Cz En

000118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Plichtová

    Člen KA

Pes

  1. Cenzie Černý Křišťál, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  2. Agility 1: 7/70, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  3. Agility 2: 27/61, 41.42 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  4. Agility 3: 19/69, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  5. Agility 4: Diskvalifikován

  6. Agility Trial: Diskvalifikován

  7. Grand Final: 7/30, 40.59 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  8. Jumping 1: 44/72, 44.64 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  9. Jumping 2: 5/51, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  10. Sedlec u Mikulova - Speciál Specific šampionát alá 1.2,3, 29. 06. 2019 - 30. 06. 2019

  11. 1. Jumping SJ3: 6/8, 36.96 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  12. 1 Zkouška SA3: 9/12, 34.84 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  13. 2. Jumping SJ3: 1/8, 35.62 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  14. 2. Zkouška SA3: 2/12, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  15. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  16. QA4 Agility: 14/36, 40.11 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  17. QA5 Agility: Diskvalifikován

  18. QA6 Agility: 19/35, 47.52 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  19. QJ4 Jumping: 2/36, 38.71 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  20. QJ5 Jumping: 8/36, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  21. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  22. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  23. QA1 agility: 3/48, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  24. QA2 agility: Diskvalifikován

  25. QA3 agility: 2/48, 40.22 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  26. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  27. QJ2 jumping: 5/48, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  28. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  29. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  30. Agility S: 7/24, 41.21 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  31. Jumping S: 4/24, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  32. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  33. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/19, 08. 05. 2019

  34. druhá zkouška SA3: 2/6, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  35. první zkouška SA3: 1/6, 35.59 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  36. třetí zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. Záhlinice - 1. Záhlinické dvojzkoušky, 04. 05. 2019

  38. 1. Zkouška SA3 SA3: 4/8, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  39. 2. Zkouška SA3 SA3: 5/8, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  40. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  41. Agility II S: Diskvalifikován

  42. Agility I S: Diskvalifikován

  43. Jumping III S: Diskvalifikován

  44. Jumping II S: 1/48, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  45. Jumping I S: 1/50, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  46. Jumping IV pudlové S: Diskvalifikován

  47. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  48. Agility Trial II: 3/9, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  49. Agility Trial III: Diskvalifikován

  50. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  51. Agility SA: 16/40, 48.15 s, 11.15 tr. b., 4.15 m/s

  52. Agility SA: 16/40, 48.15 s, 11.15 tr. b., 4.15 m/s

  53. Jumping SA: 17/43, 42.86 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  54. Jumping SA: 17/43, 42.86 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  55. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  56. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  57. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 02. 02. 2019

  58. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  60. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  61. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  62. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  63. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  64. Agility Trial I: 3/10, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  65. Agility Trial II: 1/10, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  66. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 24. 11. 2018

  67. Agility Trial I: 1/10, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  68. Agility Trial II: 1/10, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  69. Agility Trial III: 3/10, 36.23 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  70. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  71. Agility Trial I: 1/11, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  72. Agility Trial II: 1/11, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  73. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s Agility Open, 14. 10. 2018

  74. Agility Open 2+3: 1/20, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  75. Agility Trial I: Diskvalifikován

  76. Agility Trial II: Diskvalifikován

  77. Hodonín - Letní hodonínská tlapka III, 08. 09. 2018

  78. Agility Small: Diskvalifikován

  79. Jumping Small: 1/30, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  80. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  81. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  82. 1.Zkouška SA2: 3/8, 39.05 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  83. 2.Zkouška SA2: 3/8, 36.34 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  84. 3.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  85. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  86. Agility Open: Diskvalifikován

  87. Agility Trial: Diskvalifikován

  88. Jumping Open: Diskvalifikován

  89. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  90. Agility 1: Diskvalifikován

  91. Agility 2: Diskvalifikován

  92. Agility 3: Diskvalifikován

  93. Agility 4: 8/66, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  94. Agility Trial: 6/8, 43.93 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  95. Jumping 1: Diskvalifikován

  96. Jumping 2: 29/67, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  97. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  98. druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  99. první zkouška SA2: Diskvalifikován

  100. třetí zkouška SA2: Diskvalifikován

  101. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  102. Agility II Small: Diskvalifikován

  103. Agility I Small: 25/64, 36.78 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  104. Jumping III Small: 14/55, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  105. Jumping II Small: 2/56, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  106. Jumping I Small: 6/56, 34.92 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  107. MR pudl Small - II. kolo: 11/19, 34.82 s, 10.0 tr. b., 4.08 m/s

  108. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  109. Agility S Ne : 13/66, 33.67 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  110. Agility S So : Diskvalifikován

  111. Jumping S Ne : Diskvalifikován

  112. Jumping S So : 34/65, 36.39 s, 11.39 tr. b., 4.04 m/s

  113. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  114. Agility I: 5/10, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  115. Agility II: 2/10, 29.07 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  116. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  117. Agility SA: Diskvalifikován

  118. Jumping SA: 22/35, 53.86 s, 24.86 tr. b., 3.25 m/s

  119. Zkouška SA1: 2/8, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  120. Tlumačov - Tlumačovské dvojzkoušky, 18. 02. 2018

  121. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  122. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován