Cz En

000818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Banotová

    Člen KA

Pes

  1. Crocodile Yabalute, Belgický ovčák - Malinois

Výsledky

  1. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: 6/84, 37.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  6. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  7. Agility LA: Diskvalifikován

  8. Jumping L: 8/33, 34.28 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  9. LA 2: 3/9, 37.04 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  10. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  11. QA4 Agility: Diskvalifikován

  12. QA5 Agility: Diskvalifikován

  13. QA6 Agility: Diskvalifikován

  14. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  15. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  16. QJ6 Jumping: 9/87, 37.07 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  17. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  18. QA1 agility: Diskvalifikován

  19. QA2 agility: 34/120, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  20. QA3 agility: Diskvalifikován

  21. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  22. QJ2 jumping: 22/122, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  23. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  24. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  25. Agility Open: 13/34, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  26. Agility Trial: Diskvalifikován

  27. Jumping Open: Diskvalifikován

  28. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  29. Agility: Diskvalifikován

  30. Agility Trial: 3/9, 36.72 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  31. Agility Trial II: Diskvalifikován

  32. Agility Trial III: Diskvalifikován

  33. Jumping: 9/32, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  34. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  35. Agility I: 24/167, 40.64 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  36. Agility II: 15/165, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  37. Jumping I: Diskvalifikován

  38. Jumping II: Diskvalifikován

  39. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  40. Agility LA: 4/38, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  41. Jumping LA: Diskvalifikován

  42. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  44. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  45. Finále LA neděle: 4/33, 42.44 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  46. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  47. Jumping LA sobota: 15/71, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  48. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  49. Zkoušky LA2 sobota: 2/24, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  50. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  51. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH IX., 16. 12. 2018

  54. TRIAL II. LA2: Diskvalifikován

  55. TRIAL I. LA2: 2/17, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  56. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  57. Agility LA: Diskvalifikován

  58. Jumping LA: 20/43, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  59. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  60. Litovel - Mladeč - V. Agility Cup Nové Zámky, 01. 12. 2018

  61. Agility Trial I: Diskvalifikován

  62. Agility Trial II: 1/12, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  63. Jumping Open: 4/36, 40.92 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  64. Suchdol nad Odrou - Large speciál otevřený závod agility při MČR IPO belgických ovčáků, 13. 10. 2018 - 14. 10. 2018

  65. Agility neděle L: 12/28, 40.73 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  66. Agility sobota L: 2/26, 39.33 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  67. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  68. Jumping sobota L: 7/26, 35.11 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  69. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  70. Agility Trial I: 1/24, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  71. Agility Trial II: 1/24, 33.03 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  72. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  73. Agility Družstva L: 6/68, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  74. Agility jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  75. Jumping Družstva L: 6/68, 39.02 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  76. Jumping jednotlivci BO L: Diskvalifikován

  77. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  78. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  79. Zk.A LA1: Diskvalifikován

  80. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  81. Agility 1 L: Diskvalifikován

  82. Agility 2 L: Diskvalifikován

  83. Zkouška LA1: 3/8, 31.23 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  84. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  85. Agility L L: Diskvalifikován

  86. Jumping L L: 4/43, 36.52 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  87. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  88. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  89. Agility 1: 7/212, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  90. Agility 2: Diskvalifikován

  91. Agility 3: Diskvalifikován

  92. Agility 4: Diskvalifikován

  93. Agility Trial: Diskvalifikován

  94. Grand Final: Diskvalifikován

  95. Jumping 1: 21/214, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  96. Jumping 2: Diskvalifikován

  97. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  98. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  99. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  100. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  101. Agility I: 20/75, 47.4 s, 17.4 tr. b., 4.01 m/s

  102. Agility II: Diskvalifikován

  103. Jumping I: Diskvalifikován

  104. Jumping II: 41/73, 39.19 s, 12.19 tr. b., 3.78 m/s

  105. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  106. Jumping II L: 4/30, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  107. Jumping I. L: 3/33, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  108. Zkouška LA1: 2/11, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  109. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  110. QA4 Agility: Diskvalifikován

  111. QA5 Agility: Diskvalifikován

  112. QA6 Agility: Diskvalifikován

  113. QJ4 Jumping: 35/95, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  114. QJ5 Jumping: 41/90, 41.8 s, 11.8 tr. b., 4.71 m/s

  115. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  116. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  117. QA1 agility: Diskvalifikován

  118. QA2 agility: Diskvalifikován

  119. QA3 agility: 19/125, 37.75 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  120. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  121. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  122. QJ3 jumping: 23/122, 39.74 s, 1.74 tr. b., 4.68 m/s

  123. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  124. III. zkouška LA1: Diskvalifikován

  125. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  126. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  127. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  128. ZKouška LA1 1 LA1: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA1 2 LA1: 2/10, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s