Cz En

015318

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Sommerová

    Člen KA

Pes

  1. Coraline Zapa Moravia, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  2. Agility II S: 1/43, 34.0 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  3. Agility I S: 6/51, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  4. Jumping III S: 1/43, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  5. Jumping II S: 1/43, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  6. Jumping I S: 3/42, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  7. Jumping IV pudlové S: 8/15, 32.09 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  9. Agility Individual: 18/67, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  10. Agility Squads as Individual: 32/69, 48.56 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  11. Jumping Individual: 14/68, 30.89 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: 53/68, 33.52 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  13. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  14. 1. Jumping A2/A3: 1/9, 24.98 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  15. 2. Jumping A2/A3: 1/9, 29.49 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  16. 3. jumping A2/A3: 1/9, 30.28 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  17. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  18. I. agility S: 24/65, 47.9 s, 15.0 tr. b., 4.3 m/s

  19. II. agility S: Diskvalifikován

  20. II. jumping S: 6/63, 32.9 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  21. I. jumping S: 3/64, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  22. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  23. Agility 1 S: 2/18, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  24. Agility 2 S: 8/18, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  25. Finále S: 1/12, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  26. Jumping 1 S: 8/18, 34.1 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  27. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  28. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  29. Czech Imp Jump: 13/24, 26.71 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  30. Jumping 1: 3/24, 37.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  31. Jumping 2: 3/24, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  32. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  33. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  34. Jumping 1 - Small: 13/29, 31.87 s, 5.0 tr. b., 6.53 m/s

  35. Jumping 2 - Small: 4/29, 26.11 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  36. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  37. Batmanův jumping S: 6/12, 27.33 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  38. Jumping superhrdinů S: 2/12, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  39. Kapitánský jumping S: 2/12, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  40. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  41. Zkouška II SA3: 1/8, 37.76 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  42. Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  43. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  44. Agility S: 1/13, 31.64 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  45. Jumping S: Diskvalifikován

  46. Zkouska SA3: 1/5, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  47. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  48. Agility Open: Diskvalifikován

  49. Agility Squads as Individual: 36/71, 42.96 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  50. Jumping Open: Diskvalifikován

  51. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  52. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  53. 1. běh SA3: 1/8, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  54. 2. běh SA3: 5/8, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  55. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  56. Jumping 1 - S: 1/13, 33.69 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  57. Jumping 2 - S: 7/13, 32.9 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  58. Jumping 3 - S: 1/13, 27.94 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  59. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  60. Ne. - Agility II. S: 3/54, 38.69 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  61. Ne. - Jumping II. S: 3/56, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  62. So. - Agility I. S: 14/59, 40.35 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  63. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  64. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  65. QA4 Agility: 15/36, 40.91 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  66. QA5 Agility: 15/36, 37.43 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  67. QA6 Agility: Diskvalifikován

  68. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  69. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  70. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  71. Zkouška SA2 I: 1/2, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  72. Zkouška SA2 II: 1/2, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  73. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  74. QA1 agility: 22/48, 39.37 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  75. QA2 agility: Diskvalifikován

  76. QA3 agility: Diskvalifikován

  77. QJ1 jumping: 16/48, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  78. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  79. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  80. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  81. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  82. Zkouška I. SA2: 1/8, 36.99 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  83. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  84. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  85. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  86. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  87. Agility I: Diskvalifikován

  88. Agility II: Diskvalifikován

  89. Jumping I: 2/81, 32.02 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  90. Jumping II: Diskvalifikován

  91. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  92. II. zkouška SA2: 9/18, 56.65 s, 12.65 tr. b., 3.2 m/s

  93. I. zkouška SA2: 1/18, 35.09 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  94. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  95. Czech Imp Jump: 1/21, 19.96 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  96. Jumping 1: 10/21, 30.03 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  97. Jumping 2: 1/21, 29.83 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  98. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  99. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  100. Jumping 1: 7/27, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  101. Jumping 2: Diskvalifikován

  102. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  103. Czech Imp Jump: 1/30, 17.5 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  104. Jumping 1: 1/31, 23.7 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  105. Jumping 2: 19/31, 24.62 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  106. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  107. Czech Imp Jump: 2/31, 18.16 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  108. Jumping 1: 1/32, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  109. Jumping 2: 1/31, 23.9 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  110. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  111. AGILITY: 1/19, 37.08 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  112. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  113. 1.kvalifikace: 14/25, 31.65 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  114. 2.kvalifikace: 1/25, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  115. 3.kvalifikace: 1/25, 23.45 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  116. Východočeské finále: 1/12, 27.23 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  117. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  118. 1. Zk SA2: Diskvalifikován

  119. 2. Zk SA2: Diskvalifikován

  120. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  121. Zkouška 1 SA2: 7/14, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  122. Zkouška 2 SA2: 1/14, 34.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  123. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  124. AGILITY: 8/23, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  125. JUMPING: 1/22, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  126. SA2: Diskvalifikován

  127. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  128. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  129. I. zkouška SA2: Diskvalifikován