobota MA2 2: Diskvalifikován

  244. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  245. III. jumping M: Diskvalifikován

  246. II. Jumping M: Diskvalifikován

  247. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  248. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  249. 1.běh MA2: Diskvalifikován

  250. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  251. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  252. MA2-Zk1 MA2: Diskvalifikován

  253. MA2-Zk2 MA2: Diskvalifikován

  254. MA2-Zk3 MA2: 1/7, 44.48 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  255. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  256. Agility M: Diskvalifikován

  257. Jumping M: 9/10, 42.07 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  258. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  259. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  260. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  261. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  262. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  263. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  264. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  265. I. zkouška MA2: 2/8, 53.93 s, 12.93 tr. b., 3.54 m/s

  266. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  267. I Agility Open: Diskvalifikován

  268. II Agility Open: Diskvalifikován

  269. II Jumping Open: 37/66, 40.61 s, 17.61 tr. b., 4.01 m/s

  270. I Jumping Open: Diskvalifikován

  271. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  272. Zkouška 1 MA1: 2/5, 31.46 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  273. Zkouška 2 MA1: 3/5, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  274. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  275. AGILITY: Diskvalifikován

  276. JUMPING: Diskvalifikován

  277. MA1: 2/5, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  278. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  279. II. Packa MA1: 2/5, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  280. I. Packa MA1: 3/5, 28.58 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s