Cz En

045818

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Ďuricová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Elisabetta de Pompadour, Papillon

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  2. III. jumping S: 15/31, 36.84 s, 5.84 tr. b., 3.94 m/s

  3. II. jumping S: Diskvalifikován

  4. I. jumping S: 12/30, 41.49 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  5. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  6. II. zkouška SA2: 11/16, 52.4 s, 20.0 tr. b., 3.51 m/s

  7. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  8. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  9. Agility Spokojeného psa S: 15/22, 31.0 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  10. Jacob & Joseph Jumping S: Diskvalifikován

  11. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  12. PhysioDOG Agility S: Diskvalifikován

  13. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  14. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  15. První zkouška: Diskvalifikován

  16. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  17. Agility Open S_sobota: Diskvalifikován

  18. Jumping S_neděle: 6/14, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  19. Jumping S_sobota: Diskvalifikován

  20. SA2-neděle: Diskvalifikován

  21. SA2_sobota: Diskvalifikován

  22. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  23. 1. Zkouška SA2: 2/8, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  24. 2. Zkouška SA2: 3/8, 49.61 s, 6.61 tr. b., 3.45 m/s

  25. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  26. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  27. II. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  28. I. zkouška SA2: 1/10, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  29. I. zkouška SA2 neděle: Diskvalifikován

  30. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  31. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  32. Zkouška2 SA2: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  34. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  35. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  36. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  37. Druhá zkouška SA2: 2/8, 38.75 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  38. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  39. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  40. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  41. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  42. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  43. Druhá zkouška SA2: 1/7, 42.05 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  44. První zkouška SA2: Diskvalifikován

  45. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  46. SA2 - I.: Diskvalifikován

  47. SA2 - II.: 3/7, 46.59 s, 10.59 tr. b., 3.65 m/s

  48. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  49. SA1_1: 1/2, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  50. SA1_2: 1/2, 37.58 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  51. SA1_3: 1/2, 39.04 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  52. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  53. 1.zkouška: 1/4, 44.12 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  54. 2.zkouška: 3/4, 42.72 s, 5.72 tr. b., 3.51 m/s

  55. Jumping Light: 4/7, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  56. Jumping Standard: Diskvalifikován

  57. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  58. 1. Jumping S: 2/17, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  59. Zkouška SA1 I: 5/11, 41.93 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  60. Zkouška SA1 II: 4/11, 43.4 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  61. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  62. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  63. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  64. So. - Agility I. S: 31/59, 60.3 s, 21.3 tr. b., 3.37 m/s

  65. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  66. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  67. II. zkouška SA1: 1/3, 61.75 s, 22.75 tr. b., 2.9 m/s

  68. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  69. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  70. SA1 I: 4/8, 42.86 s, 10.0 tr. b., 3.41 m/s

  71. SA1 II: 1/8, 34.75 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  72. SA1 III: 2/8, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  73. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  74. 1.Zkouška SA1: 4/7, 34.63 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  75. 2.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  76. Jumping SA1: 3/7, 26.18 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  77. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  78. Druhá zkouška SA1: 2/6, 34.16 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  79. První zkouška SA1: 3/6, 33.9 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  80. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  81. SA1: 3/5, 37.14 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  82. SA1-2: 1/5, 39.97 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  83. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  84. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  85. Zkouška 2 SA1: 4/11, 45.42 s, 7.42 tr. b., 3.13 m/s

  86. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  87. Zkouška SA1 I: 2/5, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  88. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  89. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  90. zkouška 1 SA1: 3/10, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  91. zkouška 2 SA1: 5/10, 36.15 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  92. zkouška 3 SA1: Diskvalifikován

  93. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  94. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  95. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  96. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  97. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  98. První zkouška SA1: 1/6, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  99. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  100. Zkouška II. SA1: 9/15, 42.16 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  101. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  102. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  103. AGILITY S: 8/32, 54.17 s, 2.17 tr. b., 3.91 m/s

  104. JUMPING S: 18/33, 50.47 s, 11.47 tr. b., 3.67 m/s

  105. ZKOUŠKA SA1: 5/9, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  106. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  107. ZkA. SA1 I.: 1/5, 30.32 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  108. ZkA. SA1 II.: 3/5, 42.09 s, 16.09 tr. b., 3.47 m/s

  109. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  110. Agility I: Diskvalifikován

  111. Jumping I: Diskvalifikován

  112. Jumping II: Diskvalifikován

  113. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  114. SA1 I.: 4/9, 43.25 s, 15.0 tr. b., 3.61 m/s

  115. SA1 II.: Diskvalifikován

  116. SA1 III.: Diskvalifikován

  117. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  118. SA1 1. SA1: Diskvalifikován

  119. SA1 2. SA1: 4/6, 48.67 s, 17.67 tr. b., 3.16 m/s

  120. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  121. Jumping S: 5/13, 55.39 s, 15.39 tr. b., 3.25 m/s

  122. SA1: Diskvalifikován

  123. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  124. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  125. Zkouška SA1 II: 4/8, 51.58 s, 16.58 tr. b., 2.75 m/s

  126. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  127. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  128. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  129. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  130. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  131. Zkoušky SA1 sobota: 4/5, 49.45 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  132. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  133. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  134. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  135. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  136. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  137. I. zkouška SA1: 7/18, 40.47 s, 5.0 tr. b., 3.53 m/s

  138. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  139. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  140. Zkouška SA1 II: 1/4, 44.85 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  141. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  142. Agility klubů S: Diskvalifikován

  143. Jumping S: 8/23, 46.85 s, 10.85 tr. b., 3.61 m/s

  144. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  145. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  146. Druhá zkouška SA1: 3/5, 45.85 s, 12.85 tr. b., 3.01 m/s

  147. První zkouška SA1: Diskvalifikován