Cz En

030518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Milan Jirásek, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Yantanee ze Shetlandů, Sheltie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  2. 1.kvalifikace: 2/19, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  3. 2.kvalifikace: 7/19, 31.17 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  4. 3.kvalifikace: 3/19, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  5. Finále: 1/8, 33.8 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  6. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  7. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: Diskvalifikován

  8. Jumping FirstAnimal M: 3/25, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  9. Zkouška A3 Josera M: 1/13, 37.93 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  10. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  11. Agility M: 4/20, 37.33 s, 10.0 tr. b., 5.3 m/s

  12. Jumping M: Diskvalifikován

  13. Neděle Agility M: Diskvalifikován

  14. Neděle Jumping M: 1/20, 27.82 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  15. Neděle Zkouška M3: 5/6, 34.67 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  16. Zkouška MA3: 1/6, 35.6 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  17. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  18. Agility Individual: 3/71, 43.39 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  19. Agility Squads as Individual: 15/73, 42.13 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  20. Jumping Individual: 4/72, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  21. Jumping Squads as Individual: 3/73, 37.11 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  22. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  23. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  25. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  26. Agility 1 M: 18/61, 42.61 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  27. Agility 2 M: Diskvalifikován

  28. Jumping 1 M: 3/62, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  29. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  30. 1. Jumping M: 1/10, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  31. 1. Zkouška MA3: 1/6, 38.7 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  32. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  33. 2. Zkouška MA3: 1/6, 37.78 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  34. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  35. 1. zkouška: 2/9, 34.53 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  36. 2. zkouška: Diskvalifikován

  37. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  38. 1.kvalifikace: 3/15, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  39. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  40. 3.kvalifikace: 2/15, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  41. Finále: 2/9, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  42. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  43. Agility Individual: Diskvalifikován

  44. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  45. Jumping Individual: Diskvalifikován

  46. Jumping Squads as Individual: 49/72, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  47. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  48. Agility M: 3/38, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  49. Jumping M: 2/40, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  50. Tuneliáda M: 3/37, 32.05 s, 0.0 tr. b., 6.24 m/s

  51. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  52. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 1/21, 31.96 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  53. Agility Spokojenypes.cz M: 4/21, 42.6 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  54. Jelení Jumping M: 1/21, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  55. Jumping Short M Jacob & Joseph: 2/21, 22.93 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  56. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  57. FINÁLE M: Diskvalifikován

  58. I. agility M: Diskvalifikován

  59. II. agility M: 2/10, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  60. I. jumping M: Diskvalifikován

  61. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  62. 1.zkouška: Diskvalifikován

  63. 2.zkouška: Diskvalifikován

  64. Jumping: 4/18, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  65. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  66. 2. zkouška: 1/5, 31.98 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  67. I. zkouška: 1/5, 37.25 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  68. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  69. MA3 I: Diskvalifikován

  70. MA3 II: 1/5, 37.88 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  71. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  72. Zkouška 1: Diskvalifikován

  73. Zkouška 2: Diskvalifikován

  74. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  75. I. agility M: Diskvalifikován

  76. II. agility M: Diskvalifikován

  77. II. jumping M: 9/64, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  78. I. jumping M: 4/67, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  79. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  80. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  81. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  82. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  83. 1. Zkouška A3 M: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  84. 2. Zkouška A3 M: 1/13, 38.85 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  85. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  86. II. zkouška MA3: 1/14, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  87. I. zkouška MA3: 1/14, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  88. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  89. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  90. Zkouška MA2 II: 1/6, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  91. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  92. MA2 - I.: Diskvalifikován

  93. MA2 - II.: 3/7, 32.91 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  94. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  95. Druhá zkouška: 2/4, 26.39 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  96. První zkouška: 1/4, 29.93 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  97. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  98. Agility Spokojeného psa M: 3/19, 26.86 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  99. Jacob & Joseph Jumping M: 2/18, 20.93 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  100. Jelenův Jumping M: Diskvalifikován

  101. PhysioDOG Agility M: Diskvalifikován

  102. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  103. III. jumping M: Diskvalifikován

  104. II. jumping M: Diskvalifikován

  105. I. jumping M: 1/9, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  106. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  107. Druhá zkouška: 1/7, 37.54 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  108. První zkouška: Diskvalifikován

  109. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  110. 1. Zkouška MA2: 1/9, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  111. 2. Zkouška MA2: 1/9, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  112. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 11. 2019

  113. Druhá zkouška MA1: 1/4, 28.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  114. První zkouška MA1: 1/4, 28.45 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  115. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  116. 1. Zkouška MA1: 1/5, 30.55 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  117. 2. Zkouška MA1: 3/5, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  118. 3. Jumping MA1: 1/5, 23.53 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  119. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  120. MA1 - I.: 1/8, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  121. MA1 - II.: Diskvalifikován

  122. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  123. Batmanův jumping M: 1/18, 27.81 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  124. Jumping superhrdinů M: 1/18, 31.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  125. Kapitánský jumping M: 2/18, 33.37 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  126. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  127. 1.kvalifikace: 1/11, 30.05 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  128. 2.kvalifikace: 3/11, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  129. 3.kvalifikace: 2/7, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  130. Východočeské finále: Diskvalifikován

  131. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  132. Zkouška II MA1: 1/7, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  133. Zkouška I MA1: 1/7, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  134. Lysá nad Labem - Back to Classic vol. 1 + MR Bearded Collií 2019, 22. 09. 2019

  135. Agility M: Diskvalifikován

  136. Jumping M: 2/15, 32.35 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  137. Zkouška MA1: 1/4, 27.87 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  138. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  139. 1. běh MA1: 3/8, 27.63 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  140. 2. běh MA1 : 1/8, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  141. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  142. MA1 1zk: Diskvalifikován

  143. MA1 2zk: 1/6, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  144. MA1 3zk: 1/6, 29.12 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s