Cz En

091017

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Petra Pokorná, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Free Heart for Me Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  2. Jumping Open L: Diskvalifikován

  3. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  4. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  5. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  6. LA2 - I.: Diskvalifikován

  7. LA2 - II.: 5/11, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  8. LA2 - III.: 3/10, 29.16 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  9. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  10. LA2 I: Diskvalifikován

  11. LA2 I: Diskvalifikován

  12. LA2 II: Diskvalifikován

  13. LA2 II: Diskvalifikován

  14. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  15. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  16. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  17. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  18. LA2 - I.: Diskvalifikován

  19. LA2 - II.: Diskvalifikován

  20. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  21. LA2- 1 běh: Diskvalifikován

  22. LA2 - 2běh: Diskvalifikován

  23. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  24. II, zkouška A2 L: 1/18, 36.58 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  25. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  26. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  27. III. jumping L: Diskvalifikován

  28. II. jumping L: Diskvalifikován

  29. I. jumping L: Diskvalifikován

  30. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  31. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  32. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  34. 1.studenecká: Diskvalifikován

  35. 2.studenecká: Diskvalifikován

  36. 3.studenecká: Diskvalifikován

  37. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  38. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška LA2: 10/13, 37.46 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  40. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  41. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  42. II. zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  43. I. zkouška LA2: 6/11, 37.22 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  44. I. zkouška LA2 neděle: Diskvalifikován

  45. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  46. Agility Open L: Diskvalifikován

  47. Jumping Open L: Diskvalifikován

  48. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  50. Zkouška II LA2: 2/10, 33.66 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  51. Zkouška I LA2: Diskvalifikován

  52. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  53. 1. běh LA1: 7/13, 23.84 s, 5.0 tr. b., 6.17 m/s

  54. 2. běh LA1 : 1/13, 26.25 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  55. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  56. II. zkouška LA1: 1/8, 32.41 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  57. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  58. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  59. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  60. LA1- 2 běh: Diskvalifikován

  61. Horní Bukovsko - NAGIT CUP IV., 17. 08. 2019 - 18. 08. 2019

  62. Agility L sobota: Diskvalifikován

  63. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  64. Zkouška LA1 sobota: Diskvalifikován

  65. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  66. LA1 - I.: Diskvalifikován

  67. LA1 - II.: Diskvalifikován

  68. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  69. 1. běh LA1: Diskvalifikován

  70. 2. běh LA1: Diskvalifikován

  71. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  72. LA1 - I.: Diskvalifikován

  73. LA1 - II.: Diskvalifikován

  74. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  75. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  76. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  78. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  80. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  81. 1. Zkouška - LA1: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška - LA1: 2/11, 31.0 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  83. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  84. LA1 I: 2/8, 40.28 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  85. LA1 II: 1/8, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  86. LA1 III: 7/8, 35.98 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  87. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  88. Zkouška LA1 I: Diskvalifikován

  89. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  90. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  91. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  92. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  93. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  94. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): Diskvalifikován

  95. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  96. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  97. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  98. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  99. 1.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  100. 2.Zkouška LA1 : 6/10, 29.18 s, 15.0 tr. b., 5.52 m/s

  101. 3.Zkouška LA1: 1/10, 28.64 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s