Cz En

025218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Faustová, Agi Lounky

    Člen KA

Pes

  1. Dreamer Hardy Origin, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  2. Agility: 66/100, 48.11 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  3. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  4. Jumping: 31/101, 41.32 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  5. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  6. Mohelnice - Havliczech 53, 02. 09. 2022

  7. ZKOUŠKA I.: 6/17, 41.65 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  8. ZKOUŠKA II.: Diskvalifikován

  9. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  10. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška LA2: 2/9, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  12. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  13. II. zkouška A2 L: 2/6, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  14. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  15. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 13. 07. 2022

  16. 1. zkouška A2 L: 2/9, 42.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  17. 2. zkouškA A2 L: Diskvalifikován

  18. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  19. Agility 1 L: 8/84, 38.49 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  20. Agility 2 L: 20/84, 43.03 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  21. Jumping 1 L: 27/87, 38.15 s, 10.0 tr. b., 5.77 m/s

  22. Jumping 2 L: 3/79, 33.84 s, 0.0 tr. b., 6.5 m/s

  23. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  24. Agility 1 L: 47/92, 49.16 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  25. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  26. Jumping 2 L: 34/90, 44.53 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  27. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  28. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L: 36/65, 59.74 s, 21.74 tr. b., 3.68 m/s

  29. Pá. - Power & Speed (Agility A23) L: Diskvalifikován

  30. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) L: Diskvalifikován

  31. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) L: 23/75, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  32. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) L: 25/101, 38.22 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  33. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) L: 27/76, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  34. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) L: 30/106, 37.81 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  35. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  36. QA1 Agility: 52/108, 56.12 s, 16.53 tr. b., 3.92 m/s

  37. QA2 Agility: Diskvalifikován

  38. QA3 Agility: 13/66, 43.82 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  39. QJ1 Jumping: 16/109, 39.05 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  40. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  41. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  42. Roudnice nad Labem - Páteční rozjezd, 22. 04. 2022

  43. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  45. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  46. Jumping III. L: Diskvalifikován

  47. Jumping II. L: Diskvalifikován

  48. Jumping I. L: Diskvalifikován

  49. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  50. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  51. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  52. 3. Jumping L: 1/3, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  53. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  54. III. jumping: 2/26, 28.57 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  55. II. jumping: Diskvalifikován

  56. I. jumping: 3/26, 23.78 s, 0.0 tr. b., 6.14 m/s

  57. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  58. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  59. Jumping 1 - Large: 3/27, 40.49 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  60. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  61. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  62. Czech Imp Jump Large: 2/33, 24.65 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  63. Jumping 1 - Large: 12/34, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  64. Jumping 2 - Large: 2/33, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  65. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  66. Czech Imp Jump Large: 19/36, 22.74 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  67. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  68. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  69. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  70. Jumping L: Diskvalifikován

  71. Zkouška II. LA2: 2/10, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  72. Zkouška I. LA2: Diskvalifikován

  73. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  74. III. jumpng L: 7/19, 25.33 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  75. II. jumping L: 7/19, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  76. I. jumping L: 6/19, 29.18 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  77. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  78. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  79. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  80. Jumping 2 - Large: 4/48, 38.3 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  81. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  82. III. jumping L: 4/14, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  83. II. jumping L: 5/14, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  84. I. jumping L: Diskvalifikován

  85. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  86. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  87. 2.kvalifikace: 4/27, 32.01 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  88. 3.kvalifikace: 8/25, 32.03 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  89. Finále: 2/16, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  90. Studenec u Trutnova - Jumpingy na pohodu (A1 & A2+A3), 19. 09. 2021

  91. III. Jumping A2&A3: 3/11, 38.51 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  92. II. Jumping A2&A3: 6/11, 36.67 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  93. I. Jumping A2&A3: 2/11, 27.48 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  94. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  95. Jumping II L: 2/9, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  96. Jumping I L: 6/10, 40.12 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  97. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  98. 1. Jumping L: 1/18, 32.91 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  99. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  100. 3. Jumping L: 6/17, 29.49 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  101. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  102. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  103. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  104. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  105. Czech Imp Jump Large: 6/23, 23.06 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  106. Jumping 1 - Large: 11/22, 42.3 s, 7.3 tr. b., 4.28 m/s

  107. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  108. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  109. 1. Jumping L: 11/21, 24.78 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  110. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. 2. Jumping L: 10/20, 37.53 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  112. 2. Zkouška LA2: 6/9, 37.54 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  113. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  114. 1. Jumping A2/A3: 4/9, 24.2 s, 5.0 tr. b., 6.16 m/s

  115. 2. Jumping A2/A3: 1/9, 30.4 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  116. 2. zkouška: 2/5, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  117. 3. jumping A2/A3: 4/9, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  118. I. zkouška: Diskvalifikován

  119. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  120. Zkouška 1: Diskvalifikován

  121. Zkouška 2: Diskvalifikován

  122. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  123. Jumping 1 - L: 10/29, 32.94 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  124. Jumping 2 - L: 11/29, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  125. Jumping 3 - L: 9/26, 42.04 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  126. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  127. Czech Imp Jump: 3/30, 22.25 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  128. Jumping 1: Diskvalifikován

  129. Jumping 2: 16/39, 33.97 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  130. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  131. Jumping I: 13/21, 32.63 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  132. Jumping II: Diskvalifikován

  133. Jumping III: Diskvalifikován

  134. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  135. Czech Imp Jump: 9/31, 20.24 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  136. Jumping 1: Diskvalifikován

  137. Jumping 2 : Diskvalifikován

  138. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  139. Jumping : 2/34, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  140. Zkouška I.: Diskvalifikován

  141. Zkouška II.: 11/17, 30.97 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  142. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  143. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  144. Jumping 1 - Large: 8/37, 34.26 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  145. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  146. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  147. Agility LA: Diskvalifikován

  148. Jumping LA: 10/23, 36.99 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  149. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  150. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  151. Agility L: 3/27, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  152. Jumping L: 7/27, 31.08 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  153. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  154. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  155. A2 Large: Diskvalifikován

  156. A2 Large: Diskvalifikován

  157. Agility Open Large: Diskvalifikován

  158. Agility Open Large: Diskvalifikován

  159. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  160. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  161. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  162. LA1_1: 8/13, 30.13 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  163. LA1_2: 6/13, 35.89 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  164. LA1_3: 1/13, 30.53 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  165. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  166. Agility L: Diskvalifikován

  167. Jumping L: 20/37, 30.02 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  168. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  169. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  170. LA1 I: 1/8, 37.72 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  171. LA1 II: Diskvalifikován

  172. LA1 III: 2/8, 27.07 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  173. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  174. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  175. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : Diskvalifikován

  176. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  177. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 7/169, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  178. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 7/61, 27.75 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  179. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  180. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 76/175, 42.19 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  181. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 77/170, 37.46 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  182. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  183. Agility LA: 18/32, 38.56 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  184. Jumping LA: 10/32, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  185. Zkouška LA1: 2/7, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  186. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  187. Agility I.: 19/47, 47.85 s, 12.85 tr. b., 4.49 m/s

  188. Agility II.: 21/45, 44.24 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  189. Agility III.: Diskvalifikován

  190. Jumping I.: 14/47, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  191. Jumping II.: Diskvalifikován

  192. Jumping III.: Diskvalifikován

  193. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  194. 1.Zkouška LA1: 2/10, 28.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  195. 2.Zkouška LA1 : 2/10, 31.04 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  196. 3.Zkouška LA1: Diskvalifikován

  197. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  198. Agility I: Diskvalifikován

  199. Agility II: Diskvalifikován

  200. Jumping I: Diskvalifikován

  201. Jumping II: Diskvalifikován

  202. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  203. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  204. I. zkouška LA1: 8/12, 38.76 s, 25.0 tr. b., 3.92 m/s

  205. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  206. LA1 I.: Diskvalifikován

  207. LA1 II.: Diskvalifikován

  208. LA1 III.: Diskvalifikován

  209. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  210. LA1 I.: 5/17, 31.79 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  211. LA1 II.: 7/17, 40.5 s, 15.0 tr. b., 3.65 m/s

  212. LA1 III.: 4/17, 29.8 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  213. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  214. III.jumping L: Diskvalifikován

  215. II. jumping L: Diskvalifikován

  216. I. jumping L: 18/32, 41.34 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  217. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  218. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  219. 2. Zkouška LA1: 5/10, 37.09 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  220. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  221. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  222. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  223. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  224. Jumping hra L: 21/33, 30.1 s, 16.1 tr. b., 3.19 m/s

  225. Zkoušky LA1: 4/7, 35.5 s, 15.0 tr. b., 4.06 m/s

  226. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  227. 1.ZK LA1: 7/20, 44.67 s, 15.0 tr. b., 3.92 m/s

  228. 2.ZK LA1: Diskvalifikován