Cz En

045618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Králová

    Člen KA

Pes

  1. Cider Ninuland, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - Mikulášské dvojzkoušky, 05. 12. 2021

  2. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška LA3: 2/9, 32.13 s, 5.0 tr. b., 5.6 m/s

  4. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  5. Zkouška II. LA3: 2/7, 38.33 s, 10.0 tr. b., 5.74 m/s

  6. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  7. Opava - Proseccup, 14. 08. 2021

  8. Agility Brut L: Diskvalifikován

  9. Demi Z LA3: Diskvalifikován

  10. Jumping Extra Dry L: 1/30, 34.9 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  11. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  12. 1. Agility - L - J u n i o ř i: 4/18, 34.13 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  13. 2. Agility - L - J u n i o ř i: 1/18, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  14. 3. Jumping - L - J u n i o ř i: Diskvalifikován

  15. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  16. Jumping 1 - A2+A3: 1/7, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  17. Jumping 2 - A2+A3: Diskvalifikován

  18. Jumping 3 - A2+A3: Diskvalifikován

  19. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  20. A3 - Zkouška1: Diskvalifikován

  21. A3 - Zkouška 2: Diskvalifikován

  22. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  23. Agility I: Diskvalifikován

  24. Agility II: 64/99, 45.98 s, 20.0 tr. b., 4.63 m/s

  25. Jumping I: Diskvalifikován

  26. Jumping II: 42/101, 41.54 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  27. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  28. 1.zkouška: Diskvalifikován

  29. 2.zkouška: Diskvalifikován

  30. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  31. 1. Agility L Junioři: 8/20, 39.42 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  32. 2. Agility L Junioři: 1/20, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.94 m/s

  33. 3. Jumping L Junioři: 9/20, 29.68 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  34. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  35. 1. Zkouška LA3: 4/9, 32.19 s, 10.0 tr. b., 6.03 m/s

  36. 2. Zkouška LA3: 2/9, 33.9 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  37. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  38. Agility Individual: 50/106, 39.53 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  39. Agility Squads as Individual: 40/109, 40.37 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  40. Jumping Individual: 9/108, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  41. Jumping Squads as Individual: 70/108, 45.49 s, 11.49 tr. b., 4.04 m/s

  42. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 09. 2020

  43. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  44. 2. Zkouška LA3: 1/6, 36.79 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  45. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  46. Agility: 4/17, 44.4 s, 15.0 tr. b., 4.23 m/s

  47. Jumping : 4/18, 28.06 s, 10.0 tr. b., 5.56 m/s

  48. Zkoušky: Diskvalifikován

  49. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  50. Agility J Individual: Diskvalifikován

  51. Agility Squads: Diskvalifikován

  52. Jumping J Individual: 11/51, 39.83 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  53. Jumping Squads: 12/61, 35.47 s, 5.0 tr. b., 6.2 m/s

  54. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  55. 1. zkouška: Diskvalifikován

  56. 2. zkouška: 1/7, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  57. Čebín - Čebínské trojzkoušky, 01. 08. 2020

  58. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  60. 3. Zkouška LA3: 4/16, 33.27 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  61. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 26. 07. 2020

  62. 1. Jumping L: 4/21, 24.01 s, 0.0 tr. b., 6.16 m/s

  63. 1. Zkouška LA2: 5/9, 38.74 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  64. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška LA2: 1/9, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  66. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  67. Zkouška1 A2: 2/7, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  68. Zkouška2 A2: Diskvalifikován

  69. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  70. Agility I: 2/80, 41.54 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  71. Agility II: Diskvalifikován

  72. Jumping I: 56/80, 38.67 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  73. Jumping II: Diskvalifikován

  74. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  75. Agility Trial I: 1/6, 27.72 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  76. Agility Trial II: 1/6, 28.86 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  77. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  78. Agility Trial I: Diskvalifikován

  79. Agility Trial II: Diskvalifikován

  80. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  81. TRIAL I.: 8/17, 44.67 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  82. TRIAL II.: 9/17, 36.91 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  83. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  84. II, zkouška A2 L: 6/18, 42.33 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  85. I. zkouška A2 L: Diskvalifikován

  86. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  87. II. zkouška LA2: 1/15, 33.23 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  88. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Všetuly - Dvojité štěstí, 30. 11. 2019

  90. ZkA I: 1/10, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  91. ZkA II: Diskvalifikován

  92. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 23. 11. 2019

  93. ZkA I: 2/9, 31.96 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  94. ZkA II: 4/9, 35.67 s, 15.0 tr. b., 0.0 m/s

  95. ZkA III: 2/9, 34.14 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  96. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  97. Agility J: Diskvalifikován

  98. Agility Squads as Individual: 33/63, 35.49 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  99. Jumping J: Diskvalifikován

  100. Jumping Squads as Individual: 21/63, 35.88 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  101. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  102. Agility: Diskvalifikován

  103. Jumping: 2/19, 34.61 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  104. Zkouška: Diskvalifikován

  105. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  106. AGILITY: Diskvalifikován

  107. JUMPING: 2/30, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  108. LA2: 3/13, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  109. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  110. Jumping 1: Diskvalifikován

  111. Jumping 2: 21/62, 37.76 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  112. Jumping 3: 22/60, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  113. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  114. LA1_1: 1/13, 28.2 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  115. LA1_2: Diskvalifikován

  116. LA1_3: Diskvalifikován

  117. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  118. Agility Trial I: 1/14, 34.95 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  119. Agility Trial II: 1/14, 35.03 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  120. Jumping Trial I: 1/14, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  121. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  122. Junior agility LA: 1/3, 28.3 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  123. Junior jumping LA: Diskvalifikován

  124. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  125. Ne. - Mistrovství jednotlivců A1 (Agility A1): Diskvalifikován

  126. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : Diskvalifikován

  127. Pá. - Power & Speed (Agility A1): Diskvalifikován

  128. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 59/169, 41.43 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  129. Pá. - Tachyon Trophy A1 (Jumping A1): 4/61, 30.56 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  130. So. - Mistrovství jednotlivců A1 - 1. kolo (Jumping A1): Diskvalifikován

  131. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 73/175, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  132. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 81/170, 42.64 s, 15.0 tr. b., 4.69 m/s

  133. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  134. TRIAL II. LA1: 2/12, 26.99 s, 5.0 tr. b., 5.93 m/s

  135. TRIAL I. LA1: 8/12, 35.41 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  136. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  137. 1. Zkouška LA1: 2/12, 31.64 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  138. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  139. Jumping open L: Diskvalifikován

  140. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  141. Agility Trial I: Diskvalifikován

  142. Agility Trial II: Diskvalifikován