Cz En

033418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Karasová, Agility klub Údolí

    Člen KA

Pes

  1. Applause infinities Lovelenia, Border kolie

Výsledky

  1. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  2. TRIAL I.: 4/12, 32.6 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  3. TRIAL II.: Diskvalifikován

  4. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  5. II zkouška A1 L: Diskvalifikován

  6. I zkouška A1 L: Diskvalifikován

  7. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  8. 7.studenecká: 8/11, 33.62 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  9. 8.studenecká: 6/11, 30.25 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  10. 9.studenecká: Diskvalifikován

  11. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  12. ZkA I: Diskvalifikován

  13. ZkA II: 7/22, 44.39 s, 15.0 tr. b., 3.74 m/s

  14. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  15. 1. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  16. 2. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  17. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  18. Trial I.: Diskvalifikován

  19. Trial II.: Diskvalifikován

  20. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  21. 4.studenecká: Diskvalifikován

  22. 5.studenecká: Diskvalifikován

  23. 6.studenecká: Diskvalifikován

  24. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  25. Zkouška I.: Diskvalifikován

  26. Zkouška II: Diskvalifikován

  27. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  28. ZkA I: Diskvalifikován

  29. ZkA II: Diskvalifikován

  30. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  31. Agility 1: Diskvalifikován

  32. Agility 2: Diskvalifikován

  33. Agility Trial: Diskvalifikován

  34. Jumping 1: Diskvalifikován

  35. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  36. Agility I: 13/85, 48.57 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  37. Agility II: 41/85, 46.17 s, 15.0 tr. b., 4.7 m/s

  38. Jumping I: Diskvalifikován

  39. Jumping II: Diskvalifikován

  40. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  41. Agility LA: 12/33, 39.19 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  42. Jumping L: Diskvalifikován

  43. LA 1: 3/14, 31.14 s, 5.0 tr. b., 5.78 m/s

  44. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  45. Agility Trial: Diskvalifikován

  46. Open Jumping - Zabakova cesta: 8/29, 29.47 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  47. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 3/29, 36.01 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  48. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  49. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): 17/51, 46.34 s, 25.0 tr. b., 4.21 m/s

  50. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  51. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  52. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 22/61, 33.43 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  53. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): 4/62, 28.94 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  54. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 38/175, 37.15 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  55. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  56. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  57. Agility Open: Diskvalifikován

  58. Agility Trial: Diskvalifikován

  59. Jumping Open: 16/33, 44.34 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  60. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  61. Agility LA: Diskvalifikován

  62. Jumping LA: Diskvalifikován

  63. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  64. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  65. Zkouška č.1 LA1: Diskvalifikován

  66. Zkouška č.2 LA1: Diskvalifikován

  67. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  68. Agility LA: Diskvalifikován

  69. Agility LA: Diskvalifikován

  70. Jumping LA: Diskvalifikován

  71. Jumping LA: Diskvalifikován

  72. Zkouška LA1: 4/10, 37.02 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  73. Zkouška LA1: 4/10, 37.02 s, 15.0 tr. b., 4.38 m/s

  74. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  75. Zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  76. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  77. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  78. Agility L L: 19/43, 36.51 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  79. Jumping L L: Diskvalifikován

  80. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  81. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  82. Agility Open: 18/32, 38.06 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  83. Agility Trial: Diskvalifikován

  84. Jumping Open: 10/35, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  85. Přerov- Osek nad Bečvou - Letní trojskotačení s Boudou, 11. 08. 2018

  86. 1. Zkouška LA1: 4/12, 28.16 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  87. 2. Zkouška LA1: 2/12, 29.12 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  88. 3. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  89. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  90. Agility 1: Diskvalifikován

  91. Agility 2: Diskvalifikován

  92. Agility 3: Diskvalifikován

  93. Agility Trial: Diskvalifikován

  94. Jumping 1: Diskvalifikován

  95. Jumping 2: Diskvalifikován

  96. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  97. Jumping II L: 15/30, 41.87 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  98. Jumping I. L: Diskvalifikován

  99. Zkouška LA1: Diskvalifikován