Cz En

001818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eliška Byrtusová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Blue Berry Wallachian Flower, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility: 23/58, 44.84 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  3. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 3/58, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  4. Jumping: Diskvalifikován

  5. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 33/59, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  6. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  7. ZKOUŠKA I.: 3/7, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  8. ZKOUŠKA II.: 2/7, 41.62 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  9. Ostrava-Martinov - O Pohár Naury VIII, 20. 08. 2022

  10. Jumping II ML: 6/17, 41.8 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  11. Jumping ML: 2/17, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  12. Zkouška MLA3: 5/8, 45.86 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  13. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  14. Agility I 500: Diskvalifikován

  15. Agility II 500: 7/26, 43.81 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  16. Agility III 500: Diskvalifikován

  17. Jumping I 500: Diskvalifikován

  18. Jumping II 500: 8/26, 38.29 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  19. Jumping III 500: Diskvalifikován

  20. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  21. Vitar Agility Trial I: Diskvalifikován

  22. Vitar Agility Trial II: 2/11, 46.32 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  23. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  24. Agility MLA: Diskvalifikován

  25. Jumping MLA: 3/11, 31.5 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  26. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  27. Horka nad Moravou - Havliczech 37, 13. 11. 2021

  28. TRIAL I.: Diskvalifikován

  29. TRIAL II.: 2/4, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  30. TRIAL III.: 2/4, 43.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  31. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  32. Agility MLA: Diskvalifikován

  33. Jumping MLA: Diskvalifikován

  34. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 3 V SUCHDOLE, 17. 10. 2021

  35. Agility Trial I: 1/6, 41.24 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  36. Agility Trial II: 1/6, 42.96 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  37. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  38. Agility Individual: 3/40, 43.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  39. Agility Squads as Individual: 7/46, 43.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  40. Jumping Individual: 3/46, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  41. Jumping Squads as Individual: 1/46, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  42. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  43. Agility ML: Diskvalifikován

  44. Jumping ML: 10/21, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  45. Zkouška MLA3: 3/5, 46.29 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  46. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  47. Agility I: 7/44, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  48. Agility II: 2/40, 42.36 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  49. Jumping I: Diskvalifikován

  50. Jumping II: 10/44, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  51. Mohelnice - Havliczech 40, 18. 06. 2021

  52. TRIAL I.: Diskvalifikován

  53. TRIAL II.: Diskvalifikován

  54. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  55. Agility Trial I: 3/5, 45.28 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  56. Agility Trial II: 3/5, 40.94 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  57. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  58. 1. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška A3 ML: 1/3, 39.43 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  60. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  61. Zk. 1: 3/11, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  62. Zk. 2: 7/11, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  63. Zk. 3: Diskvalifikován

  64. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  65. Agility Individual: 23/106, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  66. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  67. Jumping Individual: 33/108, 35.75 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  68. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  69. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  70. Agility Open: 2/17, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  71. Agility Trial: 5/11, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  72. Jumping Open: 4/17, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  73. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  74. Agility J Individual: 11/51, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  75. Agility Squads: 3/61, 41.05 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  76. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  77. Jumping Squads: 3/61, 37.33 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  78. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  79. 1. zkouška: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška: Diskvalifikován

  81. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VI - Trojzkoušky, 18. 07. 2020

  82. zkouška LA3 1: 3/10, 39.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  83. zkouška LA3 2: 2/10, 37.51 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  84. zkouška LA3 3: 5/8, 41.51 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  85. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  86. Agility I: Diskvalifikován

  87. Agility II: 30/73, 48.69 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  88. Jumping I: 14/80, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  89. Jumping II: 5/79, 39.11 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  90. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  91. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  92. 2. zkouška LA3: 1/8, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  93. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  94. TRIAL I.: 9/18, 39.81 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  95. TRIAL II.: 3/18, 41.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  96. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  97. ZkA I: 4/14, 48.11 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  98. ZkA II: 2/14, 44.71 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  99. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  100. 1. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  101. 2. Zkouška A3 L: 1/10, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  102. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  103. Agility LA sobota: 4/40, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  104. Jumping LA sobota: 3/42, 38.33 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  105. Zkouška LA3 sobota: 6/21, 46.16 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  106. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  107. Finále: 9/12, 27.31 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  108. JUMPING I.: 12/27, 29.78 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  109. JUMPING II.: 7/27, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  110. JUMPING III.: 7/26, 28.95 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  111. Olomouc - HAVLICZECH XIII., 13. 10. 2019

  112. Zkouška II. LA3: 2/10, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  113. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  114. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  115. Agility J: Diskvalifikován

  116. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  117. Jumping J: Diskvalifikován

  118. Jumping Squads as Individual: 6/63, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  119. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  120. Agility Open: Diskvalifikován

  121. Agility Squads as Individual: 33/137, 44.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  122. Jumping Open: Diskvalifikován

  123. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  124. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  125. Agility open L: 1/19, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  126. Jumping open L: 1/20, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  127. Tuneliáda L: 9/17, 22.0 s, 0.0 tr. b., 6.45 m/s

  128. Zkouška LA2: 2/7, 33.65 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  129. Zkouška LA2 2: 1/5, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  130. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  131. Agility I: 11/85, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  132. Agility II: 10/85, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  133. Jumping I: Diskvalifikován

  134. Jumping II: 14/84, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  135. Ostrava - Dvojzkoušky The North Face, 02. 06. 2019

  136. Agility Trial I: Diskvalifikován

  137. Agility Trial II: 2/14, 40.81 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  138. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  139. 1. Large - Agi - Junioři: 4/28, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  140. 2. Large - Agi - Junioři: 12/28, 38.77 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  141. 3. Large - Jum - Junioři: 5/27, 27.58 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  142. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  143. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 6/63, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  144. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 16/109, 15.77 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  145. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 41/169, 37.45 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  146. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 24/110, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  147. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 43/175, 38.86 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  148. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  149. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 32/170, 36.83 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  150. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  151. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  152. 2.zkouška LA2: 9/11, 35.0 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  153. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  154. Agility Open: 7/34, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  155. Agility Trial: Diskvalifikován

  156. Jumping Open: Diskvalifikován

  157. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  158. J Agility IV: 4/24, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  159. J Agility V: 6/24, 43.51 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  160. J Agility VI: Diskvalifikován

  161. J Jumping III: Diskvalifikován

  162. J Jumping IV: 15/24, 40.51 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  163. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  164. Zkouška LA2 1 LA2: Diskvalifikován

  165. Zkouška LA2 2 LA2: 4/14, 37.08 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  166. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  167. J Agility I: Diskvalifikován

  168. J Agility II: Diskvalifikován

  169. J Agility III: 4/29, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  170. J Jumping I: Diskvalifikován

  171. J Jumping II: Diskvalifikován

  172. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  173. Agility Trial I: Diskvalifikován

  174. Agility Trial II: 2/14, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  175. Ostrava - DVOJZKOUŠKY The North Face, 07. 10. 2018

  176. Agility Trial I: 3/18, 34.02 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  177. Agility Trial II: 2/19, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  178. Ostrava - Chacharovy dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  179. Agility Trial I: Diskvalifikován

  180. Agility Trial II: Diskvalifikován

  181. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  182. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  183. J Agility: 12/53, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  184. J Hra: 5/54, 31.74 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  185. J Jumping: Diskvalifikován

  186. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  187. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  188. 1.zkouška LA2: 3/23, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  189. 2.zkouška LA2: 7/23, 42.32 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  190. Pohořany - Letní Psí Hrátky Olomouc, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  191. 1. Zkouška - neděle LA2: 2/11, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  192. 2. Zkouška - neděle LA2: 2/11, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  193. 3. Zkouška - neděle LA2: Diskvalifikován

  194. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  195. Jumping II L: 1/30, 35.36 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  196. Jumping I. L: Diskvalifikován

  197. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  198. Hranice - Hranická skočka, 09. 06. 2018

  199. Agility Trial: 2/15, 45.08 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  200. Norníkovo bludiště - tuneliáda Open: Diskvalifikován

  201. Žabákova cesta - Jumping Open: Diskvalifikován

  202. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  203. 1. Agility L: 1/30, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  204. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  205. 2. Agility L: 12/30, 48.76 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  206. 2. Jumping L: 2/30, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  207. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  208. Agility A1: 3/46, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  209. Agility Squads as individual: 52/157, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  210. Jumping A1: 13/48, 23.58 s, 10.0 tr. b., 5.81 m/s

  211. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  212. Power & Speed A1: Diskvalifikován

  213. Special Agility: 13/159, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  214. Special Final: 6/28, 41.65 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  215. Special Jumping: 41/153, 33.7 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  216. Tachyon Trophy A1: 3/47, 26.45 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  217. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  218. 1. zkouška LA2: 3/17, 34.94 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  219. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  221. 1. zkouška LA1: 4/22, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  222. 2. zkouška LA1: 5/22, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  223. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  224. 1. Zkouška LA1: 5/16, 40.96 s, 15.0 tr. b., 3.47 m/s

  225. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  226. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  227. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  228. Agility I: Diskvalifikován

  229. Agility II: 7/21, 31.29 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  230. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  231. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  232. 2. zkouška LA1: 6/16, 42.96 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  233. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován