Cz En

038618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Vydrová

    Člen KA

Pes

  1. Bahira Velvet Grace, Pudl

Výsledky

  1. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  2. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  3. I. Zk SA3: 3/5, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  4. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  5. II. Zk SA3: 2/2, 46.39 s, 13.39 tr. b., 3.88 m/s

  6. I. Zk SA3: 1/2, 46.92 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  7. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  8. Jumping: 4/22, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  9. Zkouška 1: Diskvalifikován

  10. Zkouška 2: Diskvalifikován

  11. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  12. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: Diskvalifikován

  13. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  14. Jelení Jumping S: Diskvalifikován

  15. Jumping Short S Jacob & Joseph: Diskvalifikován

  16. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  17. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  18. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  19. Zkouška SA3 III: 1/15, 46.93 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  20. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  21. Jumping Open S: Diskvalifikován

  22. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  23. ZkA. SA3 II.: 4/14, 48.98 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  24. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  25. SA3 - I.: 3/7, 41.86 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  26. SA3 - II.: Diskvalifikován

  27. SA3 - III.: 4/7, 42.47 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  28. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  29. SA3 I: Diskvalifikován

  30. SA3 II: Diskvalifikován

  31. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  32. Zkouška 1: Diskvalifikován

  33. Zkouška 2: Diskvalifikován

  34. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  35. I. agility S: Diskvalifikován

  36. II. agility S: Diskvalifikován

  37. II. jumping S: Diskvalifikován

  38. I. jumping S: Diskvalifikován

  39. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  40. Jumping: Diskvalifikován

  41. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  42. 1.běh bez zón: Diskvalifikován

  43. 1.běh se zónami: 6/41, 21.83 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  44. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  45. 2.běh se zónami: 16/41, 27.97 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  46. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  47. SA3 - I.: Diskvalifikován

  48. SA3 - II.: Diskvalifikován

  49. SA3 - III.: Diskvalifikován

  50. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  51. 1. Zkouška A3 S: 7/15, 46.45 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  52. 2. Zkouška A3 S: 1/15, 42.1 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  53. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  54. Czech Imp Jump: 3/24, 24.61 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  55. Jumping 1: Diskvalifikován

  56. Jumping 2: 4/24, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  57. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  58. Zkouška SA2 I: Diskvalifikován

  59. Zkouška SA2 II: Diskvalifikován

  60. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  61. ZkA. SA2 I.: 2/9, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  62. ZkA. SA2 II.: 2/9, 36.82 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  63. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  64. SA2 - I.: Diskvalifikován

  65. SA2 - II.: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  67. Czech Imp Jump: 11/18, 25.2 s, 1.2 tr. b., 4.01 m/s

  68. Jumping 1: 6/18, 33.59 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  69. Jumping 2: Diskvalifikován

  70. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  71. III. jumping S: 7/31, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  72. II. jumping S: 6/31, 32.32 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  73. I. jumping S: Diskvalifikován

  74. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  75. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  76. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  77. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  78. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  79. První zkouška: Diskvalifikován

  80. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  81. Agility Spokojeného psa S: 5/22, 32.11 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  82. Jacob & Joseph Jumping S: 6/22, 22.94 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  83. Jelenův Jumping S: 4/22, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  84. PhysioDOG Agility S: 8/22, 55.78 s, 6.78 tr. b., 3.94 m/s

  85. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  86. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  87. Jumping 1: 6/20, 39.21 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  88. Jumping 2 : Diskvalifikován

  89. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  90. III. zkouška SA2: Diskvalifikován

  91. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  92. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  93. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  94. 1. Zkouška SA2: 3/8, 38.91 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  95. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  96. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  97. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  98. II. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  99. I. zkouška SA2: 6/10, 45.65 s, 6.65 tr. b., 3.61 m/s

  100. I. zkouška SA2 neděle: 4/8, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  101. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  102. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  103. Zkouška2 SA2: Diskvalifikován

  104. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  105. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  106. Jumping 1 - Small: 6/29, 35.14 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  107. Jumping 2 - Small: 11/29, 29.84 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  108. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  109. SA2 - I.: Diskvalifikován

  110. SA2 - II.: 4/7, 45.6 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  111. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  112. ZkA. SA2 I.: 3/7, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  113. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  114. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  115. 1.Zkouška SA2: 3/5, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  116. 2.Zkouška SA2: Diskvalifikován

  117. 3.Zkouška SA2: 3/5, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  118. Jumping S: 3/18, 31.71 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  119. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  120. Zkouška II SA2: 1/5, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  121. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  122. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  123. Zk SA2 I.: 2/5, 53.0 s, 15.0 tr. b., 3.77 m/s

  124. Zk SA2 II.: 1/5, 46.91 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  125. Dobříš - Dobříšský trojskok, 17. 08. 2019

  126. III. jumping S: Diskvalifikován

  127. II. jumping S: Diskvalifikován

  128. I. jumping S: Diskvalifikován

  129. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  130. Agility Open S: Diskvalifikován

  131. Jumping Open S: Diskvalifikován

  132. ZkA. SA2: 5/9, 47.9 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  133. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  134. Jumping S: Diskvalifikován

  135. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  136. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  137. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  138. Jumping - Small: Diskvalifikován

  139. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  140. Agility S: 1/18, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  141. Jumping S: 1/18, 28.78 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  142. Zkouška SA2: 2/7, 38.48 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  143. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  144. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  145. Ne. - Jumping II. S: 32/56, 48.54 s, 16.54 tr. b., 3.79 m/s

  146. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  147. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  148. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  149. Ne-: Diskvalifikován

  150. Ne-Agility: Diskvalifikován

  151. Ne-Jumping: 17/35, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  152. So-: Diskvalifikován

  153. So-Agility: Diskvalifikován

  154. So-Jumping: Diskvalifikován

  155. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  156. Agility I: Diskvalifikován

  157. Agility II: Diskvalifikován

  158. Jumping I: Diskvalifikován

  159. Jumping II: Diskvalifikován

  160. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  161. SA2 I.: 6/9, 34.66 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  162. SA2 II.: Diskvalifikován

  163. SA2 III.: Diskvalifikován

  164. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  165. SA2 1. SA2: 3/5, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  166. SA2 2. SA2: Diskvalifikován

  167. SA2 3. SA2: Diskvalifikován

  168. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  169. SA2 1. SA2: Diskvalifikován

  170. SA2 2. SA2: Diskvalifikován

  171. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  172. II. zkouška SA2: 6/18, 44.21 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  173. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  174. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  175. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  176. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  177. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  178. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  179. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  180. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  181. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  182. Zkoušky SA2 sobota: Diskvalifikován

  183. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  184. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  185. 2. Zka - SA1: 3/7, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  186. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  187. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  188. Jumping 1: Diskvalifikován

  189. Jumping 2: Diskvalifikován

  190. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  191. II. zkouška SA1: 5/18, 38.6 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  192. I. zkouška SA1: 2/18, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  193. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  194. 1. běh SA1: 3/8, 37.72 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  195. 1. běh SA1: 3/8, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  196. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  197. Czech Imp Jump: 4/26, 23.09 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  198. Jumping 1: Diskvalifikován

  199. Jumping 2: Diskvalifikován

  200. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  201. III. jumping S: 8/27, 43.28 s, 7.28 tr. b., 3.97 m/s

  202. II.jumping S: Diskvalifikován

  203. I. jumping S: Diskvalifikován

  204. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  205. II.zkouška SA1: 3/8, 37.74 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  206. I. zkouška SA1: 1/8, 34.37 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  207. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  208. 1. zkouška SA1: 3/8, 38.71 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  209. 2. zkouška SA1: 2/8, 39.15 s, 0.15 tr. b., 4.55 m/s

  210. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  211. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  212. I. zkouška SA1: 1/11, 37.87 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  213. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  214. Czech Imp Jump: 6/30, 21.42 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  215. Jumping 1: Diskvalifikován

  216. Jumping 2: Diskvalifikován

  217. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  218. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  219. Jumping 1: Diskvalifikován

  220. Jumping 2: Diskvalifikován

  221. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  222. 1.kvalifikace: 16/25, 34.37 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  223. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  224. 3.kvalifikace: 5/25, 26.88 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s