Cz En

052618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Bednářová, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Best Fantasia Alathea, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  2. III. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  3. IV. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  4. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  5. Agility Open S: 3/30, 52.17 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  6. Jumping Open S: 4/30, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  7. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  8. II. zkouška: 4/8, 45.99 s, 1.99 tr. b., 3.83 m/s

  9. I. zkouška: Diskvalifikován

  10. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  11. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  12. 2. Zkouška SA3: 4/7, 55.92 s, 1.92 tr. b., 3.93 m/s

  13. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  14. Agility S: 6/19, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  15. Jumping S: Diskvalifikován

  16. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  17. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  18. Agility 1: 1/10, 56.82 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  19. Finále: Diskvalifikován

  20. Jumping 1: Diskvalifikován

  21. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  22. 1. zkouška: 2/7, 50.46 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  23. 2. zkouška: 3/7, 47.77 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  24. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  25. Zkouška 1: 1/3, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  26. Zkouška 2: Diskvalifikován

  27. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  28. 1.zkouška: 2/3, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  29. 2.zkouška: 1/3, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  30. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  31. Agility: Diskvalifikován

  32. Jumping S2: 2/5, 46.33 s, 3.33 tr. b., 3.71 m/s

  33. Zkouška S2: Diskvalifikován

  34. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  35. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  36. ZkA. SA2 II.: 3/7, 44.58 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  37. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 19. 09. 2020

  38. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  39. Jumping MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  40. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  41. Finále: Diskvalifikován

  42. Jumping 2: 8/19, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  43. Zkouška 2: 2/7, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  44. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  45. Agility S: 5/13, 50.46 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  46. Jumping S: 5/12, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  47. Zkouška SA2 : Diskvalifikován

  48. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  49. Zkouška 1: Diskvalifikován

  50. Zkouška 2: Diskvalifikován

  51. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  52. I. agility S: Diskvalifikován

  53. II. agility S: 6/13, 58.12 s, 10.12 tr. b., 3.61 m/s

  54. I. jumping S: Diskvalifikován

  55. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  56. dr.A2: Diskvalifikován

  57. pr.A2: 3/8, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  58. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  59. 1.zkouška: Diskvalifikován

  60. 2.zkouška: 2/8, 49.28 s, 0.28 tr. b., 4.04 m/s

  61. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  62. 2. zkouška: Diskvalifikován

  63. I. zkouška: Diskvalifikován

  64. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  65. II. zkouška: Diskvalifikován

  66. I. zkouška: 4/7, 47.03 s, 5.03 tr. b., 3.87 m/s

  67. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  68. 7.studenecká: Diskvalifikován

  69. 8.studenecká: 2/6, 51.37 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  70. 9.studenecká: 1/6, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  71. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  72. Jumping I: Diskvalifikován

  73. Jumping II: Diskvalifikován

  74. Jumping III: 10/16, 37.64 s, 6.64 tr. b., 3.64 m/s

  75. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  76. ZkA. SA2 I.: 6/7, 53.56 s, 10.56 tr. b., 3.36 m/s

  77. ZkA. SA2 II.: 4/7, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  78. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  79. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  80. 2.kvalifikace: 8/19, 41.12 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  81. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  82. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  83. Jumping MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  84. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  85. Jumping 2: Diskvalifikován

  86. Zkouška 2: 2/8, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  87. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  88. ZK1: 1/4, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  89. ZK2: Diskvalifikován

  90. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  91. II. zkouška: Diskvalifikován

  92. I. zkouška: Diskvalifikován

  93. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  94. 1.zkouška: 2/3, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  95. 2.zkouška: 2/3, 37.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  96. Jumping Light: 3/7, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  97. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  98. II. zkouška SA1: 2/6, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  99. I. zkouška SA1: 3/6, 45.16 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  100. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  101. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  102. zkouška 2 SA1: 2/10, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  103. zkouška 3 SA1: 3/10, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  104. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  105. Zkouška 1 SA1: 3/11, 39.7 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  106. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  107. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  108. AGILITY S: 19/32, 54.5 s, 7.5 tr. b., 3.89 m/s

  109. JUMPING S: Diskvalifikován

  110. ZKOUŠKA SA1: Diskvalifikován

  111. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  112. 1. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  114. Hra - tuneliáda A1 S: 2/6, 22.96 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  115. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  116. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  117. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  118. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  119. 1. Zkouška SA1: 1/2, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  120. 2. Zkouška SA1: 1/2, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  121. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  122. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  123. Jumping III S: Diskvalifikován

  124. Jumping II S: Diskvalifikován

  125. Jumping I S: Diskvalifikován

  126. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  127. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  128. 2. Zka - SA1: 1/15, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s