Cz En

000518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. František Dušek, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. Connie Cher Gold z Vesničky u hranic, Sheltie

Výsledky

  1. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  2. Agility S: Diskvalifikován

  3. Jumping S: Diskvalifikován

  4. ZKOUŠKY SA2: Diskvalifikován

  5. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  6. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  8. 3. zkouška SA2: 4/10, 41.32 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  9. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  10. JUMPING 1 S: Diskvalifikován

  11. JUMPING 2 S: 1/17, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  12. Zkouška 2 SA1: 3/8, 42.97 s, 5.0 tr. b., 3.26 m/s

  13. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  14. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  15. III. jumping S: Diskvalifikován

  16. II. jumping S: Diskvalifikován

  17. I. jumping S: 8/20, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  18. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  19. AGILITY: Diskvalifikován

  20. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  21. SA1: 4/9, 35.44 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  22. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  23. Jumping III S: 8/19, 34.74 s, 5.74 tr. b., 3.97 m/s

  24. Jumping II S: Diskvalifikován

  25. Jumping I S: Diskvalifikován

  26. Tuneliáda S: 3/16, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  27. ZkA III. SA1: 1/7, 30.48 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  28. ZkA. II. SA1: 1/7, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  29. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  30. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  31. 1.zkouška: Diskvalifikován

  32. 2.zkouška: 3/5, 37.32 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  33. Jumping Standard: Diskvalifikován

  34. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  35. 1.zkouška SA1: 5/10, 44.25 s, 10.0 tr. b., 3.25 m/s

  36. 2.zkouška SA1: Diskvalifikován

  37. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  38. zkouška 1 SA1: 1/5, 41.35 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  39. zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  40. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  41. Ne-: Diskvalifikován

  42. Ne-Agility: Diskvalifikován

  43. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  44. So-: Diskvalifikován

  45. So-Agility: Diskvalifikován

  46. So-Jumping: Diskvalifikován

  47. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  48. 1.zkouška SA1: 2/7, 35.82 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  49. 2.zkouška SA1: 3/7, 49.16 s, 16.16 tr. b., 3.03 m/s

  50. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  51. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  52. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  53. I. zkouška SA1: 2/7, 48.75 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  54. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  55. agility open S: Diskvalifikován

  56. Jumping open S: Diskvalifikován

  57. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  58. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  59. Agility S: Diskvalifikován

  60. JUMPING S: Diskvalifikován

  61. Zkouška agility SA1: 6/9, 44.54 s, 5.0 tr. b., 3.55 m/s

  62. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  63. 1. Zkouška A1 SA1: 1/5, 35.93 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  64. 2. Zkouška A1 SA1: 2/5, 32.07 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  65. Hra - tuneliáda pro A1 S: 2/5, 25.43 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  66. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  67. II. zkouška SA1: 2/2, 50.3 s, 23.3 tr. b., 2.7 m/s

  68. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  69. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  70. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován