Cz En

015318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Sommerová, Agility Hloubětín

    Člen KA

Pes

  1. Coraline Zapa Moravia, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: 2/81, 32.02 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  7. II. zkouška SA2: 9/18, 56.65 s, 12.65 tr. b., 3.2 m/s

  8. I. zkouška SA2: 1/18, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  9. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  10. Czech Imp Jump: 1/21, 19.96 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  11. Jumping 1: 10/21, 30.03 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  12. Jumping 2: 1/21, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  13. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  14. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  15. Jumping 1: 7/27, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  16. Jumping 2: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  18. Czech Imp Jump: 1/30, 17.5 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  19. Jumping 1: 1/31, 23.7 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  20. Jumping 2: 19/31, 24.62 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  21. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  22. Czech Imp Jump: 2/31, 18.16 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  23. Jumping 1: 1/32, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  24. Jumping 2: 1/31, 23.9 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  25. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  26. AGILITY: 1/19, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  27. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  28. 1.kvalifikace: 14/25, 31.65 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  29. 2.kvalifikace: 1/25, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  30. 3.kvalifikace: 1/25, 23.45 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  31. Východočeské finále: 1/12, 27.23 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  32. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  33. 1. Zk SA2: Diskvalifikován

  34. 2. Zk SA2: Diskvalifikován

  35. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  36. Zkouška 1 SA2: 7/14, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  37. Zkouška 2 SA2: 1/14, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  38. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  39. AGILITY: 8/23, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  40. JUMPING: 1/22, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  41. SA2: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  43. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  44. I. zkouška SA2: Diskvalifikován