Cz En

090217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Seyfriedová, Agikoo

    Člen KA

Pes

  1. Maserati Nový krystal, Papillon

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  2. Agility 1 S: 7/18, 39.93 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  3. Agility 2 S: 5/18, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  4. Finále S: 4/12, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  5. Jumping 1 S: 3/18, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  6. Jumping 2 S: 7/18, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  7. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  8. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  9. 1.běh bez zón: 15/40, 22.54 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  10. 1.běh se zónami: 14/41, 23.59 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  11. 2.běh bez zón: 9/39, 19.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  12. 2.běh se zónami: 14/41, 29.14 s, 6.14 tr. b., 3.67 m/s

  13. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  14. Agility S: Diskvalifikován

  15. Jumping S: 3/12, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  16. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  18. Agility S: Diskvalifikován

  19. Jumping S: Diskvalifikován

  20. Zkouška SA3: 4/8, 48.45 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  21. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  22. III. jumping S: Diskvalifikován

  23. II. jumping S: Diskvalifikován

  24. I. jumping S: 6/30, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  25. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  26. III. jumping S: 3/12, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  27. III. zkouška SA3: 4/9, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  28. II. jumping S: 6/12, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  29. II. zkouška SA3: 3/9, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  30. I. jumping S: Diskvalifikován

  31. I. zkouška SA3: 2/9, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  32. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  33. II. zkouška SA3: 1/7, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  34. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  35. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  36. 1. Zkouška SA3: 1/5, 43.95 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  37. 2. Zkouška SA3: 1/5, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  38. 3. Jumping SA3: 1/5, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  39. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  40. Zkouška SA3 1: 1/6, 46.35 s, 0.35 tr. b., 3.93 m/s

  41. Zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  42. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  43. Zkouška II SA3: 3/8, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  44. Zkouška I SA3: 2/8, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  45. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  46. Agility S: 5/13, 40.43 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  47. Jumping S: 6/13, 48.39 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  48. Zkouska SA3: Diskvalifikován

  49. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  50. Agility J: Diskvalifikován

  51. Agility Squads as Individual: 17/51, 50.33 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  52. Jumping J: Diskvalifikován

  53. Jumping Squads as Individual: 18/52, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  54. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  55. Agility Open: Diskvalifikován

  56. Agility Squads as Individual: 26/71, 51.19 s, 4.19 tr. b., 3.67 m/s

  57. Jumping Open: 35/71, 42.51 s, 6.51 tr. b., 3.81 m/s

  58. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  59. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  60. Jumping 1 - S: 3/13, 42.89 s, 2.89 tr. b., 3.8 m/s

  61. Jumping 2 - S: 4/13, 36.67 s, 0.67 tr. b., 3.98 m/s

  62. Jumping 3 - S: 9/13, 40.35 s, 5.35 tr. b., 3.49 m/s

  63. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  64. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  65. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  66. So. - Agility I. S: 11/59, 50.05 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  67. So. - Jumping I. S: 8/59, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  68. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  69. Finále small: 6/8, 29.27 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  70. Jumping II. small: Diskvalifikován

  71. Jumping I. small: 5/19, 41.89 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  72. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  73. Agility I.: 19/32, 49.41 s, 12.41 tr. b., 4.35 m/s

  74. Agility II.: Diskvalifikován

  75. Agility III.: 9/31, 49.31 s, 7.31 tr. b., 4.44 m/s

  76. Jumping I.: 13/32, 46.34 s, 8.34 tr. b., 3.75 m/s

  77. Jumping II.: 15/32, 58.02 s, 19.02 tr. b., 3.31 m/s

  78. Jumping III.: 13/32, 45.57 s, 3.57 tr. b., 3.73 m/s

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  80. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  81. 2. Zkouška SA2: 2/9, 43.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  82. Junioři S: 1/4, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  83. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  84. Agility 1: 7/31, 50.96 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  85. Agility 2: 5/29, 46.38 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  86. Finále: 5/15, 44.58 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  87. Jumping 1: Diskvalifikován

  88. Jumping 2: Diskvalifikován

  89. Zkouška: 5/8, 46.62 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  90. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  91. 1. Zkouška SA2: 2/9, 42.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  92. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  93. Junioři S: 1/2, 40.91 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  94. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  95. Agility: 10/23, 65.78 s, 11.78 tr. b., 3.28 m/s

  96. Jumping: 6/23, 43.25 s, 3.25 tr. b., 3.75 m/s

  97. Zkouška: Diskvalifikován

  98. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  99. Agility klubů S: 8/20, 49.13 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  100. Jumping S: Diskvalifikován

  101. Zkouška SA2: 1/6, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  102. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  103. III. jumping S: 7/27, 42.06 s, 6.06 tr. b., 4.09 m/s

  104. II.jumping S: 13/26, 47.92 s, 9.92 tr. b., 3.76 m/s

  105. I. jumping S: 11/27, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  106. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  107. II.zkouška SA2: 4/9, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  108. I. zkouška SA2: 4/9, 44.95 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  109. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  110. SA2 1: 2/9, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  111. SA2 2: 4/9, 45.05 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  113. 1.ZK SA2: 3/14, 47.41 s, 0.41 tr. b., 3.8 m/s

  114. 2.ZK SA2: 3/15, 46.79 s, 9.79 tr. b., 3.42 m/s

  115. Junioři S: Diskvalifikován

  116. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  117. A2 - druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  118. A2 - první zkouška SA2: 2/10, 37.53 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  119. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  120. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  121. J Agility: 10/35, 48.68 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  122. J Hra: 17/35, 48.62 s, 23.62 tr. b., 3.25 m/s

  123. J Jumping: Diskvalifikován

  124. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  125. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  126. 1.Zka - Sa2: Diskvalifikován

  127. 2. Zka - SA2: 1/7, 39.09 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  128. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  129. 1. Zka - SA2: 2/6, 50.34 s, 8.34 tr. b., 3.48 m/s

  130. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  131. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  132. Nedele SA1 1: 1/2, 48.27 s, 0.0 tr. b., 3.21 m/s

  133. Nedele SA1 2: 1/2, 49.87 s, 0.0 tr. b., 3.07 m/s

  134. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  135. Zkoukša 1 SA1: Diskvalifikován

  136. Zkouška 2 SA1: 1/10, 43.77 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  137. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  138. III. jumping S: 11/27, 47.61 s, 6.61 tr. b., 3.53 m/s

  139. II. jumping S: 13/27, 40.02 s, 7.02 tr. b., 3.45 m/s

  140. I. jumping S: 15/28, 45.83 s, 13.83 tr. b., 2.84 m/s

  141. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  142. 1. zkouška SA1: 6/9, 49.12 s, 19.12 tr. b., 2.95 m/s

  143. 2. zkouška SA1: 3/8, 42.52 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  144. Junioři S: 2/8, 46.68 s, 1.68 tr. b., 3.64 m/s