Cz En

000518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. František Dušek, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. Connie Cher Gold z Vesničky u hranic, Sheltie

Výsledky

  1. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  2. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška SA3: 3/7, 52.85 s, 7.85 tr. b., 3.69 m/s

  4. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  5. Agility S: 12/21, 52.95 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  6. Jumping S: 2/21, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  7. Tuneliáda S : 6/21, 36.07 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  8. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  9. Agility S: 2/13, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  10. Jumping S: Diskvalifikován

  11. Zkouška SA3 : Diskvalifikován

  12. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  13. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  14. ZkA. SA3 II.: 1/8, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  15. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  16. Agility: Diskvalifikován

  17. Jumping S3: 1/7, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  18. Zkouška S3: Diskvalifikován

  19. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  20. 1. Jumping A2/A3: 5/9, 27.47 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  21. 2. Jumping A2/A3: 2/9, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  22. 3. jumping A2/A3: Diskvalifikován

  23. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  24. 1.zkouška: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška: 1/5, 38.79 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  26. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  27. I. agility S: 8/65, 45.7 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  28. II. agility S: Diskvalifikován

  29. II. jumping S: Diskvalifikován

  30. I. jumping S: Diskvalifikován

  31. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  32. ZkA. SA3 I.: 5/10, 58.93 s, 16.93 tr. b., 3.48 m/s

  33. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  34. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  35. II. zkouška: Diskvalifikován

  36. I. zkouška: 2/7, 48.47 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  37. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  38. 7.studenecká: Diskvalifikován

  39. 8.studenecká: 6/10, 46.73 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  40. 9.studenecká: Diskvalifikován

  41. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  42. ZkA. SA3 I.: 6/10, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  43. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  45. Czech Imp Jump: 16/24, 28.94 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  46. Jumping 1: 17/24, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  47. Jumping 2: 9/24, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  48. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  49. ZkA. SA3 I.: 1/10, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  50. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  51. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  52. Czech Imp Jump: 4/18, 20.5 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  53. Jumping 1: Diskvalifikován

  54. Jumping 2: Diskvalifikován

  55. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  56. ZkA. SA3 I.: 4/14, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  57. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  59. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  60. Jumping 1: 2/20, 37.55 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  61. Jumping 2 : Diskvalifikován

  62. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  63. III. jumping S: Diskvalifikován

  64. II. jumping S: 1/12, 27.75 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  65. I. jumping S: 10/12, 34.54 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  66. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  67. 1.studenecká: Diskvalifikován

  68. 2.studenecká: Diskvalifikován

  69. 3.studenecká: 3/7, 42.92 s, 5.92 tr. b., 3.87 m/s

  70. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  71. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  72. ZkA. SA3 II.: 4/7, 54.41 s, 11.41 tr. b., 3.31 m/s

  73. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  74. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  75. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  76. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  77. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  78. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  79. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  80. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  81. II. zkouška: Diskvalifikován

  82. I. zkouška: Diskvalifikován

  83. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  84. Agility S: 8/21, 44.08 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  85. Jumping S: 1/22, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  86. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  87. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  88. 1.kvalifikace: 3/22, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  89. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  90. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  91. Východočeské finále: Diskvalifikován

  92. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  93. 1.Zkouška SA3: 3/10, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  94. 2.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. 3.Zkouška SA3: 4/9, 40.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  96. Jumping S: 1/18, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  97. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  98. Agility 1: 7/17, 49.73 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  99. Finále : 2/11, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  100. Jumping 1: 7/17, 34.06 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  101. Jumping 2: 1/16, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  102. Zkouška 1: Diskvalifikován

  103. Zkouška 2: Diskvalifikován

  104. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  105. Agility: 2/11, 42.39 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  106. Jumping: Diskvalifikován

  107. Zkouška: 2/5, 37.16 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  108. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  109. Agility Open S: 2/24, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  110. Jumping Open S: 2/24, 34.24 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  111. ZkA. SA2: 3/9, 46.95 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  112. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  113. AGILITY: 3/28, 47.09 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  114. JUMPING: Diskvalifikován

  115. SA2: Diskvalifikován

  116. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  117. Agility Open S: Diskvalifikován

  118. Jumping Open S: Diskvalifikován

  119. Jumping Open S I.: 5/11, 27.91 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  120. Jumping Open S II.: Diskvalifikován

  121. ZkA. SA2: 1/4, 47.4 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  122. ZkA. SA2 I.: 1/3, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  123. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  124. 1.zkouška: 2/8, 41.76 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  125. 2.zkouška: 4/8, 44.83 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  126. Jumping Standard: 5/16, 32.74 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  127. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  128. Ne. - Agility II. S: 36/54, 55.82 s, 10.82 tr. b., 3.67 m/s

  129. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  130. So. - Agility I. S: 21/59, 53.88 s, 6.88 tr. b., 3.77 m/s

  131. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  132. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  133. II. zkouška SA2: 1/5, 39.69 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  134. I. zkouška SA2: 2/5, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  135. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  136. Ne-: Diskvalifikován

  137. Ne-Agility: Diskvalifikován

  138. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  139. So-: Diskvalifikován

  140. So-Agility: 25/38, 55.18 s, 5.18 tr. b., 3.52 m/s

  141. So-Jumping: 11/38, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  142. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  143. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  144. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  145. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  146. zkouška 1 SA2: 2/12, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  147. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  148. zkouška 3 SA2: 1/12, 47.2 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  149. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  150. Zkouška 1 SA2: 5/13, 53.47 s, 10.47 tr. b., 3.55 m/s

  151. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  152. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  153. Agility: Diskvalifikován

  154. Jumping: Diskvalifikován

  155. Tuneliáda: Diskvalifikován

  156. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  157. AGILITY S: 5/32, 50.55 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  158. JUMPING S: Diskvalifikován

  159. ZKOUŠKA SA2: Diskvalifikován

  160. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  161. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  162. 2. Zkouška SA2: 2/5, 44.21 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  163. Jumping open S: 5/17, 40.28 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  164. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  165. 1. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  166. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  167. Hra - tuneliáda A2+A3 S: 2/12, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  168. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  169. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  170. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  171. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  172. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  173. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  174. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  175. Jumping III S: Diskvalifikován

  176. Jumping II S: 6/14, 39.86 s, 5.86 tr. b., 4.11 m/s

  177. Jumping I S: Diskvalifikován

  178. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  179. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  180. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  181. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  182. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  183. Jumping 1: Diskvalifikován

  184. Jumping 2: Diskvalifikován

  185. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  186. Jumping S 1: 9/23, 41.34 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  187. Jumping S 2: Diskvalifikován

  188. Jumping S 3: Diskvalifikován

  189. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  190. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  191. Jumping 1: Diskvalifikován

  192. Jumping 2: Diskvalifikován

  193. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  194. Czech Imp Jump: 25/30, 33.86 s, 21.86 tr. b., 2.89 m/s

  195. Jumping 1: Diskvalifikován

  196. Jumping 2: Diskvalifikován

  197. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  198. Agility S: Diskvalifikován

  199. Jumping S: Diskvalifikován

  200. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  201. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  202. Czech Imp Jump: 10/31, 22.81 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  203. Jumping 1: Diskvalifikován

  204. Jumping 2: Diskvalifikován

  205. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  206. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  207. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  208. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  209. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  210. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  211. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  212. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  213. Agility S: Diskvalifikován

  214. Jumping S: Diskvalifikován

  215. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  216. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  217. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  218. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  219. Zk.A SA2: Diskvalifikován

  220. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  221. Agility open S: Diskvalifikován

  222. Jumping open S: Diskvalifikován

  223. Zkouška SA2: 3/7, 53.45 s, 15.45 tr. b., 3.14 m/s

  224. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  225. Agility 1 S: Diskvalifikován

  226. Finále S: Diskvalifikován

  227. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  228. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  229. Zkouška 1 SA2: 2/6, 44.97 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  230. Zkouška 2 SA2: 1/7, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  231. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  232. Agility S: Diskvalifikován

  233. Jumping S: Diskvalifikován

  234. ZKOUŠKY SA2: Diskvalifikován

  235. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  236. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  237. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  238. 3. zkouška SA2: 4/10, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  239. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  240. JUMPING 1 S: Diskvalifikován

  241. JUMPING 2 S: 1/17, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  242. Zkouška 2 SA1: 3/8, 42.97 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  243. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  244. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  245. III. jumping S: Diskvalifikován

  246. II. jumping S: Diskvalifikován

  247. I. jumping S: 8/20, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  248. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  249. AGILITY: Diskvalifikován

  250. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  251. SA1: 4/9, 35.44 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  252. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  253. Jumping III S: 8/19, 34.74 s, 5.74 tr. b., 3.97 m/s

  254. Jumping II S: Diskvalifikován

  255. Jumping I S: Diskvalifikován

  256. Tuneliáda S: 3/16, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  257. ZkA III. SA1: 1/7, 30.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  258. ZkA. II. SA1: 1/7, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  259. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  260. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  261. 1.zkouška: Diskvalifikován

  262. 2.zkouška: 3/5, 37.32 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  263. Jumping Standard: Diskvalifikován

  264. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  265. 1.zkouška SA1: 5/10, 44.25 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  266. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  267. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  268. zkouška 1 SA1: 1/5, 41.35 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  269. zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  270. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  271. Ne-: Diskvalifikován

  272. Ne-Agility: Diskvalifikován

  273. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  274. So-: Diskvalifikován

  275. So-Agility: Diskvalifikován

  276. So-Jumping: Diskvalifikován

  277. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  278. 1.zkouška SA1: 2/7, 35.82 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  279. 2.zkouška SA1: 3/7, 49.16 s, 16.16 tr. b., 3.03 m/s

  280. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  281. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  282. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  283. I. zkouška SA1: 2/7, 48.75 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  284. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  285. agility open S: Diskvalifikován

  286. Jumping open S: Diskvalifikován

  287. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  288. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  289. Agility S: Diskvalifikován

  290. JUMPING S: Diskvalifikován

  291. Zkouška agility SA1: 6/9, 44.54 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  292. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  293. 1. Zkouška A1 SA1: 1/5, 35.93 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  294. 2. Zkouška A1 SA1: 2/5, 32.07 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  295. Hra - tuneliáda pro A1 S: 2/5, 25.43 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  296. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  297. II. zkouška SA1: 2/2, 50.3 s, 23.3 tr. b., 2.7 m/s

  298. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  299. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  300. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  301. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován