Cz En

003818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Storchová

    Člen KA

Pes

  1. Akima Belami-Feebee, Malý kontinentální španěl

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility XS: Diskvalifikován

  3. II. agility XS: Diskvalifikován

  4. II. jumping XS: Diskvalifikován

  5. I. jumping XS: Diskvalifikován

  6. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  7. II. zkouška A2 XS: 1/1, 48.19 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  8. I. zkouška A2 XS: 1/1, 46.9 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  9. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  10. ZkA. XSA2 I.: 1/4, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  11. ZkA. XSA2 II.: Diskvalifikován

  12. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  13. Agility XS: 3/7, 47.03 s, 6.03 tr. b., 3.83 m/s

  14. Jumping XS: Diskvalifikován

  15. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  17. Czech Imp Jump: 4/6, 30.52 s, 1.52 tr. b., 3.93 m/s

  18. Jumping 1: 2/6, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  19. Jumping 2: 5/6, 46.56 s, 5.56 tr. b., 4.08 m/s

  20. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  21. Agility XS: Diskvalifikován

  22. Jumping XS: Diskvalifikován

  23. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  24. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  25. II. zkouška XSA2: 4/5, 49.18 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  26. I. zkouška XSA2: 1/5, 47.09 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  27. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  28. Agility Finále S_neděle: 4/9, 58.32 s, 11.32 tr. b., 3.26 m/s

  29. Agility Open S_sobota: 2/15, 57.19 s, 0.19 tr. b., 3.69 m/s

  30. Jumping S_neděle: Diskvalifikován

  31. Jumping S_sobota: Diskvalifikován

  32. SA2-neděle: Diskvalifikován

  33. SA2_sobota: Diskvalifikován

  34. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  35. ZkA. XSA2 I.: 1/3, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  36. ZkA. XSA2 II.: 1/3, 43.99 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  37. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  38. 1. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  40. 3. Jumping XSA2: 1/1, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  41. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  42. Batmanův jumping S: 4/12, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  43. Jumping superhrdinů S: Diskvalifikován

  44. Kapitánský jumping S: 6/12, 41.86 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  45. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  46. Batmanova zkouška SA2: Diskvalifikován

  47. Supermanova zkouška SA2: Diskvalifikován

  48. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  49. 1.Zkouška XSA2: 2/3, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  50. 2.Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  51. 3.Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  52. Jumping XS: Diskvalifikován

  53. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  54. Jelenův Jumping XS: 2/5, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  55. PhysioDOG Agility XS: 2/5, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  56. Zkouška XSA1: Diskvalifikován

  57. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  58. 1.Zkouška - XSA1: Diskvalifikován

  59. 2.Zkouška - XSA1: 1/3, 40.31 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  60. Agility XS: 1/4, 58.58 s, 18.58 tr. b., 3.48 m/s

  61. Jumping XS: Diskvalifikován

  62. Zkouška - XSA1: 1/2, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  63. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  64. 1.zkouška: Diskvalifikován

  65. 2.zkouška: 2/4, 40.24 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  66. Jumping Light: 2/7, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  67. Jumping Standard: Diskvalifikován

  68. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  69. 1.Zkouška SA1: 6/7, 46.24 s, 15.0 tr. b., 3.14 m/s

  70. 2.Zkouška SA1: 4/7, 68.05 s, 25.05 tr. b., 2.42 m/s

  71. Jumping SA1: 2/7, 25.01 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  72. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  73. Jumping II. small: Diskvalifikován

  74. Jumping I. small: Diskvalifikován

  75. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  76. Agility S: Diskvalifikován

  77. Jumping S: Diskvalifikován

  78. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  79. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  80. Agility S: Diskvalifikován

  81. JUMPING S: Diskvalifikován

  82. Zkouška agility SA1: Diskvalifikován

  83. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  84. I. jumping S: Diskvalifikován