Cz En

006818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Stanislav Nehyba, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Ederton Erby Bashmar, Border kolie

Výsledky

  1. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  2. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA1: 5/11, 37.69 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  4. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  5. 1. Zkouška LA1: 5/5, 29.58 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  6. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  7. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  8. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  10. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  11. LA1 - druhá: Diskvalifikován

  12. LA1 - první: 2/7, 31.27 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  13. LA1 - třetí: 2/7, 31.82 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  14. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  15. A1L neděle: Diskvalifikován

  16. A1L sobota: Diskvalifikován

  17. Agility neděle: Diskvalifikován

  18. Agility sobota: 10/22, 34.48 s, 20.0 tr. b., 4.76 m/s

  19. Jumping nedělě: Diskvalifikován

  20. Jumping sobota: 3/21, 33.51 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  21. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  22. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  23. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  24. zkouška 3 LA1: Diskvalifikován

  25. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  26. AGILITY: Diskvalifikován

  27. JUMPING: Diskvalifikován

  28. LA1: Diskvalifikován

  29. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  30. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  31. Jumping 1: 20/39, 37.58 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  32. Jumping 2: 11/39, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  33. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  34. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  35. Jumping 1: Diskvalifikován

  36. Jumping 2: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  38. Czech Imp Jump : Diskvalifikován

  39. Jumping 1: 14/35, 32.12 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  40. Jumping 2: 25/35, 39.04 s, 16.04 tr. b., 3.66 m/s

  41. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  42. AGILITY: Diskvalifikován

  43. AGILITY: Diskvalifikován

  44. JUMPING: Diskvalifikován

  45. JUMPING: Diskvalifikován

  46. LA1: Diskvalifikován

  47. LA1: Diskvalifikován

  48. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  49. agility LA: Diskvalifikován

  50. jumping LA: Diskvalifikován

  51. zkouška LA1: Diskvalifikován

  52. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  53. LA I: Diskvalifikován

  54. LA II: Diskvalifikován

  55. LA III: Diskvalifikován

  56. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  57. Agility LA: Diskvalifikován

  58. Jumping LA: 8/27, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  59. Zkouška LA1: Diskvalifikován