Cz En

005818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Zachová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Lucius Verus Nový krystal, Malý kontinentální španěl

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  2. Jumping Open S: 11/23, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  3. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  4. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  5. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  6. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  7. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  8. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  9. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  10. SA3 I: Diskvalifikován

  11. SA3 I: Diskvalifikován

  12. SA3 II: Diskvalifikován

  13. SA3 II: Diskvalifikován

  14. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  15. Zkouška 1: 4/10, 44.61 s, 10.61 tr. b., 3.99 m/s

  16. Zkouška 2: Diskvalifikován

  17. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  18. II. Zk SA3: 3/4, 56.06 s, 24.06 tr. b., 3.39 m/s

  19. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  20. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  21. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  22. První zkouška: Diskvalifikován

  23. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  24. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  25. První zkouška: Diskvalifikován

  26. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  27. SA3 - 1 běh: Diskvalifikován

  28. SA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  29. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  30. 1.běh bez zón: 16/40, 22.89 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  31. 1.běh se zónami: Diskvalifikován

  32. 2.běh bez zón: 23/39, 22.92 s, 6.92 tr. b., 3.84 m/s

  33. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  34. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  35. Druhá zkouška: 3/6, 57.65 s, 21.65 tr. b., 3.35 m/s

  36. První zkouška: 1/6, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  37. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  38. 1.zkouška SA3: 2/8, 41.16 s, 0.16 tr. b., 3.86 m/s

  39. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  40. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 01. 2020

  41. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  42. První zkouška: 1/2, 40.71 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  43. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  44. III. jumping S: 14/31, 36.27 s, 5.27 tr. b., 4.0 m/s

  45. II. jumping S: Diskvalifikován

  46. I. jumping S: 5/30, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  47. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  48. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  49. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  50. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  51. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  52. První zkouška: Diskvalifikován

  53. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  54. Jumping : 8/26, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  55. Zkouška I.: 12/15, 48.2 s, 16.2 tr. b., 3.86 m/s

  56. Zkouška II.: Diskvalifikován

  57. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  58. Druhá zkouška SA3: 3/7, 40.68 s, 17.68 tr. b., 3.69 m/s

  59. První zkouška SA3: 3/7, 41.29 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  60. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  61. Zkouška1 SA3: Diskvalifikován

  62. Zkouška2 SA3: 8/15, 56.49 s, 15.49 tr. b., 3.49 m/s

  63. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  64. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  65. Zkouška2 SA2: 2/5, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  66. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  67. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  68. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  69. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  70. Druhá zkouška SA2: 3/7, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  71. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  72. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  73. Zk SA2 I.: 1/5, 44.04 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  74. Zk SA2 II.: Diskvalifikován

  75. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  76. SA2- 1 běh: Diskvalifikován

  77. SA2- 2 běh: 1/5, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  78. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  79. Agility Open S: Diskvalifikován

  80. Jumping Open S: Diskvalifikován

  81. ZkA. SA2: 4/9, 52.34 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  82. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  83. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  84. 2. běh SA2: 3/10, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  85. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  86. SA2_1: Diskvalifikován

  87. SA2_2: 1/2, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  88. SA2_3: Diskvalifikován

  89. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  90. 1. Jumping S: 7/17, 42.76 s, 5.76 tr. b., 3.91 m/s

  91. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  92. Zkouška SA2 I: 1/4, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  93. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  94. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  95. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  96. Ne. - Jumping II. S: 26/56, 45.96 s, 8.96 tr. b., 4.0 m/s

  97. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  98. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  99. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  100. II.zkouška SA2: Diskvalifikován

  101. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  102. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  103. Nedele Jumping small: Diskvalifikován

  104. Nedele zkouska SA2: 2/4, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  105. Sobota Agility small: Diskvalifikován

  106. Sobota Jumping small: 12/17, 65.51 s, 30.51 tr. b., 2.73 m/s

  107. Sobota zkouška SA2: Diskvalifikován

  108. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  109. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  110. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  111. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  112. Agility I.: 8/32, 49.85 s, 2.85 tr. b., 4.31 m/s

  113. Agility II.: 19/31, 60.63 s, 18.63 tr. b., 3.17 m/s

  114. Agility III.: Diskvalifikován

  115. Jumping I.: Diskvalifikován

  116. Jumping II.: Diskvalifikován

  117. Jumping III.: 12/32, 43.9 s, 1.9 tr. b., 3.87 m/s

  118. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  119. Agility II S: Diskvalifikován

  120. Agility I S: Diskvalifikován

  121. Jumping III S: 20/48, 47.88 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  122. Jumping II S: Diskvalifikován

  123. Jumping I S: 27/50, 47.98 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  124. Jumping IV papiloni S: Diskvalifikován

  125. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  126. SA2 I.: 4/7, 57.44 s, 28.44 tr. b., 3.08 m/s

  127. SA2 II.: 4/7, 52.04 s, 18.04 tr. b., 3.4 m/s

  128. SA2 III.: 5/7, 49.51 s, 7.51 tr. b., 3.41 m/s

  129. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  130. Zkouška 3: 4/5, 55.22 s, 16.22 tr. b., 3.5 m/s

  131. Zkouška 4: 3/5, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  132. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  133. Jumping S: Diskvalifikován

  134. SA2: 3/4, 50.9 s, 10.9 tr. b., 3.89 m/s

  135. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  136. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  137. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  139. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  140. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  141. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  142. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  143. První zkouška SA2: 2/7, 42.19 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  144. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  145. 1. běh SA2: 4/11, 50.5 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  146. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  147. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  148. Druhá zkouška SA2: 1/5, 44.94 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  149. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  150. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  151. II. zkouška SA2: 13/17, 47.65 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  152. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  153. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  154. 1. zkouška SA2: 3/4, 49.28 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  155. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  156. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  157. Jumping: 10/16, 46.37 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  158. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  159. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  160. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  161. První zkouška SA2: 4/8, 42.06 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  162. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  163. Zkouška III. SA1: 2/15, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  164. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  165. Zkouška I. SA1: 4/16, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  166. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  167. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  168. 2. Zka - SA1: 2/8, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  169. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  170. Agility S: 9/29, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  171. Jumping S: 16/29, 45.15 s, 6.15 tr. b., 4.16 m/s

  172. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  173. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  174. A1 - druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  175. A1 - první zkouška SA1: 1/2, 44.63 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  176. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  177. 1. Zk SA1: 1/9, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  178. 2. Zk SA1: 2/9, 42.99 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  179. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  180. Sobota SA1 1: 3/5, 37.42 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  181. Sobota SA1 2: 3/5, 51.53 s, 17.53 tr. b., 2.66 m/s

  182. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  183. 1. zkouška SA1: 1/3, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  184. 2. zkouška SA1: 1/3, 43.04 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  185. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  186. Agility - SA: 1/15, 36.86 s, 1.86 tr. b., 3.8 m/s

  187. Jumping SA: Diskvalifikován

  188. ZkA - SA1: 3/4, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  189. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  190. Agility Trial: Diskvalifikován

  191. Jumping Trial: Diskvalifikován

  192. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  193. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  194. 2. Zka - SA1: 4/7, 39.49 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  195. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  196. Agility II Small: Diskvalifikován

  197. Agility I Small: Diskvalifikován

  198. Jumping III Small: 13/55, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  199. Jumping II Small: Diskvalifikován

  200. Jumping I Small: 36/56, 52.0 s, 16.0 tr. b., 3.35 m/s

  201. MR papillon Small - II. kolo: Diskvalifikován

  202. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  203. AGILITY: Diskvalifikován

  204. JUMPING: Diskvalifikován

  205. SA1: 1/5, 43.0 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  206. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A1 + A0 a XS, 25. 02. 2018

  207. Zkouška druhá SA1: Diskvalifikován

  208. Zkouška první SA1: Diskvalifikován