Cz En

043518

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Arnošt Vojíř, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. Free Spirit Bohemia Grant, Border kolie

Výsledky

  1. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  2. Agility III / L: Diskvalifikován

  3. Agility II / L: Diskvalifikován

  4. Agility I / L: 11/30, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  5. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 10. 09. 2022

  6. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. 2. Zkouška LA3: 1/6, 43.66 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  8. Kladno - Letní zkoušky + A0, 27. 08. 2022

  9. 1. Zkouška LA3: 6/7, 44.04 s, 20.0 tr. b., 4.56 m/s

  10. 2. Zkouška LA3: 1/7, 47.25 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  11. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  12. 1. Jumping L: 5/15, 26.43 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  13. 2. Jumping L: 7/15, 30.76 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  14. 3. Jumping L: Diskvalifikován

  15. 4. Jumping L: 3/15, 25.96 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  16. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  17. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška LA3: 5/14, 42.22 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  19. 3. Zkouška LA3: 3/14, 42.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  20. Ratenice - Prázdninové zkoušky I., 30. 07. 2022

  21. ZkA. II. LA3: 2/5, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  22. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  23. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  24. 1 běh LA 3: Diskvalifikován

  25. 2. běh LA 3: Diskvalifikován

  26. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  27. Agility 1 L: Diskvalifikován

  28. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  29. Čerčany - Fofr zkoušky 11, 11. 06. 2022

  30. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  31. 2.zkouška LA3: 2/10, 39.57 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  32. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  33. Agility "Simplebiotix" L: Diskvalifikován

  34. Jumping A2,A3 "Inca Collagen" L: 2/15, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  35. Zkouška "Doglover" LA3: Diskvalifikován

  36. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  37. Agility L: 9/21, 48.32 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  38. Jumping L: 9/23, 38.06 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  39. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  40. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška LA3: 4/11, 41.83 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  42. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  44. Sobota Jumping2+3 L: Diskvalifikován

  45. Sobota LA3 I: Diskvalifikován

  46. Sobota LA3 II: Diskvalifikován

  47. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  48. Czech Imp Jump Large: 9/27, 23.53 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  49. Jumping 1 - Large: Diskvalifikován

  50. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  51. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  52. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. 2. Zkouška LA3: 2/10, 39.21 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  54. 3. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  56. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  58. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  60. LA3 I: Diskvalifikován

  61. LA3 II: Diskvalifikován

  62. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  63. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. Zkouška LA3 II : Diskvalifikován

  65. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  66. 1. Zkouška LA3: 2/5, 42.61 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  67. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  69. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  70. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  71. 3. Zkouška LA3: 3/7, 46.42 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  72. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  73. 1. Zkouška LA3: 2/4, 40.66 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  74. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  76. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  77. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  79. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  80. Jumping 1 - Large: 17/36, 41.73 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  81. Jumping 2 - Large: Diskvalifikován

  82. Beroun - Sváteční zkoušky, 17. 11. 2021

  83. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Beroun - 6. Mistrovství republiky seniorů v agility, 23. 10. 2021 - 24. 10. 2021

  86. Agility L: Diskvalifikován

  87. Agility L družstva: Diskvalifikován

  88. Hra L neděle: Diskvalifikován

  89. Hra L sobota: 4/20, 17.33 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  90. Jumping L: 9/25, 32.06 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  91. Jumping L družstva: Diskvalifikován

  92. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  93. II. zkouška: 2/4, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  94. I. zkouška: Diskvalifikován

  95. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  96. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  97. 2.kvalifikace: 3/27, 30.36 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  98. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  99. Finále: 10/16, 43.81 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  100. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  101. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” L: Diskvalifikován

  102. Jumping FirstAnimal L: 9/35, 34.09 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  103. Zkouška A3 Josera L: 4/13, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  104. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  105. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  108. 1. Zkouška LA2: 2/17, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  109. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  112. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA2: 1/3, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  114. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  115. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  116. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  118. Kladno - Trojzkoušky Kladno (neděle), 25. 07. 2021

  119. 1. Zkouška LA2: 4/8, 43.62 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  120. 2. Zkouška LA2: 4/8, 33.67 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  121. 3. Zkouška LA2: 1/7, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  122. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  123. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  124. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  126. 1. Zkouška LA2: 2/5, 34.56 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  127. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  128. Jumping II L: 3/9, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  129. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  130. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  132. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  133. 1. Jumping L: 7/15, 36.09 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  134. 1. Zkouška LA2: 5/8, 32.65 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  135. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  136. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  137. Agility 1 L: 4/19, 33.33 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  138. Agility 2 L: Diskvalifikován

  139. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  140. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  141. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  143. II, zkouška A2 L: Diskvalifikován

  144. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  145. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  146. Agility L: Diskvalifikován

  147. Jumping L: Diskvalifikován

  148. Zkouška LA2: 1/6, 38.36 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  149. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  150. 1. Zkouška A2 L: 2/9, 39.87 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  151. 2. Zkouška A2 L: Diskvalifikován

  152. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  153. A2 II L: Diskvalifikován

  154. A2 I L: 4/10, 31.24 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  155. senioři L: Diskvalifikován

  156. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  157. ZkA. LA2 I.: 2/12, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  158. ZkA. LA2 II.: 1/12, 32.5 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  159. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  160. Agility L: Diskvalifikován

  161. Jumping L: Diskvalifikován

  162. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  164. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  165. Jumping 1: Diskvalifikován

  166. Jumping 2: Diskvalifikován

  167. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  168. ZkA. LA2 I.: Diskvalifikován

  169. ZkA. LA2 II.: Diskvalifikován

  170. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  171. A1 II L: 3/13, 31.76 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  172. A1 I L: Diskvalifikován

  173. Senioři I L: 1/2, 31.7 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  174. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky agility, 10. 12. 2019

  175. 1. zkouška LA1: 2/4, 28.65 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  176. 2. zkouška LA1: 1/4, 31.12 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  177. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  178. A1 II L: Diskvalifikován

  179. A1 I L: 1/14, 27.08 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  180. Senioři I L: Diskvalifikován

  181. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  182. II. zkouška LA1 neděle: Diskvalifikován

  183. I. zkouška LA1 neděle: 4/8, 30.02 s, 15.0 tr. b., 5.5 m/s

  184. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  185. Agility družstva L: Diskvalifikován

  186. Agility jednotlivci L: 1/30, 32.74 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  187. Jumping družstva L: Diskvalifikován

  188. Jumping jednotlivci L: Diskvalifikován

  189. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  190. LA1 - I.: Diskvalifikován

  191. LA1 - II.: Diskvalifikován

  192. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  193. Zkouška LA1 1: 1/5, 29.43 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  194. Zkouška LA1 2: Diskvalifikován

  195. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  196. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  197. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  198. 3.kvalifikace: 3/21, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  199. Východočeské finále: Diskvalifikován

  200. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  201. Agility L: Diskvalifikován

  202. Jumping L: Diskvalifikován

  203. Zkouška A1 L: 2/9, 23.84 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  204. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  205. Zk - LA 1 I.: Diskvalifikován

  206. Zk LA1 II.: 4/8, 34.83 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  207. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  208. 1. běh LA1: 1/13, 25.2 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  209. 2. běh LA1 : Diskvalifikován

  210. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  211. LA1- 1 běh: Diskvalifikován

  212. LA1- 2 běh: 1/5, 27.3 s, 15.0 tr. b., 5.35 m/s

  213. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  214. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  215. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  216. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  217. Jumping 1: Diskvalifikován

  218. Jumping 2: Diskvalifikován

  219. Jumping 3: Diskvalifikován

  220. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  221. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  222. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  223. Jumping - Large: 19/32, 28.58 s, 20.0 tr. b., 4.23 m/s