Cz En

008018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Renata Kubecová, ZKO Pňov

    Člen KA

Pes

  1. Valentina Of Dreams Aknel Top, Flat Coated Retriever

Výsledky

  1. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Jumping L: 14/24, 36.44 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  4. Zkouška LA1: 1/9, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  5. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  6. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  8. Jumping L: Diskvalifikován

  9. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  10. ZK1: 3/10, 33.76 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  11. ZK2: 7/10, 37.73 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  12. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  13. Agility Open L: 22/36, 50.22 s, 15.0 tr. b., 3.8 m/s

  14. Jumping Open L: 10/33, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  15. ZkA. LA1: 1/7, 39.4 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  16. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  17. 1 .běh LA1: 3/15, 29.54 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  18. 2. běh LA1: 7/15, 34.44 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  19. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  20. 1. běh LA1: 1/7, 32.52 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  21. 2. běh LA1: 1/7, 31.88 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  22. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  23. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  24. zkouška 2 LA1: 3/12, 37.3 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  25. zkouška 3 LA1: 4/12, 36.68 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  26. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  27. Zkouška II. LA1: 6/12, 39.17 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  28. Zkouška I. LA1: 4/12, 34.57 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  29. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  30. ZkA. LA1 I.: 6/12, 33.92 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  31. ZkA. LA1 II.: 4/12, 32.2 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  32. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  33. Agility open L: 13/36, 43.74 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  34. Jumping open L: Diskvalifikován

  35. Zkouška LA1: 8/13, 35.42 s, 20.0 tr. b., 3.84 m/s

  36. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  37. ZkA. II. LA1: 8/24, 42.11 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  38. ZkA. I. LA1: 6/24, 37.32 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  39. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  40. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  41. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  43. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  44. Jumping 1: Diskvalifikován

  45. Jumping 2: 12/48, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  46. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  47. Zkouška II LA1: 3/12, 33.89 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  48. Zkouška I LA1: Diskvalifikován

  49. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  50. Agility open L: 6/32, 34.2 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  51. Jumping open L: Diskvalifikován

  52. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  53. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  54. 1.zkouška LA1: 4/11, 32.98 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  55. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  56. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  57. Agility Open L: Diskvalifikován

  58. Jumping Open L: Diskvalifikován

  59. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  61. ZkA. II. LA1: Diskvalifikován

  62. ZkA. I. LA1: Diskvalifikován