Cz En

012418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Zelinková, KK Prostějov

    Člen KA

Pes

  1. Tabi, Kříženec

Výsledky

  1. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské trojzkoušky, 05. 06. 2021

  2. Agility Trial I: 2/4, 49.82 s, 2.82 tr. b., 3.57 m/s

  3. Agility Trial II: 1/4, 52.42 s, 6.42 tr. b., 3.28 m/s

  4. Agility Trial III: 1/4, 58.93 s, 8.93 tr. b., 3.19 m/s

  5. Mladeč- Nové Zámky - Litovelské dvojzkoušky, 04. 06. 2021

  6. Agility Trial II: 2/3, 50.68 s, 0.68 tr. b., 3.73 m/s

  7. Aility Trial I: 2/3, 47.56 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  8. Horka nad Moravou - Havliczech XXII., 05. 12. 2020

  9. Zk. 1: 3/4, 51.61 s, 10.61 tr. b., 3.14 m/s

  10. Zk. 2: 1/4, 48.16 s, 0.16 tr. b., 3.55 m/s

  11. Zk. 3: Diskvalifikován

  12. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  13. 1. zkouška MA2: 2/10, 50.16 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  14. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  15. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  16. Jumping I. A2 + A3: 3/4, 42.62 s, 0.62 tr. b., 3.94 m/s

  17. Jumping II. A2 + A3: Diskvalifikován

  18. Šumperk - Havliczech XXIV. - Rozjezdy pro hvězdy, 10. 07. 2020

  19. JUMPING I. A2 + A3: 5/9, 47.51 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  20. JUMPING II. A2 + A3: 4/9, 54.77 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  21. Mladeč - Nové Zámky - Letní zkoušky, 05. 07. 2020

  22. ZkA I Agility: 2/5, 52.71 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  23. ZkA II Agility: 1/5, 50.39 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  24. ZkA III Agility: 1/5, 53.26 s, 1.26 tr. b., 3.12 m/s

  25. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  26. Jumping Final: Diskvalifikován

  27. Jumping Open I: Diskvalifikován

  28. Jumping Open II: 11/17, 42.75 s, 18.75 tr. b., 3.42 m/s

  29. Jumping Open III: 4/16, 36.86 s, 2.86 tr. b., 3.96 m/s

  30. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  31. ZkA I: Diskvalifikován

  32. ZkA II: Diskvalifikován

  33. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  34. 1. Jumping M: 6/16, 43.99 s, 1.99 tr. b., 3.82 m/s

  35. 2. Jumping M: 7/16, 48.61 s, 10.61 tr. b., 3.56 m/s

  36. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  37. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  38. Agility Trial I: Diskvalifikován

  39. Agility Trial II: 1/4, 56.04 s, 2.04 tr. b., 3.37 m/s

  40. Jumping Trial I: 1/4, 51.25 s, 3.25 tr. b., 3.49 m/s

  41. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  42. Agility Trial I: Diskvalifikován

  43. Agility Trial II: Diskvalifikován

  44. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  45. TRIAL II. MA1: 2/4, 43.18 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  46. TRIAL I. MA1: 3/4, 48.74 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  47. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  48. Agility: Diskvalifikován

  49. Agility Trial: Diskvalifikován

  50. Agility Trial II: Diskvalifikován

  51. Agility Trial III: 2/8, 54.84 s, 0.0 tr. b., 3.37 m/s

  52. Jumping: Diskvalifikován

  53. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  54. Agility Basic M MA1: 7/11, 26.8 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  55. Agility I M M: 8/32, 60.76 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  56. Jumping Basic M MA1: 9/11, 23.77 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  57. Jumping I M M: Diskvalifikován

  58. Tuneliáda M M: 21/31, 27.38 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  59. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  60. Agility Trial I: Diskvalifikován

  61. Agility Trial II: 1/11, 52.42 s, 0.42 tr. b., 3.11 m/s

  62. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  63. Agility Trial I: Diskvalifikován

  64. Agility Trial II: Diskvalifikován

  65. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  66. Jumping I: 10/19, 49.16 s, 16.59 tr. b., 3.66 m/s

  67. Jumping II: Diskvalifikován

  68. Jumping III: 9/19, 38.51 s, 5.43 tr. b., 4.23 m/s

  69. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  70. Agility M: Diskvalifikován

  71. Jumping M: 10/19, 43.61 s, 13.61 tr. b., 3.58 m/s

  72. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  73. Prostějov - Faktor strachu aneb horká letní 4tečka, 26. 08. 2018

  74. Agility Trial I: Diskvalifikován

  75. Agility Trial II: 1/4, 39.38 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  76. Agility Trial III: 1/4, 45.78 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  77. Agility Trial IV: Diskvalifikován

  78. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  79. 1. Zkouška MA1: 2/2, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  80. 2. Zkouška MA1: 2/2, 42.31 s, 10.0 tr. b., 3.47 m/s

  81. 3. Zkouška MA1: 1/2, 44.69 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  82. Brno - Brněnský Drak, 15. 07. 2018

  83. Agility Medium: Diskvalifikován

  84. Jumping Medium: Diskvalifikován

  85. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  86. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  87. CURRICULUM M: 11/25, 41.12 s, 2.12 tr. b., 4.79 m/s

  88. TRIAL II. MA1: Diskvalifikován