Cz En

021218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Grygarová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Escape to Dream Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  2. Agility Large: Diskvalifikován

  3. Jumping Large: 11/28, 29.52 s, 10.0 tr. b., 5.49 m/s

  4. Zkouška LA3: 5/12, 39.07 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  5. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  6. Agility Light - Časopis Psí Sporty ML: 4/14, 28.08 s, 5.0 tr. b., 5.88 m/s

  7. Agility Spokojenypes.cz ML: 7/14, 40.38 s, 10.0 tr. b., 5.45 m/s

  8. Jelení Jumping ML: Diskvalifikován

  9. Jumping Short ML Jacob & Joseph: 1/14, 21.16 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  10. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  11. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  12. První zkouška: Diskvalifikován

  13. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  14. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: Diskvalifikován

  15. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  16. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 16/45, 33.82 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  17. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  18. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 11/44, 35.1 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  19. Ratenice - "Large speciál" 2. ročník, 15. 08. 2020

  20. Finále Agility: Diskvalifikován

  21. Jumping 1: 1/53, 31.58 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  22. Jumping 2: 2/53, 34.14 s, 0.0 tr. b., 6.44 m/s

  23. Jumping 3: Diskvalifikován

  24. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  25. 1. Jumping L: 1/21, 21.89 s, 0.0 tr. b., 6.76 m/s

  26. 1. Zkouška LA3: 2/11, 39.41 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  27. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  28. 2. Zkouška LA3: 2/11, 39.88 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  29. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  30. II. zkouška A3 ML: 2/4, 33.54 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  31. I. zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  32. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 06. 2020

  33. Jumping L: 5/33, 28.18 s, 5.0 tr. b., 6.49 m/s

  34. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  35. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  36. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  37. II. Zk MLA3: Diskvalifikován

  38. I. Zk MLA3: 1/3, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  39. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  40. Agility Trial I: 1/4, 33.04 s, 5.0 tr. b., 6.17 m/s

  41. Agility Trial II: Diskvalifikován

  42. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  43. III. jumping L: Diskvalifikován

  44. II. jumping L: 4/30, 33.37 s, 10.0 tr. b., 5.99 m/s

  45. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  46. I. jumping L: 2/30, 29.62 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  47. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  49. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  50. První zkouška: Diskvalifikován

  51. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  52. LA2- 1 běh: Diskvalifikován

  53. LA2 - 2běh: 1/6, 33.17 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  54. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  55. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška LA2: 5/13, 30.19 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  57. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  58. Jumping : 24/34, 37.21 s, 20.0 tr. b., 4.57 m/s

  59. Zkouška I.: Diskvalifikován

  60. Zkouška II.: Diskvalifikován

  61. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  62. Zkouška1 MLA2: 1/2, 25.6 s, 0.0 tr. b., 6.52 m/s

  63. Zkouška2 MLA2: Diskvalifikován

  64. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  65. AgilityL: 10/34, 33.2 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  66. JumpingL: 1/35, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  67. ZkouškaLA2: Diskvalifikován

  68. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  69. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  70. První zkouška LA2: 1/6, 33.19 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  71. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  72. Agility L: Diskvalifikován

  73. Jumping L: 17/25, 31.76 s, 15.0 tr. b., 5.98 m/s

  74. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  76. 1. běh LA2 : Diskvalifikován

  77. 2. běh LA2 : Diskvalifikován

  78. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  79. Neděle Agility LA: 1/35, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  80. Neděle Jumping LA: Diskvalifikován

  81. Neděle Zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  83. Zk LA2 I.: Diskvalifikován

  84. Zk LA2 II.: 1/6, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  85. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  86. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  87. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  88. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 1/39, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  89. Soutěž klubů: 10/38, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  90. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  91. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  92. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  93. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA2: 3/6, 33.21 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  95. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  96. Agility Open L: 9/36, 37.38 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  97. Jumping Open L: Diskvalifikován

  98. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  99. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  100. Finále Agility: Diskvalifikován

  101. Jumping 1: 1/63, 27.53 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  102. Jumping 2: 19/62, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  103. Jumping 3: 16/60, 29.51 s, 5.0 tr. b., 6.0 m/s

  104. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  105. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  106. I. zkouška LA2: 4/7, 36.28 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  107. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  108. LA2 - I.: Diskvalifikován

  109. LA2 - II.: 1/6, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  110. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  111. Jumping 1 - L: 1/11, 32.52 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  112. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  113. Jumping 3 - L: 8/12, 24.47 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  114. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  115. Agility L: Diskvalifikován

  116. Jumping L: Diskvalifikován

  117. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  119. Zkouška LA2 I: 2/9, 38.29 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  120. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  121. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  122. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  123. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  124. So. - Agility I. L: 21/105, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  125. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  126. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  127. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  128. I. zkouška LA2: 5/13, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  129. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  130. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  132. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  133. QA4 Agility: Diskvalifikován

  134. QA5 Agility: Diskvalifikován

  135. QA6 Agility: Diskvalifikován

  136. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  137. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  138. QJ6 Jumping: 59/87, 37.77 s, 20.0 tr. b., 5.8 m/s

  139. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  140. LA2 I.: Diskvalifikován

  141. LA2 II.: Diskvalifikován

  142. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  143. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  144. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  145. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  146. QA1 agility: Diskvalifikován

  147. QA2 agility: Diskvalifikován

  148. QA3 agility: Diskvalifikován

  149. QJ1 jumping: 83/123, 35.85 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  150. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  151. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  152. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  153. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  154. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  155. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  156. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 58/175, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  157. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  158. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 74/170, 34.51 s, 15.0 tr. b., 5.8 m/s

  159. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  160. Agility I.: Diskvalifikován

  161. Agility II.: Diskvalifikován

  162. Agility III.: 13/42, 40.31 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  163. Jumping Finále: Diskvalifikován

  164. Jumping I.: 12/47, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  165. Jumping II.: 12/45, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  166. Jumping III.: 1/40, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  167. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  168. Agility II L: Diskvalifikován

  169. Agility I L: Diskvalifikován

  170. Jumping III L: 4/14, 34.2 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  171. Jumping II L: Diskvalifikován

  172. Jumping I L: Diskvalifikován

  173. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  174. Zkouška III LA2: 2/12, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  175. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  176. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  177. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  178. Agility I: Diskvalifikován

  179. Agility II: Diskvalifikován

  180. Jumping I: 73/169, 30.47 s, 10.0 tr. b., 6.01 m/s

  181. Jumping II: Diskvalifikován

  182. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  183. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  184. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  185. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  186. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  187. První zkouška LA2: 3/12, 30.79 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  188. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  189. ZkA. II. LA2: 1/17, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  190. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  191. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  192. Zkouška 3: 11/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  193. Zkouška 4: 10/16, 35.29 s, 15.0 tr. b., 5.47 m/s

  194. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  195. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  196. 2. zkouška LA2: 1/13, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  197. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  198. Jumping L: 5/26, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  199. LA2: 1/8, 34.82 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  200. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  201. Druhá zkouška LA1: 1/6, 24.59 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  202. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  203. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  204. Agility 1: Diskvalifikován

  205. Agility 2: Diskvalifikován

  206. Jumping 1: Diskvalifikován

  207. Jumping 2: Diskvalifikován

  208. Zkouška: Diskvalifikován

  209. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  210. 1. zkouška LA1: 3/8, 28.71 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  211. 2. zkouška LA1: 1/9, 25.98 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  212. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  213. Agility LA sobota: 27/70, 41.02 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  214. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  215. Jumping LA neděle: 12/70, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  216. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  217. Zkoušky LA1 neděle: 1/9, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  218. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  219. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  220. Agility: Diskvalifikován

  221. Jumping: Diskvalifikován

  222. Zkouška: 1/7, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  223. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  224. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  225. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  226. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  227. III. jumping L: Diskvalifikován

  228. II.jumping L: 25/42, 33.06 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  229. I. jumping L: Diskvalifikován

  230. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  231. II.zkouška LA1: 3/10, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  232. I. zkouška LA1: 4/10, 24.3 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  233. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  234. 1. zkouška LA1: 4/8, 36.42 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  235. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  236. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  237. Jumping DUO L: 4/11, 37.88 s, 10.88 tr. b., 4.38 m/s

  238. Jumping Open L: 1/17, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  239. zkouška jumping J1 LA1: 1/4, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  240. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  241. Jumping: 9/22, 25.88 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  242. Jumping DUO: Diskvalifikován

  243. Zkouška: Diskvalifikován

  244. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  245. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  246. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  247. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  248. Jumping: Diskvalifikován

  249. Jumping DUO: Diskvalifikován

  250. Zkouška 1.: 2/7, 21.52 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  251. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  252. Jumping: 1/24, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  253. Zkouška 1.: 2/8, 34.37 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  254. Zkouška 2.: 3/8, 30.82 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  255. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  256. Jumping L: 8/30, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  257. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  258. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  259. Druhá zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  260. Druhá zkouška sobota LA1: 6/8, 24.22 s, 10.0 tr. b., 6.15 m/s

  261. První zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  262. První zkouška sobota LA1: 4/8, 25.12 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  263. SuperG Basic agility L: Diskvalifikován

  264. SuperG Basic jumping L: 1/11, 33.91 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  265. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  266. Agility L: 4/36, 40.11 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  267. Jumping L: Diskvalifikován

  268. Super Fin J L: Diskvalifikován

  269. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  270. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  271. A1 - druhá zkouška LA1: 4/10, 24.85 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  272. A1 - první zkouška LA1: Diskvalifikován

  273. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  274. Agility L: Diskvalifikován

  275. Jumping L: Diskvalifikován

  276. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  277. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  278. Soutěž družstev: 30/52, 41.84 s, 21.84 tr. b., 3.8 m/s

  279. Soutěž dvojic: 2/50, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  280. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  281. Soutěž klubů: 13/52, 36.31 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  282. Soutěž podle plemen: Diskvalifikován

  283. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován