Cz En

089817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Hadrbolcová, Dogs in Action

    Člen KA

Pes

  1. Fire Fly Dai Muratori, Australská kelpie

Výsledky

  1. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  2. Agility III / ML: Diskvalifikován

  3. Agility II / ML: 3/14, 47.78 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  4. Agility I / ML: Diskvalifikován

  5. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  6. Agility: 44/58, 46.92 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  7. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 31/58, 38.2 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  8. Jumping: Diskvalifikován

  9. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 42/59, 43.49 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  10. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  11. Agility OPEN ML: Diskvalifikován

  12. Jumping OPEN ML: 3/12, 49.19 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  13. ZkA. I. MLA3: Diskvalifikován

  14. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  15. 1. zkouška A3 ML: 1/5, 39.78 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  16. 2. zkouška A3 ML: 3/5, 41.51 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  17. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  18. Agility "OdJanči" ML: 1/12, 33.86 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  19. Jumping A2,A3 "FIRSTANIMAL" ML: 1/7, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  20. Zkouška "Zdravá Láhev" MLA3: 1/3, 39.21 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  21. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  22. Agility 1 ML: Diskvalifikován

  23. Agility 2 ML: 2/43, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  24. Jumping 1 ML: 3/45, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  25. Jumping 2 ML: 7/43, 40.67 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  26. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  27. Agility ML: 1/17, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  28. Jumping ML: 5/17, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  29. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  30. Jumping III. ML: 1/11, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  31. Jumping II. ML: Diskvalifikován

  32. Jumping I. ML: Diskvalifikován

  33. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  34. Jumping 1 - ML: 2/10, 34.18 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  35. Jumping 2 - ML: Diskvalifikován

  36. Jumping 3 - ML: 1/10, 40.43 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  37. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  38. 1. Jumping ML: 2/4, 37.64 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  39. 2. Jumping ML: 1/4, 33.78 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  40. 3. Jumping ML: Diskvalifikován

  41. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  42. FINÁLE ML: 2/12, 44.03 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  43. neděle Jumping2+3 ML: 6/11, 41.25 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  44. neděle MLA3: Diskvalifikován

  45. Sobota Jumping2+3 ML: Diskvalifikován

  46. sobota MLA3 I: Diskvalifikován

  47. sobota MLA3 II: Diskvalifikován

  48. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  49. Agility I 500: Diskvalifikován

  50. Agility II 500: Diskvalifikován

  51. Agility III 500: 9/25, 46.9 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  52. Jumping I 500: 12/27, 40.33 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  53. Jumping II 500: Diskvalifikován

  54. Jumping III 500: Diskvalifikován

  55. Strážiště - 2x zkoušky, 13. 01. 2022

  56. 1. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  57. 2. zkouška A3 ML: 4/4, 39.78 s, 15.0 tr. b., 5.25 m/s

  58. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  59. Jumping 2+3 ML: Diskvalifikován

  60. MLA3 So I: Diskvalifikován

  61. MLA3 So II: 2/8, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  62. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  63. Czech Imp Jump MiniLarge: 6/17, 26.91 s, 0.91 tr. b., 5.2 m/s

  64. Jumping 1 - MiniLarge: 3/18, 38.56 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  65. Jumping 2 - MiniLarge: 7/18, 45.67 s, 6.67 tr. b., 4.82 m/s

  66. Studenec u Trutnova - Večerní 2x zkoušky, 17. 12. 2021

  67. I. zkouška A3 ML: 1/1, 49.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  68. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  69. Zkouška A3 II. ML: 2/3, 38.32 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  70. Zkouška A3 I. ML: Diskvalifikován

  71. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 10. 12. 2021

  72. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  73. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  74. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  75. Czech Imp Jump MiniLarge: 7/20, 23.4 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  76. Jumping 1 - MiniLarge: 6/20, 38.27 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  77. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  78. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  79. III. jumpng ML: Diskvalifikován

  80. III. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  81. II. jumping ML: Diskvalifikován

  82. I. jumping ML: Diskvalifikován

  83. IV. zkouška A3 ML: 1/5, 37.86 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  84. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  85. Czech Imp Jump MiniLarge: 3/19, 19.63 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  86. Jumping 1 - MiniLarge: 10/19, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  87. Jumping 2 - MiniLarge: Diskvalifikován

  88. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  89. II. zkouška A3 ML: 2/3, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  90. I. zkouškaA3 ML: Diskvalifikován

  91. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  92. 1. Zkouška MLA3: 1/3, 35.69 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  93. 2. Zkouška MLA3: 1/3, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  94. 3. Zkouška MLA3: 1/3, 39.2 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  95. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  96. 1.kvalifikace: 3/19, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  97. 2.kvalifikace: 3/19, 31.3 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  98. 3.kvalifikace: 10/18, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  99. Finále: 2/11, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  100. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  101. III. Jumping A2&A3: 4/6, 37.58 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  102. II. Jumping A2&A3: 2/6, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  103. I. Jumping A2&A3: 2/6, 28.04 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  104. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  105. Agility 1: Diskvalifikován

  106. Finále: Diskvalifikován

  107. Jumping 1: 5/13, 41.23 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  108. Jumping 2: Diskvalifikován

  109. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  110. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 1/18, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  111. Agility Spokojenypes.cz ML: 3/18, 42.26 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  112. Jelení Jumping Short ML: 5/21, 19.67 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  113. PetExpert Jumping ML: Diskvalifikován

  114. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  115. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  116. 2. Zkouška MLA3: 3/5, 47.01 s, 20.0 tr. b., 4.51 m/s

  117. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  118. 1. Jumping ML: 3/15, 26.7 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  119. 2. Jumping ML: 6/15, 27.17 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  120. 3. Jumping ML: 4/15, 27.72 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  121. 4. Jumping ML: 5/15, 30.2 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  122. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  123. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  124. 2. Jumping ML: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška MLA3: 1/4, 43.58 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  126. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  127. Agility ML: 4/17, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  128. Jumping ML: 4/18, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  129. Zkouška ML A3 - Ne: 1/7, 40.78 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  130. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  131. Jumping I: 8/12, 40.95 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  132. Jumping II: Diskvalifikován

  133. Jumping light: Diskvalifikován

  134. Kosmonosy - Mega rychlé jumpingy a dokonce 3x!, 06. 12. 2020

  135. 1. jumping ML: 1/4, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  136. 2. jumping ML: 1/4, 30.98 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  137. 3. jumping ML: Diskvalifikován

  138. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  139. Czech Imp Jump MiniLarge: 10/16, 23.26 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  140. Jumping 1 - MiniLarge: 7/16, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  141. Jumping 2 - MiniLarge: 5/16, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  142. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  143. Agility Individual: 15/34, 44.41 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  144. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  145. Jumping Individual: Diskvalifikován

  146. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  147. Mohelnice - Havliczech XXV., 25. 09. 2020

  148. Trial I.: Diskvalifikován

  149. TRIAL II.: 2/11, 38.38 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  150. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  151. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 9/14, 34.86 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  152. Agility Spokojenypes.cz ML: Diskvalifikován

  153. Jelení Jumping ML: Diskvalifikován

  154. Jumping Short ML Jacob & Joseph: 3/14, 21.97 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  155. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  156. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  157. ZkA. MLA3 II.: 2/4, 38.28 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  158. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  159. II. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  160. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  161. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  162. Jumping Open ML: 2/12, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  163. ZkA. MLA3 I.: Diskvalifikován

  164. ZkA. MLA3 II.: Diskvalifikován

  165. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  166. FINÁLE ML: 2/4, 34.73 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  167. I. agility ML: Diskvalifikován

  168. II. agility ML: Diskvalifikován

  169. I. jumping ML: 1/5, 39.64 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  170. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  171. 1. Jumping ML: Diskvalifikován

  172. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  173. I. agility ML: 20/38, 58.28 s, 16.28 tr. b., 3.71 m/s

  174. II. agility ML: 11/37, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  175. II. jumping ML: Diskvalifikován

  176. I. jumping ML: 2/37, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  177. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  178. II. zkouška A2 ML: Diskvalifikován

  179. I. zkouška A2 ML: 1/4, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  180. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  181. II. Zk MLA2: Diskvalifikován

  182. I. Zk MLA2: 1/2, 31.68 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  183. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  184. III. jumping ML: Diskvalifikován

  185. II. jumping ML: Diskvalifikován

  186. II. zkouška MLA2: 2/10, 45.15 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  187. I. jumping ML: Diskvalifikován

  188. I. zkouška MLA2: 3/10, 38.23 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  189. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  190. 1. zkouška A2: 2/2, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  191. 2. zkouška A2: Diskvalifikován

  192. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  193. III. jumping ML: 3/4, 30.81 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  194. II. jumping ML: 1/4, 27.46 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  195. I. jumping ML: 2/4, 27.68 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  196. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  197. Czech Imp Jump MiniLarge: 1/17, 20.12 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  198. Jumping 1 - MiniLarge: 6/18, 30.8 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  199. Jumping 2 - MiniLarge: 2/18, 28.71 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  200. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  201. Batmanův jumping L: Diskvalifikován

  202. Jumping superhrdinů L: 10/21, 33.67 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  203. Kapitánský jumping L: 10/21, 32.26 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  204. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  205. Agility 1: Diskvalifikován

  206. Finále: Diskvalifikován

  207. Jumping 1: 1/18, 31.69 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  208. Jumping 2: 2/17, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  209. Zkouška 1: 2/7, 34.52 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  210. Zkouška 2: Diskvalifikován

  211. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  212. Agility Open: Diskvalifikován

  213. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  214. Jumping Open: Diskvalifikován

  215. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  216. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  217. Agility ML: Diskvalifikován

  218. Jumping ML: 4/27, 34.61 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  219. Zkouška - MLA2: 5/10, 35.69 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  220. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  221. Jumping 1 - ML: Diskvalifikován

  222. Jumping 2 - ML: 1/8, 27.54 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  223. Jumping 3 - ML: 5/8, 26.25 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  224. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  225. Agility Open ML: 5/15, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  226. Jumping Open ML: 3/14, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  227. Jumping Open ML I.: 7/14, 25.27 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  228. Jumping Open ML II.: 4/14, 28.63 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  229. ZkA. MLA2: 3/7, 38.09 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  230. ZkA. MLA2 I.: 3/6, 35.27 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  231. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  232. 1.zkouška: 1/7, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  233. 2.zkouška: Diskvalifikován

  234. Jumping Standard: Diskvalifikován

  235. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  236. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  237. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  238. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  239. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  240. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  241. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  242. I. zkouška LA2: 7/13, 38.3 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  243. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  244. 1.Zkouška LA2: 4/6, 31.63 s, 10.0 tr. b., 5.18 m/s

  245. 2.Zkouška LA2: Diskvalifikován

  246. Jumping LA2+LA3: 6/15, 32.87 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  247. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  248. II. zkouška LA2: 2/16, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  249. I. zkouška LA2: 2/16, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  250. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  251. Agility finale large: 3/10, 35.54 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  252. Nedele Jumping large: Diskvalifikován

  253. Nedele zkouska LA2: 3/8, 32.34 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  254. Sobota Agility large: 1/15, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  255. Sobota Jumping large: 1/15, 31.52 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  256. Sobota zkouška LA2: 4/6, 31.45 s, 15.0 tr. b., 5.15 m/s

  257. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  258. 1. běh LA2: 8/17, 37.11 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  259. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  260. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  261. Agility I: Diskvalifikován

  262. Agility II: 90/165, 45.27 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  263. Jumping I: 33/169, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  264. Jumping II: 60/161, 35.76 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  265. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  266. LA2 1. LA2: Diskvalifikován

  267. LA2 2. LA2: 2/6, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  268. LA2 3. LA2: Diskvalifikován

  269. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  270. III.jumping L: Diskvalifikován

  271. II. jumping L: Diskvalifikován

  272. I. jumping L: Diskvalifikován

  273. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  274. Batmanova zkouška LA2: 5/8, 38.31 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  275. Supermanova zkouška LA2: Diskvalifikován

  276. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  277. Jumping: 28/60, 44.29 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  278. Zkouška 1: Diskvalifikován

  279. Zkouška 2: Diskvalifikován

  280. Zkouška 3: 9/16, 39.74 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  281. Zkouška 4: Diskvalifikován

  282. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  283. LA2 1. LA2: 5/10, 36.48 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  284. LA2 2. LA2: 3/10, 35.91 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  285. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  286. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  287. 2. Zkouška LA2: 2/10, 38.14 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  288. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  289. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  290. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  291. Jumping 1: Diskvalifikován

  292. Jumping 2: 14/39, 36.0 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  293. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  294. Jumping L 1: Diskvalifikován

  295. Jumping L 2: 4/41, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  296. Jumping L 3: Diskvalifikován

  297. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  298. III. jumping L: 12/43, 33.06 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  299. II.jumping L: 8/42, 37.08 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  300. I. jumping L: Diskvalifikován

  301. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  302. Czech Imp Jump : 16/35, 16.87 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  303. Jumping 1: Diskvalifikován

  304. Jumping 2: 10/35, 28.13 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  305. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  306. Zkouška III. LA2: 1/19, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  307. Zkouška II. LA2: 14/19, 42.62 s, 15.0 tr. b., 4.18 m/s

  308. Zkouška I. LA2: 1/19, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  309. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  310. AGILITY: Diskvalifikován

  311. JUMPING: 14/38, 37.71 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  312. LA1: 1/7, 31.0 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  313. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  314. Zkouška II LA1: 4/12, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  315. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  316. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  317. Agility L: 10/37, 49.33 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  318. Jumping L: Diskvalifikován

  319. Zkouška LA1: 2/8, 40.35 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  320. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  321. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  322. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  323. Zk.A LA1: Diskvalifikován

  324. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  325. Agility open L: 13/32, 43.16 s, 14.16 tr. b., 3.57 m/s

  326. Jumping open L: 14/32, 27.43 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  327. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  328. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  329. Agility 1 L: Diskvalifikován

  330. Jumping 1 L: 2/32, 31.4 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  331. Zkouška 1 LA1: 1/9, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  332. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  333. Zkouška II. LA1: 2/14, 35.73 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  334. Zkouška I. LA1: 3/14, 32.19 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  335. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  336. II. zkouška LA1: 2/10, 27.19 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  337. I. zkouška LA1: 2/10, 34.88 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  338. jumping LA1: 2/8, 24.17 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  339. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  340. 1. zkouška LA1: 1/12, 30.88 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  341. 2. zkouška LA1: 3/12, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  342. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  343. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  344. III. jumping L: Diskvalifikován

  345. II. jumping L: Diskvalifikován

  346. I. jumping L: Diskvalifikován

  347. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  348. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  349. I. zkouška LA1: 4/10, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  350. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  351. 1.zkouška: 3/10, 34.0 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  352. 2.zkouška: 3/10, 27.0 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  353. Jumping Light: Diskvalifikován

  354. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  355. II. zkouška LA1: 2/13, 37.91 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  356. I. zkouška LA1: 2/15, 40.35 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  357. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  358. Agility II. L: Diskvalifikován

  359. Agility I. L: 49/94, 49.88 s, 33.88 tr. b., 3.65 m/s

  360. Jumping II. L: Diskvalifikován

  361. Jumping I. L: Diskvalifikován

  362. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  363. zkouška 1 LA1: 3/11, 29.96 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  364. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  365. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  366. A1 zkouška LA1: Diskvalifikován

  367. Agility L L: Diskvalifikován

  368. Jumping L L: Diskvalifikován

  369. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  370. III. zkouška LA1: 4/14, 34.46 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  371. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  372. II. zkouška LA1: 3/15, 30.19 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  373. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  374. I. zkouška LA1: 3/14, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  375. I. zkouška LA1: 5/15, 34.15 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  376. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  377. Zkoukša 1 LA1: 6/15, 31.75 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  378. Zkouška 2 LA1: 5/15, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s