Cz En

171717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adriana Slezáková, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. Zirk Aibara, Border kolie

Výsledky

  1. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  2. Jumping I: 1/3, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  3. Jumping II: 1/3, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  4. Jumping III: 1/3, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  5. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  6. Agility L: Diskvalifikován

  7. Finále L Jump.: Diskvalifikován

  8. Jumping L: 8/32, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  9. Zkouška LA2: 2/11, 45.6 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  10. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  11. Agility Zk I: Diskvalifikován

  12. Agility Zk II: 1/7, 39.71 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  13. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  14. Agility Open: 15/125, 45.1 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  15. Agility Squads as Individual: 19/137, 45.13 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  16. Jumping Open: 47/136, 44.22 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  17. Jumping Squads as Individual: 19/138, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  18. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  19. 1. zkouška LA2: 1/10, 40.69 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  20. 2. zkouška LA2: 2/10, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  21. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  22. 1. Zkouška LA2: 2/10, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  23. 1. Zkouška MA3: 1/3, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  24. 2. Zkouška LA2: 1/10, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  25. 2. Zkouška MA3: 1/3, 42.21 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  26. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  27. Agility I: 31/85, 47.92 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  28. Agility II: 11/85, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  29. Jumping I: 22/85, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  30. Jumping II: 13/84, 38.98 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  31. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  32. QA4 Agility: Diskvalifikován

  33. QA5 Agility: 26/96, 43.92 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  34. QA6 Agility: 27/93, 39.47 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  35. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  36. QJ5 Jumping: 16/94, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  37. QJ6 Jumping: 18/87, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  38. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  39. Agility Trial I: Diskvalifikován

  40. Agility Trial II: 4/14, 49.47 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  41. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  42. QA1 agility: Diskvalifikován

  43. QA2 agility: 22/120, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  44. QA3 agility: 13/120, 40.57 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  45. QJ1 jumping: 34/123, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  46. QJ2 jumping: 23/122, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  47. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  48. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  49. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 2/51, 36.82 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  50. Pá. - Power & Speed (Agility A1): 4/61, 27.98 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  51. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  52. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  53. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 6/62, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  54. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 12/175, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  55. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 48/170, 42.08 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  56. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  57. Agility Open: Diskvalifikován

  58. Agility Trial: 1/15, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  59. Jumping Open: 3/33, 36.28 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  60. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  61. AGILITY: 10/49, 41.31 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  62. JUMPING: Diskvalifikován

  63. LA1: 1/24, 33.42 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  64. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  65. Agility: 11/31, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  66. Agility Trial: 1/6, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  67. Jumping: 7/32, 32.23 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  68. Čeladná - Bestagility cup, 16. 03. 2019

  69. Agility Trial I: 1/30, 31.83 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  70. Agility Trial II: Diskvalifikován

  71. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  72. Zkouška č.1 LA1: 1/23, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  73. Zkouška č.2 LA1: 1/23, 31.39 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  74. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  75. Trial I: 1/26, 34.09 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  76. Trial II: 2/26, 31.76 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  77. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  78. Agility Trial I: 3/26, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  79. Agility Trial II: 2/25, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  80. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  81. Agility Open: Diskvalifikován

  82. Agility Trial I: Diskvalifikován

  83. Agility Trial II: 1/7, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  84. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  85. Agility Trial I: 6/24, 35.27 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  86. Agility Trial II: 8/24, 41.65 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  87. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  88. Agility Trial I: 1/20, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  89. Agility Trial II: 1/20, 39.14 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  90. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  91. Agility 1 L: Diskvalifikován

  92. Agility 2 L: 12/37, 51.56 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  93. Zkouška LA1: 1/8, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  94. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  95. Jumping LA L: 9/26, 43.03 s, 14.03 tr. b., 3.63 m/s

  96. Jumping special LA L: Diskvalifikován

  97. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  98. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  99. Agility Trial: 2/11, 31.4 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  100. Jumping Open: 12/35, 34.25 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s