Cz En

009418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jan Molnár, Klášterec nad Ohří

    Člen KA

Pes

  1. Dar Moravia Liand, Border kolie

Výsledky

  1. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  2. Agility LA: 6/24, 39.35 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  3. Jumping LA: Diskvalifikován

  4. Zkouška LA3: 1/9, 40.11 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  5. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  6. Agility L: 1/27, 31.73 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  7. Jumping L: Diskvalifikován

  8. Zkouška A3 L: Diskvalifikován

  9. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  10. Neděle Agility LA: Diskvalifikován

  11. Neděle Jumping LA: 4/34, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  12. Neděle Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. Sobota Agility LA: Diskvalifikován

  14. Sobota Jumping LA: 4/35, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  15. Sobota zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  17. Agility Open: Diskvalifikován

  18. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  19. Jumping Open: Diskvalifikován

  20. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  21. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  22. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  23. 2. Zka - LA3: 7/15, 27.51 s, 10.0 tr. b., 5.2 m/s

  24. Jumping - Large: 13/32, 26.85 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  25. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  26. Agility L: 4/40, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  27. Jumping L: 6/37, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  28. Zkouška LA3: 2/16, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  29. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  30. Ne. - Agility II. L: 24/105, 40.08 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  31. Ne. - Jumping II. L: 2/96, 36.3 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  32. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  33. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  34. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  35. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  38. Agility L: 7/23, 41.04 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  39. Jumping 1 L: 3/15, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  40. Jumping 2 L: 2/16, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  41. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  42. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  43. Zkouškový Jumping LJ3: 1/7, 32.8 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  44. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  45. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  46. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. I. zkouška LA2: 1/15, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  48. I. zkouška LA3: 3/18, 48.08 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  49. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  50. 1. zkouška LA2: 3/11, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  51. 2. zkouška LA2: 2/11, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  52. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  53. Agility 1 L: Diskvalifikován

  54. Agility 2 L: Diskvalifikován

  55. Jumping 1 L: 8/28, 33.01 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  56. Jumping 2 L: 6/28, 33.9 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  57. Jumping 3 L: 7/28, 31.26 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  58. Zkouška LA2: 1/7, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  59. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  60. Zkouška III. LA2: Diskvalifikován

  61. Zkouška II. LA2: 1/19, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  62. Zkouška I. LA2: 2/19, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  63. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  64. AGILITY: Diskvalifikován

  65. AGILITY: Diskvalifikován

  66. JUMPING: 11/31, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  67. JUMPING: 12/38, 36.85 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  68. LA2: 2/10, 39.64 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  69. LA2: Diskvalifikován

  70. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  71. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  72. Zkouška I LA2: 6/14, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  73. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  74. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  75. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  76. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  77. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  78. Druhá zkouška LA2: 4/8, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  79. První zkokuška LA2: 2/8, 34.81 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  80. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  81. Agility L: 21/47, 35.88 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  82. Jumping L: 14/43, 29.21 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  83. Zkouška_neděle LA2: 1/18, 31.57 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  84. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  85. Agility L: 9/37, 46.87 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  86. Jumping L: 1/37, 34.64 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  87. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 29. 09. 2018

  89. LA1-1 LA1: Diskvalifikován

  90. LA1-2 LA1: 1/9, 27.75 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  91. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  92. Zkouška 1 LA1: 6/19, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  93. Zkouška 2 LA1: 1/19, 32.44 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  94. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  95. Agility open L: Diskvalifikován

  96. Jumping open L: Diskvalifikován

  97. Zkouška LA1: 1/15, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s