Cz En

030518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Milan Jirásek, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Yantanee ze Shetlandů, Sheltie

Výsledky

  1. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  2. Agility 1 M: 14/64, 40.72 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  3. Agility 2 M: 1/55, 37.39 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  4. Jumping 1 M: 3/64, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  5. Jumping 2 M: 16/62, 33.55 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  6. Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 04. 06. 2022 - 05. 06. 2022

  7. QA4 Agility: 6/44, 43.49 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  8. QA5 Agility: 15/42, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  9. QA6 Agility: 8/41, 46.64 s, 5.51 tr. b., 4.72 m/s

  10. QJ4 Jumping: 15/44, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  11. QJ5 Jumping: 5/44, 36.76 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  12. QJ6 Jumping: 14/39, 36.56 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  13. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  14. Agility "t-shock" M: 1/23, 32.77 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  15. Jumping "FIRSTANIMAL" A2,A3 M: 1/17, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  16. Zkouška "ZERO" MA3: 1/11, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  17. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  18. Agility 1 M: Diskvalifikován

  19. Agility 2 M: 22/72, 38.46 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  20. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  21. Jumping 2 M: 2/69, 36.22 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  22. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  23. Agility M: 1/17, 36.6 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  24. Jumping 2 M: 1/16, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  25. Jumping M: 1/17, 33.06 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  26. Zkouška MA3: 2/5, 39.88 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  27. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, 23. 04. 2022 - 24. 04. 2022

  28. QA1 Agility: 6/64, 44.12 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  29. QA2 Agility: Diskvalifikován

  30. QA3 Agility: 2/61, 38.75 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  31. QJ1 Jumping: 6/64, 38.59 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  32. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  33. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  34. Agility M: 1/17, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  35. Jumping M: 1/17, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  36. Zkouška MA3: 1/8, 44.87 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  37. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  38. 1. Zkouška MA3: 4/13, 38.59 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  39. 2. Zkouška MA3: 2/13, 40.47 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  40. 3. Zkouška MA3: 3/12, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  41. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  42. Jumping 1 - M: 3/12, 32.86 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  43. Jumping 2 - M: 3/12, 33.61 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  44. Jumping 3 - M: 1/12, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  45. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  46. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  48. 3. Zkouška MA3: 1/7, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  49. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  50. Zkouška MA3 I.: 1/4, 41.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  51. Zkouška MA3 II.: 1/4, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  52. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  53. 1. Zkouška MA3: 1/7, 40.93 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  54. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  55. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  56. 1. Zkouška MA3: 1/8, 38.97 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  57. 2. Zkouška MA3: 1/8, 43.66 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  58. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 20. 02. 2022

  59. Zkouška MA3 I.: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA3 II.: Diskvalifikován

  61. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 13. 02. 2022

  62. 1. Zkouška MA3: 1/9, 43.54 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  63. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  64. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  65. Sobota Jumping2+3 M: 2/16, 38.08 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  66. Sobota MA3 I.: 1/13, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  67. Sobota MA3 II.: Diskvalifikován

  68. KLADNO - Jahodová BOWLE, 27. 11. 2021 - 28. 11. 2021

  69. Agility Open M: 2/15, 41.65 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  70. Finále Agility M: 3/9, 36.54 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  71. Jumping M: 2/15, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  72. Jumping M neděle : 1/14, 36.82 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  73. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  74. Zkouška MA3 neděle : 3/7, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  75. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  76. III. jumpng M: 4/22, 22.49 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  77. III. zkouška A3 M: 1/5, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  78. II. jumping M: 2/22, 27.27 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  79. I. jumping M: 3/22, 27.17 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  80. IV. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  81. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  82. 1.kvalifikace: 2/19, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  83. 2.kvalifikace: 7/19, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  84. 3.kvalifikace: 3/19, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  85. Finále: 1/8, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  86. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  87. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: Diskvalifikován

  88. Jumping FirstAnimal M: 3/25, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  89. Zkouška A3 Josera M: 1/13, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  90. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  91. Agility M: 4/20, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  92. Jumping M: Diskvalifikován

  93. Neděle Agility M: Diskvalifikován

  94. Neděle Jumping M: 1/20, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  95. Neděle Zkouška M3: 5/6, 34.67 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  96. Zkouška MA3: 1/6, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  97. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  98. Agility Individual: 3/71, 43.39 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  99. Agility Squads as Individual: 15/73, 42.13 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  100. Jumping Individual: 4/72, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  101. Jumping Squads as Individual: 3/73, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  102. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  103. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  104. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  106. Agility 1 M: 18/61, 42.61 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  107. Agility 2 M: Diskvalifikován

  108. Jumping 1 M: 3/62, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  109. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  110. 1. Jumping M: 1/10, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  111. 1. Zkouška MA3: 1/6, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  112. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška MA3: 1/6, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  114. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  115. 1. zkouška: 2/9, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  116. 2. zkouška: Diskvalifikován

  117. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  118. 1.kvalifikace: 3/15, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  119. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  120. 3.kvalifikace: 2/15, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  121. Finále: 2/9, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  122. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  123. Agility Individual: Diskvalifikován

  124. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  125. Jumping Individual: Diskvalifikován

  126. Jumping Squads as Individual: 49/72, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  127. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  128. Agility M: 3/38, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  129. Jumping M: 2/40, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  130. Tuneliáda M: 3/37, 32.05 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  131. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  132. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 1/21, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  133. Agility Spokojenypes.cz M: 4/21, 42.6 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  134. Jelení Jumping M: 1/21, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  135. Jumping Short M Jacob & Joseph: 2/21, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  136. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  137. FINÁLE M: Diskvalifikován

  138. I. agility M: Diskvalifikován

  139. II. agility M: 2/10, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  140. I. jumping M: Diskvalifikován

  141. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  142. 1.zkouška: Diskvalifikován

  143. 2.zkouška: Diskvalifikován

  144. Jumping: 4/18, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  145. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  146. 2. zkouška: 1/5, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  147. I. zkouška: 1/5, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  148. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  149. MA3 I: Diskvalifikován

  150. MA3 II: 1/5, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  151. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  152. Zkouška 1: Diskvalifikován

  153. Zkouška 2: Diskvalifikován

  154. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  155. I. agility M: Diskvalifikován

  156. II. agility M: Diskvalifikován

  157. II. jumping M: 9/64, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  158. I. jumping M: 4/67, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  159. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  160. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  161. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  162. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  163. 1. Zkouška A3 M: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  164. 2. Zkouška A3 M: 1/13, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  165. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  166. II. zkouška MA3: 1/14, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  167. I. zkouška MA3: 1/14, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  168. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  169. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  170. Zkouška MA2 II: 1/6, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  171. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  172. MA2 - I.: Diskvalifikován

  173. MA2 - II.: 3/7, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  174. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  175. Druhá zkouška: 2/4, 26.39 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  176. První zkouška: 1/4, 29.93 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  177. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  178. Agility Spokojeného psa M: 3/19, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  179. Jacob & Joseph Jumping M: 2/18, 20.93 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  180. Jelenův Jumping M: Diskvalifikován

  181. PhysioDOG Agility M: Diskvalifikován

  182. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  183. III. jumping M: Diskvalifikován

  184. II. jumping M: Diskvalifikován

  185. I. jumping M: 1/9, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  186. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  187. Druhá zkouška: 1/7, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  188. První zkouška: Diskvalifikován

  189. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  190. 1. Zkouška MA2: 1/9, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  191. 2. Zkouška MA2: 1/9, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  192. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  193. Druhá zkouška MA1: 1/4, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  194. První zkouška MA1: 1/4, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  195. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  196. 1. Zkouška MA1: 1/5, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  197. 2. Zkouška MA1: 3/5, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  198. 3. Jumping MA1: 1/5, 23.53 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  199. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  200. MA1 - I.: 1/8, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  201. MA1 - II.: Diskvalifikován

  202. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  203. Batmanův jumping M: 1/18, 27.81 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  204. Jumping superhrdinů M: 1/18, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  205. Kapitánský jumping M: 2/18, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  206. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  207. 1.kvalifikace: 1/11, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  208. 2.kvalifikace: 3/11, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  209. 3.kvalifikace: 2/7, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  210. Východočeské finále: Diskvalifikován

  211. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  212. Zkouška II MA1: 1/7, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  213. Zkouška I MA1: 1/7, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  214. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  215. Agility M: Diskvalifikován

  216. Jumping M: 2/15, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  217. Zkouška MA1: 1/4, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  218. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  219. 1. běh MA1: 3/8, 27.63 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  220. 2. běh MA1 : 1/8, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  221. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  222. MA1 1zk: Diskvalifikován

  223. MA1 2zk: 1/6, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  224. MA1 3zk: 1/6, 29.12 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s