Cz En

032218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristýna Galbavá, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Garret Braveheart Fitmin, Border kolie

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  2. 1.zkouška: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška: 3/10, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  4. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  5. Agility: Diskvalifikován

  6. Jumping L2: Diskvalifikován

  7. Zkouška L2: 1/4, 36.27 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  8. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  9. 1.zkouška: Diskvalifikován

  10. 2.zkouška: 2/6, 50.66 s, 25.0 tr. b., 3.75 m/s

  11. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  12. II. zkouška: Diskvalifikován

  13. I. zkouška: 6/8, 47.36 s, 22.36 tr. b., 3.72 m/s

  14. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  15. Zkouška1 A2: Diskvalifikován

  16. Zkouška2 A2: 3/7, 35.4 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  17. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  18. 1.zkouška: 2/7, 37.46 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  19. 2.zkouška: 4/6, 32.08 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  20. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  21. 4.studenecká: Diskvalifikován

  22. 5.studenecká: 1/7, 40.5 s, 20.0 tr. b., 3.95 m/s

  23. 6.studenecká: Diskvalifikován

  24. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  25. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  26. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  27. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  28. II. zkouška: Diskvalifikován

  29. I. zkouška: 3/7, 35.86 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  30. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  31. Agility L: 1/28, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  32. Jumping L: 2/29, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  33. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  34. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  35. Agility: 4/19, 52.82 s, 17.82 tr. b., 3.62 m/s

  36. Jumping: Diskvalifikován

  37. Zkouška: 2/6, 43.28 s, 15.0 tr. b., 3.86 m/s

  38. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  39. Agility Open: Diskvalifikován

  40. Agility Zk: Diskvalifikován

  41. Jumping Open: 16/36, 34.86 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  42. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  43. AGILITY: Diskvalifikován

  44. JUMPING: 15/30, 26.48 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  45. LA2: 5/13, 45.37 s, 5.37 tr. b., 3.79 m/s

  46. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  47. Jumping So A2+3 L L: Diskvalifikován

  48. Zkouška So-1 LA2: Diskvalifikován

  49. Zkouška So-2 LA2: 2/12, 40.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  50. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  51. 1.zkouška LA2: 7/13, 37.68 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  52. 2.zkouška LA2: 6/13, 51.86 s, 16.86 tr. b., 3.66 m/s

  53. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  54. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 14/51, 46.34 s, 20.0 tr. b., 4.21 m/s

  55. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  56. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 34/169, 39.93 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  57. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 29/61, 30.37 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  58. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 23/62, 29.81 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  59. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  60. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  61. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  62. Agility Trial I: Diskvalifikován

  63. Agility Trial II: Diskvalifikován

  64. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  65. Agility I: 35/167, 51.28 s, 6.28 tr. b., 4.08 m/s

  66. Agility II: Diskvalifikován

  67. Jumping I: 99/169, 52.6 s, 25.04 tr. b., 3.48 m/s

  68. Jumping II: Diskvalifikován

  69. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  70. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  71. I. zkouška LA2: 4/14, 41.3 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  72. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  73. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  74. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  76. Agility Trial I: Diskvalifikován

  77. Agility Trial II: 3/14, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  78. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  79. 1. Zka - LA1: 10/22, 42.89 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  80. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  82. Jumping L 1: Diskvalifikován

  83. Jumping L 2: Diskvalifikován

  84. Jumping L 3: Diskvalifikován

  85. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  86. TRIAL II. LA1: 5/18, 46.66 s, 15.0 tr. b., 3.54 m/s

  87. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  88. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VII. - Trojzkoušky, 21. 10. 2018

  89. TRIAL III. LA1: 1/15, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  90. TRIAL II. LA1: 5/16, 35.82 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  91. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  92. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  93. AGILITY L: Diskvalifikován

  94. JUMPING L: 20/31, 43.98 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  95. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  96. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  97. A1 LA1: 1/4, 32.97 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  98. Agility L: Diskvalifikován

  99. Jumping L: Diskvalifikován

  100. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  101. Agility L: 19/30, 50.74 s, 16.74 tr. b., 3.74 m/s

  102. Jumping L: Diskvalifikován

  103. ZKOUŠKY LA1: 2/10, 41.26 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  104. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  105. 1. zkouška LA1: 6/12, 45.25 s, 15.0 tr. b., 3.31 m/s

  106. 2. zkouška LA1: 4/12, 30.12 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  107. 3. zkouška LA1: 1/11, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  108. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  109. AGILITY: Diskvalifikován

  110. JUMPING LA1: 2/9, 34.84 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  111. LA1: Diskvalifikován

  112. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  113. A1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  114. A1 - 2. LA1: 6/15, 40.75 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  115. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  116. Zkouška: Diskvalifikován

  117. Zkouška II: 4/13, 37.24 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  118. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  119. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  120. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován