Cz En

021218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Aneta Grygarová, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Escape to Dream Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  2. AgilityL: 10/34, 33.2 s, 5.0 tr. b., 6.02 m/s

  3. JumpingL: 1/35, 34.97 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  4. ZkouškaLA2: Diskvalifikován

  5. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  6. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  7. První zkouška LA2: 1/6, 33.19 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  8. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  9. Agility L: Diskvalifikován

  10. Jumping L: 17/25, 31.76 s, 15.0 tr. b., 5.98 m/s

  11. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  12. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  13. 1. běh LA2 : Diskvalifikován

  14. 2. běh LA2 : Diskvalifikován

  15. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  16. Neděle Agility LA: 1/35, 31.29 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  17. Neděle Jumping LA: Diskvalifikován

  18. Neděle Zkouška LA2: Diskvalifikován

  19. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  20. Zk LA2 I.: Diskvalifikován

  21. Zk LA2 II.: 1/6, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  22. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  23. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  24. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  25. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 1/39, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  26. Soutěž klubů: 10/38, 33.5 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  27. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  28. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  29. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  30. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  31. Zkouška LA2: 3/6, 33.21 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  32. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  33. Agility Open L: 9/36, 37.38 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  34. Jumping Open L: Diskvalifikován

  35. ZkA. LA2: Diskvalifikován

  36. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  37. Finále Agility: Diskvalifikován

  38. Jumping 1: 1/63, 27.53 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  39. Jumping 2: 19/62, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  40. Jumping 3: 16/60, 29.51 s, 5.0 tr. b., 6.0 m/s

  41. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  42. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  43. I. zkouška LA2: 4/7, 36.28 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  44. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  45. LA2 - I.: Diskvalifikován

  46. LA2 - II.: 1/6, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  47. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  48. Jumping 1 - L: 1/11, 32.52 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  49. Jumping 2 - L: Diskvalifikován

  50. Jumping 3 - L: 8/12, 24.47 s, 10.0 tr. b., 5.76 m/s

  51. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  52. Agility L: Diskvalifikován

  53. Jumping L: Diskvalifikován

  54. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  55. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  56. Zkouška LA2 I: 2/9, 38.29 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  57. Zkouška LA2 II: Diskvalifikován

  58. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  59. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  60. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  61. So. - Agility I. L: 21/105, 38.58 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  62. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  63. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  64. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. I. zkouška LA2: 5/13, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  66. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  67. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  68. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  69. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  70. QA4 Agility: Diskvalifikován

  71. QA5 Agility: Diskvalifikován

  72. QA6 Agility: Diskvalifikován

  73. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  74. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  75. QJ6 Jumping: 59/87, 37.77 s, 20.0 tr. b., 5.8 m/s

  76. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  77. LA2 I.: Diskvalifikován

  78. LA2 II.: Diskvalifikován

  79. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  80. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  81. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  82. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  83. QA1 agility: Diskvalifikován

  84. QA2 agility: Diskvalifikován

  85. QA3 agility: Diskvalifikován

  86. QJ1 jumping: 83/123, 35.85 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  87. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  88. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  89. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  90. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  91. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  92. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  93. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 58/175, 34.39 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  94. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  95. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 74/170, 34.51 s, 15.0 tr. b., 5.8 m/s

  96. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  97. Agility I.: Diskvalifikován

  98. Agility II.: Diskvalifikován

  99. Agility III.: 13/42, 40.31 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  100. Jumping Finále: Diskvalifikován

  101. Jumping I.: 12/47, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  102. Jumping II.: 12/45, 39.99 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  103. Jumping III.: 1/40, 31.77 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  104. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  105. Agility II L: Diskvalifikován

  106. Agility I L: Diskvalifikován

  107. Jumping III L: 4/14, 34.2 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  108. Jumping II L: Diskvalifikován

  109. Jumping I L: Diskvalifikován

  110. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  111. Zkouška III LA2: 2/12, 36.28 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  112. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  113. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  114. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  115. Agility I: Diskvalifikován

  116. Agility II: Diskvalifikován

  117. Jumping I: 73/169, 30.47 s, 10.0 tr. b., 6.01 m/s

  118. Jumping II: Diskvalifikován

  119. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  120. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  122. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  123. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. První zkouška LA2: 3/12, 30.79 s, 5.0 tr. b., 6.07 m/s

  125. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  126. ZkA. II. LA2: 1/17, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  127. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  128. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  129. Zkouška 3: 11/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  130. Zkouška 4: 10/16, 35.29 s, 15.0 tr. b., 5.47 m/s

  131. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  132. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  133. 2. zkouška LA2: 1/13, 34.31 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  134. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  135. Jumping L: 5/26, 35.29 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  136. LA2: 1/8, 34.82 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  137. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  138. Druhá zkouška LA1: 1/6, 24.59 s, 0.0 tr. b., 6.22 m/s

  139. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  140. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  141. Agility 1: Diskvalifikován

  142. Agility 2: Diskvalifikován

  143. Jumping 1: Diskvalifikován

  144. Jumping 2: Diskvalifikován

  145. Zkouška: Diskvalifikován

  146. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  147. 1. zkouška LA1: 3/8, 28.71 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  148. 2. zkouška LA1: 1/9, 25.98 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  149. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  150. Agility LA sobota: 27/70, 41.02 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  151. Finále LA neděle: Diskvalifikován

  152. Jumping LA neděle: 12/70, 37.35 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  153. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  154. Zkoušky LA1 neděle: 1/9, 26.17 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  155. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  156. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  157. Agility: Diskvalifikován

  158. Jumping: Diskvalifikován

  159. Zkouška: 1/7, 25.8 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  160. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  161. Druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  162. První zkouška LA1: Diskvalifikován

  163. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  164. III. jumping L: Diskvalifikován

  165. II.jumping L: 25/42, 33.06 s, 10.0 tr. b., 5.44 m/s

  166. I. jumping L: Diskvalifikován

  167. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  168. II.zkouška LA1: 3/10, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  169. I. zkouška LA1: 4/10, 24.3 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  170. Řitka - Zkoušky - prosinec 2018, 07. 12. 2018

  171. 1. zkouška LA1: 4/8, 36.42 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  172. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  173. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  174. Jumping DUO L: 4/11, 37.88 s, 10.88 tr. b., 4.38 m/s

  175. Jumping Open L: 1/17, 33.64 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  176. zkouška jumping J1 LA1: 1/4, 27.1 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  177. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  178. Jumping: 9/22, 25.88 s, 5.0 tr. b., 5.87 m/s

  179. Jumping DUO: Diskvalifikován

  180. Zkouška: Diskvalifikován

  181. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  182. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  183. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  184. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  185. Jumping: Diskvalifikován

  186. Jumping DUO: Diskvalifikován

  187. Zkouška 1.: 2/7, 21.52 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  188. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  189. Jumping: 1/24, 33.48 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  190. Zkouška 1.: 2/8, 34.37 s, 15.0 tr. b., 4.57 m/s

  191. Zkouška 2.: 3/8, 30.82 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  192. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  193. Jumping L: 8/30, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  194. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  195. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  196. Druhá zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  197. Druhá zkouška sobota LA1: 6/8, 24.22 s, 10.0 tr. b., 6.15 m/s

  198. První zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  199. První zkouška sobota LA1: 4/8, 25.12 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  200. SuperG Basic agility L: Diskvalifikován

  201. SuperG Basic jumping L: 1/11, 33.91 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  202. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2018 s JK Animals, 22. 09. 2018

  203. Agility L: 4/36, 40.11 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  204. Jumping L: Diskvalifikován

  205. Super Fin J L: Diskvalifikován

  206. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  207. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  208. A1 - druhá zkouška LA1: 4/10, 24.85 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  209. A1 - první zkouška LA1: Diskvalifikován

  210. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  211. Agility L: Diskvalifikován

  212. Jumping L: Diskvalifikován

  213. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  214. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  215. Soutěž družstev: 30/52, 41.84 s, 21.84 tr. b., 3.8 m/s

  216. Soutěž dvojic: 2/50, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  217. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  218. Soutěž klubů: 13/52, 36.31 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  219. Soutěž podle plemen: Diskvalifikován

  220. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován