Cz En

019218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marta Gregorová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Agáta Vyhlídka Hedvika, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  2. Agility M: Diskvalifikován

  3. Jumping M: 7/27, 32.89 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  4. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  5. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  6. III. jumping M: 6/29, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  7. II. jumping M: 2/29, 31.44 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  8. I. jumping M: 13/29, 34.3 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  9. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  10. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. I. zkouška MA3: 1/12, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  12. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  13. A3 II M: Diskvalifikován

  14. A3 I M: 6/9, 44.73 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  15. Senioři I M: Diskvalifikován

  16. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  17. III. zkouška MA3: 3/6, 32.78 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  18. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. I. zkouška MA3: 1/6, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  20. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  21. A3 II M: 1/4, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  22. A3 I M: 3/4, 46.02 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  23. Senioři I M: Diskvalifikován

  24. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  25. 1. Zkouška MA3: 4/8, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  26. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  27. 3. Jumping MA3: 1/7, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  28. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  29. Agility jednotlivci M: 8/11, 45.1 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  30. Jumping jednotlivci M: 1/11, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  31. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  32. MA3 I: Diskvalifikován

  33. MA3 II: 3/4, 44.98 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  34. Senioři M: Diskvalifikován

  35. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  36. Batmanův jumping M: 3/18, 30.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  37. Jumping superhrdinů M: 3/18, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  38. Kapitánský jumping M: 5/18, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  39. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  40. Batmanova zkouška MA3: 1/5, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  41. Supermanova zkouška MA3: 2/5, 44.85 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  42. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  43. Neděle Agility MA: 1/20, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  44. Neděle Jumping MA: 4/20, 32.52 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  45. Neděle Zkouška MA3: 2/10, 44.36 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  46. Sobota Agility MA: 5/21, 41.2 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  47. Sobota Jumping MA: Diskvalifikován

  48. Sobota zkouška MA3: 5/11, 49.06 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  49. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  50. Agility Open: Diskvalifikován

  51. Agility Squads as Individual: 17/69, 49.61 s, 3.61 tr. b., 3.75 m/s

  52. Jumping Open: 44/69, 45.42 s, 18.42 tr. b., 3.65 m/s

  53. Jumping Squads as Individual: 27/69, 56.08 s, 25.08 tr. b., 3.71 m/s

  54. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  55. Jelenův Jumping M: 4/22, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  56. PhysioDOG Agility M: 11/22, 44.75 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  57. Zkouška MA2: 1/7, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  58. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  59. Agility Open M: 10/25, 44.77 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  60. Jumping Open M: 8/23, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  61. ZkA. MA2: Diskvalifikován

  62. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  63. 1. běh MA2: 1/10, 47.0 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  64. 2. běh MA2 : Diskvalifikován

  65. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  66. II. zkouška MA2: 2/5, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  67. I. zkouška MA2: 1/5, 40.85 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  68. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  69. 1.zkouška: Diskvalifikován

  70. 2.zkouška: 1/7, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  71. Jumping Light: 2/9, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  72. Jumping Standard: Diskvalifikován

  73. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  74. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  75. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  76. So. - Agility I. M: 6/53, 47.1 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  77. So. - Jumping I. M: 10/52, 38.69 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  78. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  79. Zk MA2 I.: 1/4, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  80. Zk MA2 II.: 1/4, 39.37 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  81. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  82. MA2: 1/5, 41.28 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  83. MA2-2: Diskvalifikován

  84. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  85. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  86. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  87. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  88. Neděle Jumping M: 1/14, 32.92 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  89. Neděle Zkouška II MA2: 1/5, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  90. Neděle Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  91. Sobota Jumping MA: Diskvalifikován

  92. Sobota Zkouška II MA2: 1/5, 36.32 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  93. Sobota Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  94. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  95. Zkouška 1 MA2: 2/12, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  96. Zkouška 2 MA2: 8/12, 39.55 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  97. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  98. Agility Finále: 2/8, 39.77 s, 1.77 tr. b., 4.58 m/s

  99. Agility I.: 13/23, 51.09 s, 9.09 tr. b., 4.21 m/s

  100. Agility II.: Diskvalifikován

  101. Agility III.: 2/22, 48.67 s, 1.67 tr. b., 4.5 m/s

  102. Jumping I.: 11/23, 46.82 s, 12.82 tr. b., 3.72 m/s

  103. Jumping II.: 7/23, 45.0 s, 8.0 tr. b., 4.27 m/s

  104. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  105. AGILITY M: Diskvalifikován

  106. JUMPING M: Diskvalifikován

  107. ZKOUŠKA MA2: 3/6, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  108. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  109. Zkouska MA2 1: Diskvalifikován

  110. Zkouska MA2 2: 1/7, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  111. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  112. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  113. Jumping2 M: Diskvalifikován

  114. Zkouška MA2: 1/3, 37.34 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  115. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  116. Agility Challenge M MA2: 9/19, 48.1 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  117. Agility I M M: Diskvalifikován

  118. Jumping Challenge M MA2: Diskvalifikován

  119. Jumping I M M: 8/31, 45.13 s, 1.13 tr. b., 3.94 m/s

  120. Tuneliáda M M: 13/31, 22.83 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  121. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  122. Zkouška MA2 I: 1/2, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  123. Zkouška MA2 II: 2/2, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  124. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  125. 1. Zkouška MA2: 1/3, 39.04 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  126. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  127. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  128. Jumping M: 2/8, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  129. MA2: 1/1, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  130. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  131. Agility 1: 8/29, 51.94 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  132. Agility 2: Diskvalifikován

  133. Jumping 1: Diskvalifikován

  134. Jumping 2: Diskvalifikován

  135. Zkouška: Diskvalifikován

  136. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  137. 1. Zkouška MA2: 1/7, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  138. 2. Zkouška MA2: 1/7, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  139. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  140. Zkouška MA2 I: 3/4, 39.9 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  141. Zkouška MA2 II: 2/4, 45.3 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  142. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  143. Agility: 5/25, 52.14 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  144. Jumping: Diskvalifikován

  145. Zkouška: 2/9, 46.2 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  146. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  147. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  148. Jumping 1: Diskvalifikován

  149. Jumping 2: Diskvalifikován

  150. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  151. II. zkouška MA2: 1/7, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  152. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  153. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  154. Agility klubů M: Diskvalifikován

  155. Jumping M: Diskvalifikován

  156. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  157. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  158. Agility: 7/23, 43.46 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  159. Jumping: 10/23, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  160. Zkouška: Diskvalifikován

  161. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  162. 1. Běh MA2: 4/8, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  163. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  164. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  165. III. jumping M: Diskvalifikován

  166. II.jumping M: 10/24, 41.63 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  167. I. jumping M: Diskvalifikován

  168. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  169. II.zkouška MA2: 1/11, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  170. I. zkouška MA2: 4/11, 39.49 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  171. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  172. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  173. 2. zkouška MA2: 2/4, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  174. Heroutice u Neveklova - 11. VÁNOČNÍ DÁREK, 08. 12. 2018

  175. Agility M: Diskvalifikován

  176. Jumping M: Diskvalifikován

  177. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  178. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  179. Jumping DUO M: 1/9, 40.81 s, 3.81 tr. b., 4.07 m/s

  180. Jumping Open M: Diskvalifikován

  181. zkouška jumping J1 MA2: Diskvalifikován

  182. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  183. 1MJ2: Diskvalifikován

  184. 2MJ2: 1/2, 33.0 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  185. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  186. Jumping hra M: Diskvalifikován

  187. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  188. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  189. MA2 1: Diskvalifikován

  190. MA2 2: 1/8, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  191. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  192. AGILITY: Diskvalifikován

  193. JUMPING: 8/17, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  194. MA2: 2/4, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  195. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  196. 1. běh MA2: 3/8, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  197. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  198. 3. běh MA2: 1/8, 43.1 s, 1.1 tr. b., 3.83 m/s

  199. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  200. Druhý běh MA2: 1/5, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  201. První běh MA2: Diskvalifikován

  202. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  203. Agility M: Diskvalifikován

  204. Jumping M: Diskvalifikován

  205. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  206. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  207. Agility M: Diskvalifikován

  208. Jumping M: 6/19, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  209. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  210. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  211. A2 MA2: Diskvalifikován

  212. Agility M: Diskvalifikován

  213. Jumping M: Diskvalifikován

  214. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  215. A2 - druhá zkouška MA2: Diskvalifikován

  216. A2 - první zkouška MA2: 2/5, 37.25 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  217. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  218. 1. běh MA2: 4/6, 45.09 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  219. 2. běh MA2: Diskvalifikován

  220. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  221. Zkouška II. MA1: 1/6, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  222. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  223. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  224. II. zkouška MA1: 1/5, 29.78 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  225. I. zkouška MA1: 2/5, 42.56 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  226. jumping MA1: 1/4, 28.11 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  227. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  228. 1. Zk MA1: 1/4, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  229. 2. Zk MA1: 2/4, 38.59 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  230. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  231. 1. BĚH MA1: 2/11, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  232. 2. BĚH MA1: 3/11, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  233. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  234. A1 - 1. MA1: 2/9, 38.13 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  235. A1 - 2. MA1: Diskvalifikován

  236. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  237. MA1 - 1. MA1: 3/6, 38.0 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  238. MA1 - 2. MA1: 2/5, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  239. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  240. Nedele MA1 1: Diskvalifikován

  241. Nedele MA1 2: 1/2, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  242. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  243. 1.zkouška MA1: 1/4, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  244. 2.zkouška MA1: 1/4, 32.9 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  245. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  246. 1.běh MA1: Diskvalifikován

  247. 2. běh MA1: 1/7, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  248. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  249. 1. zkouška MA1: 1/6, 37.01 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  250. 2. zkouška MA1: 3/6, 36.04 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  251. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  252. Agility A0 MA1: 2/6, 24.97 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  253. Jumping A0 MA1: 3/6, 23.72 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  254. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  255. Agility A0 MA1: 1/2, 26.82 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  256. Jumping A0 MA1: Diskvalifikován