087617

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Novotná, Awesome Dogs

    Arrow_down

Pes

  1. Bon Bibi Devětsil, Border kolie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  2. Czech Imp Jump Large: 1/17, 19.65 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  3. Jumping 1 - Large: 4/17, 36.26 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  4. Jumping 2 - Large: 3/17, 34.3 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  5. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  6. Agility / L: 1/35, 38.61 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  7. Jumping / L: 1/37, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  8. Jumping / L / 3: 4/14, 37.31 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  9. TACHYON AGILITY / L: 6/35, 34.62 s, 5.0 tr. b., 6.21 m/s

  10. TACHYON JUMPING / L: 1/34, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  11. Zkouška A3 / L: Diskvalifikován

  12. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 17. 09. 2022 - 18. 09. 2022

  13. Agility L: 14/23, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  14. Agility Neděle LA: Diskvalifikován

  15. Jumping L: Diskvalifikován

  16. Jumping neděle LA: 1/23, 25.25 s, 0.0 tr. b., 7.05 m/s

  17. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. Zkouška Neděle LA3: Diskvalifikován

  19. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  20. Agility: Diskvalifikován

  21. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 10/58, 33.1 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  22. Jumping: Diskvalifikován

  23. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  24. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  25. ZKOUŠKA I.: Diskvalifikován

  26. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  27. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  28. 1. Jumping L: 11/15, 25.14 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  29. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  30. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  31. 4. Jumping L: 1/15, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  32. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2022, 01. 07. 2022 - 03. 07. 2022

  33. MLA Agility 1: Diskvalifikován

  34. MLA Agility 2: Diskvalifikován

  35. MLA Agility 3: 2/35, 36.47 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  36. MLA Agility 4: Diskvalifikován

  37. MLA Jumpig 1: Diskvalifikován

  38. MLA Jumping 2: Diskvalifikován

  39. Zkouška Exam ML A3: Diskvalifikován

  40. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  41. QA4 Agility: Diskvalifikován

  42. QA5 Agility: 17/70, 35.33 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  43. QA6 Agility: Diskvalifikován

  44. QJ4 Jumping: 31/73, 36.1 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  45. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  46. QJ6 Jumping: 8/69, 35.56 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  47. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  48. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: Diskvalifikován

  49. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) L: Diskvalifikován

  50. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  51. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: 11/97, 38.21 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  52. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  53. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 1/101, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  54. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: Diskvalifikován

  55. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 6/106, 33.18 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  56. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  57. Agility L: Diskvalifikován

  58. Jumping L: 1/20, 30.06 s, 0.0 tr. b., 6.19 m/s

  59. Jumping 2 L: 2/22, 32.85 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  60. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. Zkouška 2 LA3: 1/9, 37.26 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  62. Zkouška 3 LA3: 3/9, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  63. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  64. QA1 Agility: Diskvalifikován

  65. QA2 Agility: Diskvalifikován

  66. QA3 Agility: Diskvalifikován

  67. QJ1 Jumping: 15/109, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  68. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  69. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  70. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  71. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. 2. Zkouška LA3: 1/21, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  73. Čerčany - Fofr zkoušky 9, 16. 04. 2022

  74. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. 2.zkouška LA3: 1/19, 39.42 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  76. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  77. 1. Jumping L: 1/22, 25.47 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  78. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  79. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  80. 4. Jumping L: 2/22, 25.29 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  81. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  82. Agility 1 - Large: 2/47, 22.64 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  83. Agility 2 - Large: 23/47, 26.03 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  84. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 - Large: 2/45, 21.65 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  86. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  87. Czech Imp Jump Large: 1/27, 21.51 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  88. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  89. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  90. Kladno - Jahodová Párty, 29. 01. 2022 - 30. 01. 2022

  91. Agility open L sobota: 18/36, 34.78 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  92. FINÁLE agility L: 7/20, 36.25 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  93. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  94. Jumping L sobota: 1/36, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  95. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  96. Zkouška LA3 sobota: 2/24, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  97. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  98. Agility III 500: 3/25, 39.59 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  99. Agility II 500: 2/26, 37.2 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  100. Agility I 500: Diskvalifikován

  101. Jumping III 500: Diskvalifikován

  102. Jumping II 500: 1/26, 34.6 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  103. Jumping I 500: Diskvalifikován

  104. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  105. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  106. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  107. 2. Jumping ML: 1/10, 35.3 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  108. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  109. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 07. 01. 2022

  110. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. 2. Zkouška LA3: 1/7, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  112. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  113. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  114. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  115. Jumping 2 - Large: 6/33, 39.75 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  116. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  117. Czech Imp Jump Large: 6/36, 21.28 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  118. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  119. Jumping 2 - Large: 2/36, 36.67 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  120. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  121. Agility Open L: 13/38, 40.66 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  122. Finále Agility L: Diskvalifikován

  123. Jumping L: 2/38, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  124. Jumping L neděle : 1/35, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  125. Zkouška LA3: 6/24, 35.09 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  126. Zkouška LA3 neděle : Diskvalifikován

  127. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  128. Czech Imp Jump Large: 3/46, 19.1 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  129. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  130. Jumping 2 - Large: 1/48, 32.91 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  131. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  132. Agility Individual: Diskvalifikován

  133. Agility Squads as Individual: 1/94, 36.61 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  134. Jumping Individual: 35/94, 36.39 s, 15.0 tr. b., 5.72 m/s

  135. Jumping Squads as Individual: 47/94, 36.88 s, 20.0 tr. b., 5.72 m/s

  136. Trutnov - Páteční rozjezd, 10. 09. 2021

  137. 1. zkouška: 1/17, 35.49 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  138. 2. zkouška: Diskvalifikován

  139. Čebín - Čebínský král 2021, 28. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  140. Neděle Agility L: 11/27, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  141. Neděle Jumping L: Diskvalifikován

  142. Neděle zkouška L A3: Diskvalifikován

  143. Sobota Agility L: Diskvalifikován

  144. Sobota Jumping L: Diskvalifikován

  145. Sobota zkouška L A3: Diskvalifikován

  146. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  147. 1. Jumping L: 1/23, 25.02 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  148. 2. Jumping L: 10/23, 28.22 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  149. 3. Jumping L: 5/23, 27.21 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  150. 4. Jumping L: Diskvalifikován

  151. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  152. 1. Zkouška LA3: 1/13, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  153. 2. Zkouška LA3: 1/13, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  154. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  155. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  156. Agility OPEN ML: 3/13, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  157. Jumping OPEN I. ML: Diskvalifikován

  158. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  159. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2021, 02. 07. 2021 - 04. 07. 2021

  160. Agility 1 L: 37/119, 41.83 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  161. Agility 2 L: 23/115, 42.28 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  162. Agility 3 L: Diskvalifikován

  163. Agility 4 L: Diskvalifikován

  164. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  165. Jumping 2 L: 2/84, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  166. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  167. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  168. 1. Jumping L: 6/18, 36.95 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  169. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  170. 3. Jumping L: 3/17, 23.56 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  171. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  172. Agility I: 2/103, 40.7 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  173. Agility II: 23/99, 38.3 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  174. Jumping I: Diskvalifikován

  175. Jumping II: 5/101, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  176. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  177. TRIAL I.: Diskvalifikován

  178. TRIAL II.: Diskvalifikován

  179. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  180. 1. Jumping L: 2/15, 30.18 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  181. 1. Zkouška LA3: 2/6, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  182. 2. Jumping L: 3/14, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  183. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  184. Lysá nad Labem - Patnácterák, 06. 06. 2021

  185. 1. Agility L: 1/37, 25.46 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  186. 1. Jumping L: 2/37, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  187. 2. Agility L: 7/33, 27.58 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  188. 2. Jumping L: 5/33, 20.4 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  189. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  190. 1. Zkouška LA3: 1/15, 32.11 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  191. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  192. 3. Zkouška LA3: 7/15, 33.61 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  193. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  194. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  195. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  196. 3. Zkouška LA3: 11/19, 35.08 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  197. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  198. Czech Imp Jump Large: 12/23, 21.55 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  199. Jumping 1 - Large: 1/22, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  200. Jumping 2 - Large: 5/23, 36.71 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  201. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  202. Agility L: 1/24, 34.36 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  203. Jumping L: Diskvalifikován

  204. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  205. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  206. Agility Open L: Diskvalifikován

  207. Jumping Open L: 8/40, 32.19 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  208. ZkA. LA3: Diskvalifikován

  209. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  210. Agility Individual: 2/106, 38.19 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  211. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  212. Jumping Individual: Diskvalifikován

  213. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  214. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  215. Trial I.: Diskvalifikován

  216. TRIAL II.: Diskvalifikován

  217. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  218. Jumping: 10/33, 26.33 s, 5.0 tr. b., 6.23 m/s

  219. Zkouška 1: Diskvalifikován

  220. Zkouška 2: Diskvalifikován

  221. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  222. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: 10/28, 31.06 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  223. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  224. Jelení Jumping L: Diskvalifikován

  225. Jumping Short L Jacob & Joseph: 5/29, 22.64 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  226. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  227. I. agility L: Diskvalifikován

  228. II. agility L: Diskvalifikován

  229. I. jumping L: Diskvalifikován

  230. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  231. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  232. Jumping 2 - L: 1/29, 31.77 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  233. Jumping 3 - L: 1/26, 33.5 s, 0.0 tr. b., 6.39 m/s

  234. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  235. I. agility L: Diskvalifikován

  236. II. agility L: 22/90, 36.38 s, 10.0 tr. b., 5.77 m/s

  237. II. jumping L: 13/97, 30.52 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  238. I. jumping L: Diskvalifikován

  239. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  240. II. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  241. I. zkouška A3 L: Diskvalifikován

  242. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  243. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  244. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  245. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  246. 1.běh bez zón: 3/53, 22.56 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  247. 1.běh se zónami : 1/53, 18.0 s, 0.0 tr. b., 6.67 m/s

  248. 2.běh bez zón: 2/50, 19.35 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  249. 2.běh se zónami: 1/53, 22.81 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  250. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  251. LA3 - I.: 1/9, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  252. LA3 - II.: Diskvalifikován

  253. LA3 - III.: Diskvalifikován

  254. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  255. Agility L sobota: Diskvalifikován

  256. Jumping L sobota: 14/38, 33.61 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  257. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  258. Agility L: Diskvalifikován

  259. Jumping L: Diskvalifikován

  260. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  261. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  262. Czech Imp Jump: 1/30, 21.23 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  263. Jumping 1: Diskvalifikován

  264. Jumping 2: Diskvalifikován

  265. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  266. Agility Spokojeného psa L: 23/34, 23.85 s, 10.0 tr. b., 6.54 m/s

  267. Jacob & Joseph Jumping L: 5/33, 21.11 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  268. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  269. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  270. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  271. Agility Finále L_neděle: Diskvalifikován

  272. Agility Open L_sobota: 6/36, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  273. Jumping L_neděle: 9/33, 31.22 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  274. Jumping L_sobota: Diskvalifikován

  275. LA3_neděle: Diskvalifikován

  276. LA3_sobota: Diskvalifikován

  277. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  278. Czech Imp Jump Large: 1/35, 19.09 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  279. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  280. Jumping 2 - Large: 1/37, 29.87 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  281. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  282. Agility Open L: Diskvalifikován

  283. Jumping Open L: Diskvalifikován

  284. Zkouška LA3: 1/16, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  285. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  286. Agility Open: 19/125, 38.28 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  287. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  288. Jumping Open: Diskvalifikován

  289. Jumping Squads as Individual: 63/138, 31.72 s, 15.0 tr. b., 5.26 m/s

  290. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  291. III. jumping L: Diskvalifikován

  292. II. jumping L: 1/32, 25.65 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  293. I. jumping L: 6/32, 33.45 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  294. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  295. Finále Agility: 3/21, 33.68 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  296. Jumping 1: Diskvalifikován

  297. Jumping 2: Diskvalifikován

  298. Jumping 3: 1/60, 31.99 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  299. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  300. LA3 - I.: Diskvalifikován

  301. LA3 - II.: 8/12, 37.28 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  302. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  303. Jumping 1 - L: Diskvalifikován

  304. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  305. Jumping 3 - L: 2/12, 26.71 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  306. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  307. Agility Trial: Diskvalifikován

  308. Agility 2: Diskvalifikován

  309. Jumping 2: Diskvalifikován

  310. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  311. Zkouška LA2 I: 1/9, 34.35 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  312. Zkouška LA2 II: 1/9, 33.04 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  313. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  314. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  315. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  316. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  317. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  318. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  319. QA4 Agility: Diskvalifikován

  320. QA5 Agility: Diskvalifikován

  321. QA6 Agility: Diskvalifikován

  322. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  323. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  324. QJ6 Jumping: 31/87, 38.15 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  325. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  326. Jumping II. large: Diskvalifikován

  327. Jumping I. large: Diskvalifikován

  328. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  329. QA1 agility: Diskvalifikován

  330. QA2 agility: 10/120, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  331. QA3 agility: 36/120, 39.18 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  332. QJ1 jumping: 4/123, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  333. QJ2 jumping: 40/122, 29.63 s, 5.0 tr. b., 6.24 m/s

  334. QJ3 jumping: 50/111, 34.85 s, 15.0 tr. b., 5.74 m/s

  335. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  336. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  337. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  338. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  339. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  340. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  341. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  342. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  343. Agility I: 26/167, 41.35 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  344. Agility II: Diskvalifikován

  345. Jumping I: 48/169, 31.74 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  346. Jumping II: 5/161, 32.26 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  347. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  348. I. zkouška LA2: 2/14, 31.01 s, 10.0 tr. b., 5.9 m/s

  349. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  350. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  351. LA2 I.: Diskvalifikován

  352. LA2 II.: 6/17, 29.18 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  353. LA2 III.: 9/17, 32.23 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  354. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  355. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  356. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  357. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  358. III.jumping L: Diskvalifikován

  359. II. jumping L: Diskvalifikován

  360. I. jumping L: 13/32, 28.41 s, 10.0 tr. b., 6.12 m/s

  361. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  362. Jumping: Diskvalifikován

  363. Zkouška 1: Diskvalifikován

  364. Zkouška 2: Diskvalifikován

  365. Zkouška 3: 6/16, 32.47 s, 10.0 tr. b., 5.94 m/s

  366. Zkouška 4: Diskvalifikován

  367. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  368. Agility 1: Diskvalifikován

  369. Agility 2: 11/40, 36.33 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  370. Jumping 1: Diskvalifikován

  371. Jumping 2: Diskvalifikován

  372. Zkouška: Diskvalifikován

  373. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  374. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  375. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  376. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  377. Zkouška LA2 I: Diskvalifikován

  378. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  379. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  380. Agility: 9/39, 39.1 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  381. Jumping: Diskvalifikován

  382. Zkouška: 1/9, 34.78 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  383. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  384. II. zkouška LA2: 5/16, 35.52 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  385. I. zkouška LA2: 1/16, 26.93 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  386. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  387. Agility: 6/28, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  388. Jumping: Diskvalifikován

  389. Zkouška: Diskvalifikován

  390. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  391. Czech Imp Jump: 9/52, 21.04 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  392. Jumping 1: Diskvalifikován

  393. Jumping 2: 24/52, 27.94 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  394. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  395. III. jumping L: Diskvalifikován

  396. II.jumping L: 12/42, 31.48 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  397. I. jumping L: 11/43, 33.92 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  398. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  399. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  400. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  401. Jumping LA sobota: 16/43, 35.27 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  402. Zkoušky LA2 neděle: 1/11, 32.0 s, 0.0 tr. b., 6.34 m/s

  403. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  404. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  405. II. zkouška LA2: 4/15, 35.41 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  406. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  407. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  408. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  409. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  410. Czech Imp Jump: 24/46, 24.95 s, 6.95 tr. b., 4.09 m/s

  411. Jumping 1: Diskvalifikován

  412. Jumping 2: Diskvalifikován

  413. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  414. AGILITY: Diskvalifikován

  415. AGILITY: Diskvalifikován

  416. JUMPING: 1/31, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  417. JUMPING: Diskvalifikován

  418. LA2: 5/10, 32.64 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  419. LA2: Diskvalifikován

  420. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  421. Agility L: 28/47, 32.85 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  422. Jumping L: Diskvalifikován

  423. Zkouška_neděle LA2: Diskvalifikován

  424. Zkouška_sobota_01 LA2: Diskvalifikován

  425. Zkouška_sobota_02 LA2: Diskvalifikován

  426. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  427. Agility L: Diskvalifikován

  428. Jumping L: Diskvalifikován

  429. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  430. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  431. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  432. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  433. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  434. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  435. I. zkouška LA2: 1/9, 28.81 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  436. jumping LA2: 1/9, 23.06 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  437. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  438. Jumping 1 L L: 1/33, 27.72 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  439. Jumping 2 L L: Diskvalifikován

  440. Slalomář L L: Diskvalifikován

  441. Tuneliáda L L: 4/31, 14.91 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  442. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  443. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  444. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  445. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  446. Nedele LA2 1: Diskvalifikován

  447. Nedele LA2 2: Diskvalifikován

  448. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  449. Agility Trial: Diskvalifikován

  450. Agility 1: Diskvalifikován

  451. Agility 2: 28/217, 36.26 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  452. Agility 3: 31/179, 41.26 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  453. Agility 4: Diskvalifikován

  454. Grand Final: 16/44, 43.69 s, 20.0 tr. b., 4.92 m/s

  455. Jumping 1: 6/214, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  456. Jumping 2: Diskvalifikován

  457. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  458. Agility II. L: Diskvalifikován

  459. Agility I. L: Diskvalifikován

  460. Jumping II. L: 23/92, 39.24 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  461. Jumping I. L: Diskvalifikován

  462. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  463. Agility L L: Diskvalifikován

  464. A2 zkouška LA2: Diskvalifikován

  465. Jumping L L: Diskvalifikován

  466. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  467. Agility A1: 1/46, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  468. Agility Squads as individual: 32/157, 36.63 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  469. Jumping A1: 2/48, 22.19 s, 0.0 tr. b., 6.17 m/s

  470. Jumping Squads as Individual: 91/162, 36.77 s, 15.0 tr. b., 4.79 m/s

  471. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  472. Special Agility: 60/159, 37.38 s, 15.0 tr. b., 5.14 m/s

  473. Special Jumping: 80/153, 31.98 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  474. Tachyon Trophy A1: 10/47, 25.51 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  475. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  476. 1. zkouška LA1: 6/20, 25.34 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  477. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  478. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  479. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  480. II. zkouška LA1: 1/14, 22.77 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  481. I. zkouška LA1: 1/14, 26.94 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  482. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  483. I Agility Open: Diskvalifikován

  484. II Agility Open: Diskvalifikován

  485. II Jumping Open: 67/135, 34.15 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  486. I Jumping Open: Diskvalifikován

  487. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  488. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  489. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  490. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  491. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  492. I. Batmanova zkouška LA1: 1/14, 25.68 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  493. II. Supermanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  494. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  495. AGILITY: 5/52, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  496. AGILITY: Diskvalifikován

  497. JUMPING: Diskvalifikován

  498. JUMPING: Diskvalifikován

  499. LA1: Diskvalifikován

  500. LA1: Diskvalifikován

  501. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  502. 1. zkouška LA1: 1/13, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  503. 2. zkouška LA1: 1/12, 32.52 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  504. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  505. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  506. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován

  507. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  508. Agility: Diskvalifikován

  509. Jumping: Diskvalifikován

  510. Zkouška LA1: 1/13, 25.1 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s