Cz En

045918

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Ďuricová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Edith de Pompadour, Papillon

Výsledky

  1. Kladno - Jack Honey Cup III., 11. 10. 2020

  2. Agility S: 9/13, 93.37 s, 44.37 tr. b., 2.2 m/s

  3. Jumping S: 9/14, 58.69 s, 13.69 tr. b., 3.41 m/s

  4. Zkouška SA1: 3/4, 80.29 s, 27.29 tr. b., 2.12 m/s

  5. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  6. Druhá zkouška: 1/2, 67.24 s, 29.24 tr. b., 2.81 m/s

  7. První zkouška: Diskvalifikován

  8. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  9. II. Zk SA1: 4/7, 83.7 s, 38.7 tr. b., 2.1 m/s

  10. I. Zk SA1: Diskvalifikován

  11. Buštěhrad - Valentýnské pohodové dvojzkoušky, 14. 02. 2020

  12. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  13. První zkouška: Diskvalifikován

  14. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  15. Zkouška SA1 I: Diskvalifikován

  16. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  17. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  18. SA1 - I.: Diskvalifikován

  19. SA1 - II.: Diskvalifikován

  20. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  21. Agility Spokojeného psa S: 17/22, 63.58 s, 35.58 tr. b., 2.45 m/s

  22. Jacob & Joseph Jumping S: 16/22, 37.44 s, 12.44 tr. b., 3.29 m/s

  23. Jelenův Jumping S: Diskvalifikován

  24. PhysioDOG Agility S: Diskvalifikován

  25. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  26. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška SA1: 4/5, 73.21 s, 25.21 tr. b., 2.16 m/s

  28. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  29. Zkouška1 SA1: Diskvalifikován

  30. Zkouška2 SA1: Diskvalifikován

  31. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  32. SA1 - I.: Diskvalifikován

  33. SA1 - II.: Diskvalifikován

  34. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  35. SA1_1: Diskvalifikován

  36. SA1_2: Diskvalifikován

  37. SA1_3: Diskvalifikován

  38. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  39. Jumping Light: Diskvalifikován

  40. Jumping Standard: Diskvalifikován

  41. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  42. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  43. I. zkouška SA1: 1/3, 83.78 s, 41.78 tr. b., 2.08 m/s

  44. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  45. AGILITY S: Diskvalifikován

  46. JUMPING S: Diskvalifikován

  47. ZKOUŠKA SA1: Diskvalifikován

  48. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  49. SA1 I.: Diskvalifikován

  50. SA1 II.: Diskvalifikován

  51. SA1 III.: Diskvalifikován

  52. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  53. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  54. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  55. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  56. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  57. Zkoušky SA1 neděle: Diskvalifikován

  58. Zkoušky SA1 sobota: 2/5, 56.12 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  59. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  60. Jumping S: Diskvalifikován

  61. Zkouška SA1: Diskvalifikován