Cz En

010018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Ďuricová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Daila Arinelle, Papillon

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 6, 09. 10. 2021

  2. 1.zkouška XSA3: 2/3, 64.81 s, 7.81 tr. b., 3.36 m/s

  3. 2.zkouška XSA3: 3/3, 61.74 s, 12.74 tr. b., 3.26 m/s

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  5. 1.zkouška XSA3: 1/5, 57.29 s, 3.29 tr. b., 3.84 m/s

  6. 2.zkouška XSA3: 1/5, 55.96 s, 3.96 tr. b., 3.75 m/s

  7. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  8. 1. Jumping XS: 3/9, 41.35 s, 4.35 tr. b., 3.65 m/s

  9. 2. Jumping XS: 6/9, 42.43 s, 5.43 tr. b., 3.56 m/s

  10. 3. Jumping XS: 3/9, 39.95 s, 2.95 tr. b., 3.78 m/s

  11. 4. Jumping XS: 5/9, 39.99 s, 4.99 tr. b., 3.58 m/s

  12. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  13. 1. Zkouška XSA3: 3/3, 46.25 s, 0.25 tr. b., 4.0 m/s

  14. 2. Zkouška XSA3: 3/3, 58.39 s, 5.39 tr. b., 3.68 m/s

  15. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  16. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  17. 1.zkouška XSA3: 3/5, 51.33 s, 6.33 tr. b., 3.82 m/s

  18. 2.zkouška XSA3: 2/5, 53.44 s, 8.44 tr. b., 3.67 m/s

  19. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  20. 1. Zkouška XSA3: 2/3, 56.94 s, 4.94 tr. b., 3.51 m/s

  21. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  22. 3. Zkouška XSA3: 1/3, 63.48 s, 11.48 tr. b., 3.18 m/s

  23. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  24. Agility OPEN XS: 3/7, 74.08 s, 25.08 tr. b., 2.97 m/s

  25. Zkouška XSA3: 2/6, 61.08 s, 6.08 tr. b., 3.6 m/s

  26. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  27. 1.zkouška XSA3: 1/5, 48.75 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  28. 2.zkouška XSA3: 1/5, 54.91 s, 0.91 tr. b., 3.93 m/s

  29. Kladno - Zkoušky OVCE 1, 11. 07. 2021

  30. Zkouška XSA3 I.: 2/3, 46.69 s, 0.69 tr. b., 3.98 m/s

  31. Zkouška XSA3 II.: 2/3, 54.91 s, 4.91 tr. b., 3.68 m/s

  32. Zkouška XSA3 III.: Diskvalifikován

  33. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  34. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška XSA3: 2/2, 52.83 s, 10.83 tr. b., 3.6 m/s

  36. Jumping I XS: 1/3, 50.04 s, 2.04 tr. b., 4.14 m/s

  37. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  38. Agility I: 7/18, 79.8 s, 25.8 tr. b., 2.69 m/s

  39. Agility II: 8/18, 61.54 s, 6.54 tr. b., 3.57 m/s

  40. Jumping I: 9/19, 47.51 s, 3.51 tr. b., 3.89 m/s

  41. Jumping II: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  43. 1 Zkouška XSA3: 4/6, 55.54 s, 5.0 tr. b., 3.64 m/s

  44. 2 Zkouška XSA3: 1/6, 53.81 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  45. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  46. 1. Jumping XS: 1/6, 45.47 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  47. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  48. 2. Jumping XS: 4/6, 58.56 s, 21.56 tr. b., 2.99 m/s

  49. 2. Zkouška XSA3: 5/6, 55.13 s, 6.13 tr. b., 3.75 m/s

  50. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  51. III. Zk XSA3: 4/5, 52.13 s, 8.13 tr. b., 3.64 m/s

  52. II. Zk XSA3: 1/5, 56.42 s, 6.42 tr. b., 3.69 m/s

  53. I. Zk XSA3: 2/5, 50.51 s, 2.51 tr. b., 3.98 m/s

  54. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  55. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  56. První zkouška: 2/2, 45.67 s, 0.67 tr. b., 4.07 m/s

  57. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  58. Agility XS: 2/6, 53.62 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  59. Jumping XS: 2/6, 45.44 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  60. Zkouška XSA3: 2/5, 58.46 s, 7.46 tr. b., 3.76 m/s

  61. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  62. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  63. První zkouška: Diskvalifikován

  64. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  65. Agility II S: 15/43, 43.13 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  66. Agility I S: 14/51, 52.16 s, 2.16 tr. b., 3.59 m/s

  67. Jumping III S: Diskvalifikován

  68. Jumping II S: 18/43, 47.7 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  69. Jumping I S: 16/42, 44.1 s, 3.1 tr. b., 3.56 m/s

  70. Jumping IV papiloni S: 10/19, 40.46 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  71. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  72. NE Agility XS: 12/15, 68.09 s, 13.09 tr. b., 2.79 m/s

  73. NE Jumping XS: 4/15, 47.09 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  74. NE Zkouška XS3: 2/8, 68.46 s, 8.46 tr. b., 3.21 m/s

  75. SO Agility XS: 3/12, 53.79 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  76. So Jumping XS: 8/12, 49.68 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  77. SO Zkouška XS3: 2/7, 61.02 s, 11.02 tr. b., 3.61 m/s

  78. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  79. Agility Light - Časopis Psí Sporty XS: 3/5, 51.8 s, 14.8 tr. b., 3.19 m/s

  80. Agility Spokojenypes.cz XS: 2/5, 57.91 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  81. Jelení Jumping XS: 2/5, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  82. Jumping Short XS Jacob & Joseph: 2/5, 29.94 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  83. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  84. Druhá zkouška: 1/5, 44.39 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  85. První zkouška: 3/5, 49.13 s, 13.13 tr. b., 3.66 m/s

  86. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  87. ZkA. XSA3 I.: 3/7, 49.39 s, 6.39 tr. b., 4.07 m/s

  88. ZkA. XSA3 II.: 4/7, 47.88 s, 5.88 tr. b., 4.18 m/s

  89. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  90. Jumping Open XS: 4/5, 49.18 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  91. ZkA. XSA3 I.: 3/4, 59.55 s, 19.55 tr. b., 3.56 m/s

  92. ZkA. XSA3 II.: Diskvalifikován

  93. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  94. 1. Jumping A2/A3: 1/2, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  95. 2. Jumping A2/A3: 1/2, 44.39 s, 3.39 tr. b., 3.78 m/s

  96. 2. zkouška: Diskvalifikován

  97. 3. jumping A2/A3: 1/2, 47.33 s, 8.33 tr. b., 3.38 m/s

  98. I. zkouška: 1/1, 46.42 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  99. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  100. Zkouška 1: 2/6, 45.27 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  101. Zkouška 2: Diskvalifikován

  102. Vrbice u Stříbra - Agility přebor, 05. 07. 2020

  103. 1. běh XS: 4/10, 32.66 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  104. 2. běh XS: Diskvalifikován

  105. 3. běh XS: 2/10, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  106. 4. běh XS: 2/10, 29.72 s, 1.72 tr. b., 3.57 m/s

  107. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  108. Jumping 1 - XS: 2/4, 50.38 s, 2.38 tr. b., 3.63 m/s

  109. Jumping 2 - XS: 2/4, 58.4 s, 10.4 tr. b., 3.49 m/s

  110. Jumping 3 - XS: 1/4, 54.97 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  111. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  112. I. agility XS: 7/13, 74.68 s, 24.68 tr. b., 2.76 m/s

  113. II. agility XS: Diskvalifikován

  114. II. jumping XS: 8/13, 58.88 s, 14.88 tr. b., 2.99 m/s

  115. I. jumping XS: 5/13, 53.34 s, 7.34 tr. b., 3.54 m/s

  116. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  117. Druhá zkouška: 1/3, 41.18 s, 3.18 tr. b., 3.67 m/s

  118. První zkouška: 1/3, 62.37 s, 16.37 tr. b., 3.11 m/s

  119. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  120. Druhá zkouška: 3/3, 49.87 s, 11.87 tr. b., 3.29 m/s

  121. První zkouška: 2/3, 44.31 s, 1.31 tr. b., 3.72 m/s

  122. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  123. XSA3 - 1 běh: 3/5, 63.32 s, 5.32 tr. b., 3.47 m/s

  124. XSA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  125. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  126. 1.běh se zónami: 21/41, 30.74 s, 0.74 tr. b., 3.71 m/s

  127. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  128. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  129. Druhá zkouška: 1/4, 49.01 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  130. První zkouška: Diskvalifikován

  131. Kladno - Jahodová PÁRTY, 01. 02. 2020 - 02. 02. 2020

  132. Agility S - finále: 3/6, 62.21 s, 12.21 tr. b., 3.54 m/s

  133. Agility S sobota: 1/10, 51.65 s, 1.65 tr. b., 3.89 m/s

  134. Jumping S neděle: Diskvalifikován

  135. Jumping S sobota: 7/10, 47.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  136. Zkouška SA3 neděle: 4/7, 62.59 s, 13.59 tr. b., 3.45 m/s

  137. Zkouška SA3 sobota: 5/7, 58.18 s, 13.18 tr. b., 3.3 m/s

  138. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  139. II. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  140. I. zkouška XSA3: 2/3, 47.57 s, 4.57 tr. b., 3.55 m/s

  141. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  142. Zkouška XSA3 I: 1/3, 56.33 s, 4.33 tr. b., 3.89 m/s

  143. Zkouška XSA3 II: Diskvalifikován

  144. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  145. III. jumping XS: 2/8, 40.5 s, 4.5 tr. b., 3.58 m/s

  146. II. jumping XS: 3/8, 41.9 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  147. I. jumping XS: Diskvalifikován

  148. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  149. II. zkouška XSA3: Diskvalifikován

  150. I. zkouška XSA3: 1/4, 54.39 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  151. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  152. Agility Spokojeného psa XS: 1/3, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  153. Jacob & Joseph Jumping XS: 1/3, 28.62 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  154. Jelenův Jumping XS: Diskvalifikován

  155. PhysioDOG Agility XS: 1/3, 57.72 s, 3.72 tr. b., 3.81 m/s

  156. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  157. Agility Finále S_neděle: Diskvalifikován

  158. Agility Open S_sobota: 4/15, 72.87 s, 20.87 tr. b., 2.9 m/s

  159. Jumping S_sobota: 3/15, 45.78 s, 2.78 tr. b., 3.8 m/s

  160. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  161. 1. Zkouška XSA3: 2/4, 53.56 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  162. 2. Zkouška XSA3: 2/4, 74.47 s, 24.47 tr. b., 2.79 m/s

  163. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  164. Druhá zkouška XSA3: 3/3, 51.44 s, 18.44 tr. b., 2.92 m/s

  165. První zkouška XSA3: Diskvalifikován

  166. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  167. Druhá zkouška XSA3: 3/6, 60.06 s, 13.06 tr. b., 2.95 m/s

  168. První zkouška XSA3: Diskvalifikován

  169. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  170. XSA3 - I.: 1/3, 47.15 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  171. XSA3 - II.: 1/3, 45.4 s, 5.4 tr. b., 4.03 m/s

  172. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  173. XSA3_1: 1/2, 58.43 s, 5.43 tr. b., 3.77 m/s

  174. XSA3_2: Diskvalifikován

  175. XSA3_3: Diskvalifikován

  176. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  177. 1.zkouška: 2/2, 47.44 s, 15.44 tr. b., 3.56 m/s

  178. 2.zkouška: Diskvalifikován

  179. Jumping Light: 3/7, 38.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  180. Jumping Standard: Diskvalifikován

  181. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  182. So. - Agility I. S: 18/59, 57.56 s, 5.56 tr. b., 3.53 m/s

  183. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  184. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  185. AGILITY S: 7/32, 52.73 s, 0.73 tr. b., 4.02 m/s

  186. JUMPING S: 17/33, 49.34 s, 10.34 tr. b., 3.75 m/s

  187. ZKOUŠKA SA3: 3/13, 51.77 s, 0.77 tr. b., 3.86 m/s

  188. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  189. ZkA. SA3 I.: 5/9, 49.03 s, 24.03 tr. b., 3.26 m/s

  190. ZkA. SA3 II.: 2/9, 48.62 s, 7.62 tr. b., 3.85 m/s

  191. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  192. Agility I: Diskvalifikován

  193. Agility II: Diskvalifikován

  194. Jumping I: 44/81, 41.58 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  195. Jumping II: 37/79, 46.0 s, 1.0 tr. b., 4.26 m/s

  196. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  197. SA3 I.: Diskvalifikován

  198. SA3 II.: Diskvalifikován

  199. SA3 III.: 6/20, 45.41 s, 1.41 tr. b., 3.77 m/s

  200. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  201. Jumping: Diskvalifikován

  202. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  203. Jumping S: 2/13, 46.5 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  204. SA3: Diskvalifikován

  205. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  206. Agility SA sobota: 4/21, 47.85 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  207. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  208. Jumping SA neděle: 7/21, 49.8 s, 2.8 tr. b., 4.02 m/s

  209. Jumping SA sobota: 6/21, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  210. Zkoušky SA3 neděle: 1/8, 60.83 s, 17.83 tr. b., 3.45 m/s

  211. Zkoušky SA3 sobota: 6/9, 60.44 s, 12.44 tr. b., 3.52 m/s

  212. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  213. II. zkouška SA3: 6/13, 46.1 s, 5.1 tr. b., 3.73 m/s

  214. I. zkouška SA3: 8/13, 45.98 s, 13.98 tr. b., 3.44 m/s

  215. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  216. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  217. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  218. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  219. Agility klubů S: 4/20, 49.11 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  220. Jumping S: Diskvalifikován

  221. Zkouška SA3: 3/9, 50.1 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  222. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  223. Druhá zkouška SA3: 2/11, 55.69 s, 7.69 tr. b., 3.65 m/s

  224. První zkouška SA3: 5/11, 56.81 s, 9.81 tr. b., 3.49 m/s

  225. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  226. 1. běh SA3: 3/9, 54.45 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  227. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  228. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  229. III. jumping S: 4/27, 41.73 s, 0.73 tr. b., 4.12 m/s

  230. II.jumping S: 5/26, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  231. I. jumping S: 5/27, 43.88 s, 2.88 tr. b., 3.97 m/s

  232. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  233. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  234. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  235. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  236. 1. zkouška SA3: 1/7, 43.49 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  237. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  238. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  239. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  240. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  241. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  242. Agility SA sobota: 8/22, 99.58 s, 48.58 tr. b., 2.2 m/s

  243. Jumping SA sobota: 9/22, 54.4 s, 15.4 tr. b., 3.25 m/s

  244. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  245. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  246. II. zkouška SA3: 4/12, 53.19 s, 5.19 tr. b., 3.61 m/s

  247. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  248. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  249. 1. zkouška SA2: 2/4, 51.01 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  250. 2. zkouška SA2: 1/4, 46.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  251. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  252. Agility 1 S: Diskvalifikován

  253. Agility 2 S: 3/13, 47.31 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  254. Jumping 1 S: 7/14, 40.04 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  255. Jumping 2 S: 7/14, 45.84 s, 8.84 tr. b., 3.62 m/s

  256. Jumping 3 S: 6/13, 40.43 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  257. Zkouška SA2: 1/6, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  258. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  259. Druhá zkouška SA2: 2/7, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  260. První zkouška SA2: 3/8, 47.79 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  261. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  262. Jumping S: 4/9, 42.11 s, 3.11 tr. b., 4.06 m/s

  263. Zkouška SA2: 1/3, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  264. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  265. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  266. Jumping 1: Diskvalifikován

  267. Jumping 2: Diskvalifikován

  268. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  269. AGILITY: 3/10, 50.42 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  270. AGILITY: 6/19, 48.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  271. JUMPING: 6/10, 44.64 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  272. JUMPING: Diskvalifikován

  273. SA1: 1/4, 39.07 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  274. SA1: 2/5, 38.72 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  275. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  276. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  277. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  278. 3. běh SA1: Diskvalifikován

  279. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  280. Druhá zkouška SA1: 1/3, 36.53 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  281. První zkouška SA1: 1/3, 30.44 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  282. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  283. 1.kvalifikace: 21/25, 44.89 s, 17.89 tr. b., 3.34 m/s

  284. 2.kvalifikace: 15/25, 44.52 s, 12.52 tr. b., 3.39 m/s

  285. 3.kvalifikace: 13/25, 34.54 s, 3.54 tr. b., 3.68 m/s