Cz En

084817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Jonášová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. D´Mochica Peruano, Peruánský naháč

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  2. Zkouška II LA2: 6/10, 58.75 s, 8.75 tr. b., 3.29 m/s

  3. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  4. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  5. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  6. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  8. LA2 1zk: 4/7, 53.45 s, 21.45 tr. b., 3.11 m/s

  9. LA2 2zk: 3/7, 45.53 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  10. LA2 3zk: 5/7, 55.24 s, 16.24 tr. b., 3.19 m/s

  11. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  12. 1. Jumping L: 4/22, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  13. 2. Jumping L: 16/27, 54.35 s, 16.35 tr. b., 3.18 m/s

  14. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  15. Zkouška LA2 II: 4/7, 48.68 s, 10.68 tr. b., 3.2 m/s

  16. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  17. LA2: Diskvalifikován

  18. LA2-2: Diskvalifikován

  19. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  20. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  21. Zkouška 2 LA2: 5/7, 60.81 s, 20.81 tr. b., 2.66 m/s

  22. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  23. Agility LA: Diskvalifikován

  24. Jumping LA: Diskvalifikován

  25. Zkouška LA2: 5/12, 57.93 s, 5.93 tr. b., 3.25 m/s

  26. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  27. LA2 I.: 11/14, 52.21 s, 16.21 tr. b., 3.18 m/s

  28. LA2 II.: 9/14, 53.92 s, 37.92 tr. b., 2.84 m/s

  29. LA2 III.: 3/14, 43.55 s, 7.55 tr. b., 3.42 m/s

  30. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  31. LA2 I.: 11/17, 56.5 s, 12.5 tr. b., 3.13 m/s

  32. LA2 II.: 12/17, 50.73 s, 11.73 tr. b., 3.49 m/s

  33. LA2 III.: 8/17, 52.3 s, 10.3 tr. b., 3.23 m/s

  34. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  35. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  36. ZkA. I. LA2: 6/17, 74.04 s, 45.04 tr. b., 2.47 m/s

  37. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  38. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  40. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  41. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  42. Zkouška LA1 II: 2/5, 50.74 s, 20.74 tr. b., 2.8 m/s

  43. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  44. Druhá zkouška LA1: 3/7, 46.35 s, 3.35 tr. b., 3.28 m/s

  45. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  46. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  47. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  48. I. zkouška LA1: 10/17, 42.91 s, 11.91 tr. b., 3.33 m/s

  49. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  50. Zkouška LA1 I: 3/8, 40.97 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  51. Zkouška LA1 II: 2/8, 51.65 s, 13.65 tr. b., 3.27 m/s

  52. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  53. II. zkouška LA1: 3/7, 45.94 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  54. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  55. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  56. II. zkouška LA1: 3/12, 47.64 s, 0.0 tr. b., 3.23 m/s

  57. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  58. I. zkouška LA1: 2/12, 38.6 s, 0.0 tr. b., 3.68 m/s

  59. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  60. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  61. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  62. První zkouška LA1: 2/11, 37.13 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  63. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  64. LA1 1: Diskvalifikován

  65. LA1 2: 9/15, 39.67 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  66. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  67. 1. běh LA1: 8/11, 41.24 s, 21.24 tr. b., 3.52 m/s

  68. 2. běh LA1: 6/11, 54.56 s, 31.56 tr. b., 2.53 m/s

  69. 3. běh LA1: 5/11, 41.55 s, 10.55 tr. b., 3.56 m/s

  70. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  71. 1. Zka - LA1: 2/6, 44.16 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  72. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  73. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  74. Agility L: 11/27, 55.82 s, 13.82 tr. b., 3.26 m/s

  75. Jumping L: Diskvalifikován

  76. Zkouška LA1: 2/6, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  77. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  78. Zkouška LA1: 2/6, 35.91 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  79. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  80. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  82. 3. zkouška LA1: 3/12, 38.9 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  83. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  84. Agility A0 LA1: Diskvalifikován

  85. Jumping A0 LA1: 1/3, 37.36 s, 10.0 tr. b., 3.13 m/s

  86. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  87. Agility A0 LA1: Diskvalifikován

  88. Jumping A0 LA1: 3/5, 31.12 s, 14.12 tr. b., 3.02 m/s