Cz En

005818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Zachová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Lucius Verus Nový krystal, Malý kontinentální španěl

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  2. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  3. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  4. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  5. Druhá zkouška SA2: 3/7, 45.73 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  6. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  8. Zk SA2 I.: 1/5, 44.04 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  9. Zk SA2 II.: Diskvalifikován

  10. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  11. SA2- 1 běh: Diskvalifikován

  12. SA2- 2 běh: 1/5, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  13. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  14. Agility Open S: Diskvalifikován

  15. Jumping Open S: Diskvalifikován

  16. ZkA. SA2: 4/9, 52.34 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  17. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  18. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  19. 2. běh SA2: 3/10, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  20. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  21. SA2_1: Diskvalifikován

  22. SA2_2: 1/2, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  23. SA2_3: Diskvalifikován

  24. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  25. 1. Jumping S: 7/17, 42.76 s, 5.76 tr. b., 3.91 m/s

  26. 2. Jumping S: Diskvalifikován

  27. Zkouška SA2 I: 1/4, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  28. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  29. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  30. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  31. Ne. - Jumping II. S: 26/56, 45.96 s, 8.96 tr. b., 4.0 m/s

  32. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  33. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  34. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  35. II.zkouška SA2: Diskvalifikován

  36. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  37. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  38. Nedele Jumping small: Diskvalifikován

  39. Nedele zkouska SA2: 2/4, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  40. Sobota Agility small: Diskvalifikován

  41. Sobota Jumping small: 12/17, 65.51 s, 30.51 tr. b., 2.73 m/s

  42. Sobota zkouška SA2: Diskvalifikován

  43. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  44. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  46. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  47. Agility I.: 8/32, 49.85 s, 2.85 tr. b., 4.31 m/s

  48. Agility II.: 19/31, 60.63 s, 18.63 tr. b., 3.17 m/s

  49. Agility III.: Diskvalifikován

  50. Jumping I.: Diskvalifikován

  51. Jumping II.: Diskvalifikován

  52. Jumping III.: 12/32, 43.9 s, 1.9 tr. b., 3.87 m/s

  53. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  54. Agility II S: Diskvalifikován

  55. Agility I S: Diskvalifikován

  56. Jumping III S: 20/48, 47.88 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  57. Jumping II S: Diskvalifikován

  58. Jumping I S: 27/50, 47.98 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  59. Jumping IV papiloni S: Diskvalifikován

  60. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  61. SA2 I.: 4/7, 57.44 s, 28.44 tr. b., 3.08 m/s

  62. SA2 II.: 4/7, 52.04 s, 18.04 tr. b., 3.4 m/s

  63. SA2 III.: 5/7, 49.51 s, 7.51 tr. b., 3.41 m/s

  64. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  65. Zkouška 3: 4/5, 55.22 s, 16.22 tr. b., 3.5 m/s

  66. Zkouška 4: 3/5, 44.65 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  67. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  68. Jumping S: Diskvalifikován

  69. SA2: 3/4, 50.9 s, 10.9 tr. b., 3.89 m/s

  70. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  71. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  72. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  73. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  74. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  75. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  76. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  77. Druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  78. První zkouška SA2: 2/7, 42.19 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  79. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  80. 1. běh SA2: 4/11, 50.5 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  81. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  82. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  83. Druhá zkouška SA2: 1/5, 44.94 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  84. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  85. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  86. II. zkouška SA2: 13/17, 47.65 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  87. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  88. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  89. 1. zkouška SA2: 3/4, 49.28 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  90. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  91. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  92. Jumping: 10/16, 46.37 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  93. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  94. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  95. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  96. První zkouška SA2: 4/8, 42.06 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  97. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  98. Zkouška III. SA1: 2/15, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  99. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  100. Zkouška I. SA1: 4/16, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  101. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  102. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  103. 2. Zka - SA1: 2/8, 42.72 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  104. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  105. Agility S: 9/29, 43.6 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  106. Jumping S: 16/29, 45.15 s, 6.15 tr. b., 4.16 m/s

  107. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  108. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  109. A1 - druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  110. A1 - první zkouška SA1: 1/2, 44.63 s, 10.0 tr. b., 3.27 m/s

  111. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  112. 1. Zk SA1: 1/9, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  113. 2. Zk SA1: 2/9, 42.99 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  114. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  115. Sobota SA1 1: 3/5, 37.42 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  116. Sobota SA1 2: 3/5, 51.53 s, 17.53 tr. b., 2.66 m/s

  117. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  118. 1. zkouška SA1: 1/3, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  119. 2. zkouška SA1: 1/3, 43.04 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  120. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  121. Agility - SA: 1/15, 36.86 s, 1.86 tr. b., 3.8 m/s

  122. Jumping SA: Diskvalifikován

  123. ZkA - SA1: 3/4, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  124. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  125. Agility Trial: Diskvalifikován

  126. Jumping Trial: Diskvalifikován

  127. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  128. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  129. 2. Zka - SA1: 4/7, 39.49 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  130. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  131. Agility II Small: Diskvalifikován

  132. Agility I Small: Diskvalifikován

  133. Jumping III Small: 13/55, 35.68 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  134. Jumping II Small: Diskvalifikován

  135. Jumping I Small: 36/56, 52.0 s, 16.0 tr. b., 3.35 m/s

  136. MR papillon Small - II. kolo: Diskvalifikován

  137. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  138. AGILITY: Diskvalifikován

  139. JUMPING: Diskvalifikován

  140. SA1: 1/5, 43.0 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  141. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A1 + A0 a XS, 25. 02. 2018

  142. Zkouška druhá SA1: Diskvalifikován

  143. Zkouška první SA1: Diskvalifikován