Cz En

004818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Klára Zavřelová, Dogs in Action

    Člen KA

Pes

  1. MyZAK Ferenčík, Border kolie

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  2. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  3. I. zkouška A2 L: 1/6, 33.64 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  4. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  5. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  6. 2. zkouškA A2 L: Diskvalifikován

  7. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  8. Agility 1 L: Diskvalifikován

  9. Agility 2 L: Diskvalifikován

  10. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  11. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  12. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  13. 1. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  14. 2. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  15. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  16. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  17. ZkA. I. LA2: 2/7, 32.78 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  18. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr + J0, 28. 05. 2022

  19. 1. Zkouška LA2: 1/5, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  20. 2. Zkouška LA2: 2/5, 43.96 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  21. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  22. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  24. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  25. Agility I 600: Diskvalifikován

  26. Agility II 600: Diskvalifikován

  27. Agility III 600: Diskvalifikován

  28. Jumping I 600: 22/37, 42.85 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  29. Jumping II 600: Diskvalifikován

  30. Jumping III 600: Diskvalifikován

  31. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  32. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  33. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  34. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  35. 1. zkouška: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška: Diskvalifikován

  37. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  38. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  39. I. zkouška A2 L: 2/8, 32.18 s, 5.0 tr. b., 6.15 m/s

  40. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  41. dr.A2: Diskvalifikován

  42. pr.A2: 8/11, 30.73 s, 20.0 tr. b., 5.24 m/s

  43. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  44. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška LA2: 1/8, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  46. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  47. II. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  48. I. zkouška A2 L: 2/7, 33.99 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  49. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  50. I. agility L: Diskvalifikován

  51. II. agility L: 30/90, 42.82 s, 15.0 tr. b., 4.9 m/s

  52. II. jumping L: Diskvalifikován

  53. I. jumping L: Diskvalifikován

  54. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  55. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  57. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  58. II, zkouška A2 L: 4/18, 40.18 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  59. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  60. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  61. A2 II L: Diskvalifikován

  62. A2 I L: 1/6, 29.29 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  63. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  64. LA2 - I.: 2/4, 38.44 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  65. LA2 - II.: 3/4, 40.07 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  66. LA2 - III.: Diskvalifikován

  67. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  68. 1. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  69. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  70. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  71. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  74. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  75. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  76. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  77. Agility Spokojeného psa L: 1/34, 25.17 s, 0.0 tr. b., 6.2 m/s

  78. Jacob & Joseph Jumping L: 4/33, 21.01 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  79. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  80. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  81. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  82. 1.studenecká: 1/10, 28.73 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  83. 2.studenecká: 1/10, 27.11 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  84. 3.studenecká: 1/9, 27.7 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  85. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  86. ZkA. LA1 I.: 3/8, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  87. ZkA. LA1 II.: 2/8, 30.4 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  88. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  89. II. zkouška LA1: 7/13, 40.28 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  90. II. zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  91. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  92. I. zkouška LA1 neděle: 1/8, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  93. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  94. 1. Zkouška LA1: 6/8, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  95. 2. Zkouška LA1: 3/8, 28.07 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  96. 3. Jumping LA1: 6/8, 29.14 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  97. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  98. Batmanův jumping L: Diskvalifikován

  99. Jumping superhrdinů L: 6/21, 32.24 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  100. Kapitánský jumping L: Diskvalifikován

  101. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  102. Batmanova zkouška LA1: 2/10, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  103. Supermanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  104. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  105. Zk - LA 1 I.: Diskvalifikován

  106. Zk LA1 II.: 3/8, 30.22 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  107. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  108. Zkouška 1: 2/13, 26.68 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  109. Zkouška 2: Diskvalifikován

  110. Zkouška 3: Diskvalifikován

  111. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  112. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  113. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  114. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  115. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  116. PhysioDOG Agility L: 12/24, 37.62 s, 20.0 tr. b., 5.26 m/s

  117. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  118. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  119. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  120. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  121. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  122. Agility 1: Diskvalifikován

  123. Agility 2: Diskvalifikován

  124. Agility 3: Diskvalifikován

  125. Agility 4: Diskvalifikován

  126. Agility Trial: Diskvalifikován

  127. Jumping 1: Diskvalifikován

  128. Jumping 2: Diskvalifikován

  129. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  130. 1. běh LA1: 4/7, 27.99 s, 10.0 tr. b., 5.72 m/s

  131. 2. běh LA1: 4/7, 25.65 s, 15.0 tr. b., 5.96 m/s

  132. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  133. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  134. zkouška 2 LA1: 2/12, 37.27 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  135. zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  136. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  137. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  138. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  139. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 66/169, 43.0 s, 20.0 tr. b., 4.86 m/s

  140. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 6/61, 27.31 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  141. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  142. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  143. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  144. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  145. Zkouska LA1 1: Diskvalifikován

  146. Zkouska LA1 2: 8/11, 28.88 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  147. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  148. 1. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  149. 2. zkouška A1 LA1: Diskvalifikován

  150. Hra - tuneliáda A1 L: 6/14, 17.72 s, 0.0 tr. b., 7.22 m/s

  151. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  152. Agility I: Diskvalifikován

  153. Agility II: Diskvalifikován

  154. Jumping I: Diskvalifikován

  155. Jumping II: Diskvalifikován

  156. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  157. LA1 I.: 4/14, 24.12 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  158. LA1 II.: 1/14, 25.22 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  159. LA1 III.: 2/14, 25.69 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  160. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  161. LA1 I.: 6/17, 32.12 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  162. LA1 II.: 4/17, 38.56 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  163. LA1 III.: Diskvalifikován

  164. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  165. III.jumping L: Diskvalifikován

  166. II. jumping L: Diskvalifikován

  167. I. jumping L: Diskvalifikován

  168. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  169. Batmanova zkouška LA1: 2/7, 30.47 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  170. Supermanova zkouška LA1: Diskvalifikován

  171. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  172. LA1 1. LA1: Diskvalifikován

  173. LA1 2. LA1: Diskvalifikován

  174. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  175. 1. Zka - LA1: 9/22, 38.1 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  176. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  177. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  178. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  179. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  180. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  181. Jumping L 1: Diskvalifikován

  182. Jumping L 2: Diskvalifikován

  183. Jumping L 3: Diskvalifikován

  184. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  185. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  186. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  187. I. zkouška LA1: 7/12, 32.52 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  188. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  189. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  190. Zkouška III. LA1: Diskvalifikován

  191. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  192. Zkouška I. LA1: 4/16, 26.22 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  193. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  194. LA1 1: Diskvalifikován

  195. LA1 2: 3/15, 26.24 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  196. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  197. AGILITY: Diskvalifikován

  198. AGILITY: Diskvalifikován

  199. JUMPING: 29/38, 42.89 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  200. JUMPING: Diskvalifikován

  201. LA1: Diskvalifikován

  202. LA1: Diskvalifikován

  203. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  204. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  205. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  206. 3. běh LA1: Diskvalifikován

  207. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  208. Agility L: Diskvalifikován

  209. Jumping L: Diskvalifikován

  210. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  211. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  212. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  213. Jumping OPEN L: Diskvalifikován

  214. Zk.A LA1: Diskvalifikován

  215. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  216. II. zkouška LA1: 7/10, 30.19 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  217. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  218. jumping LA1: Diskvalifikován

  219. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  220. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  221. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  222. 3. zkouška LA1: 2/11, 27.22 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  223. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  224. III. jumping L: Diskvalifikován

  225. II. jumping L: Diskvalifikován

  226. I. jumping L: 9/21, 33.04 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  227. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  228. Agility 1: Diskvalifikován

  229. Agility 2: Diskvalifikován

  230. Agility 3: Diskvalifikován

  231. Agility 4: Diskvalifikován

  232. Agility Trial: Diskvalifikován

  233. Jumping 1: Diskvalifikován

  234. Jumping 2: Diskvalifikován