Cz En

052618

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Bednářová, ZKO Dolní Přím - Probluz

    Člen KA

Pes

  1. Best Fantasia Alathea, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Odpolední 2x zkoušky, 25. 07. 2022

  2. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  3. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  4. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  5. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  6. I. Zkouška SA3: 3/6, 51.29 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  7. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  8. Agility: 4/9, 60.19 s, 18.19 tr. b., 3.47 m/s

  9. Jumping: Diskvalifikován

  10. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  11. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  12. 1. Zkouška: 7/11, 62.54 s, 25.54 tr. b., 2.99 m/s

  13. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  14. Studenec - 2x2 zkoušky + 3x jumpingy, 12. 11. 2021 - 14. 11. 2021

  15. III. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  16. IV. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  17. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  18. Agility Open S: 3/30, 52.17 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  19. Jumping Open S: 4/30, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 03. 10. 2021

  21. II. zkouška: 4/8, 45.99 s, 1.99 tr. b., 3.83 m/s

  22. I. zkouška: Diskvalifikován

  23. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 26. 09. 2021

  24. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška SA3: 4/7, 55.92 s, 1.92 tr. b., 3.93 m/s

  26. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  27. Agility S: 6/19, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  28. Jumping S: Diskvalifikován

  29. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  30. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  31. Agility 1: 1/10, 56.82 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  32. Finále: Diskvalifikován

  33. Jumping 1: Diskvalifikován

  34. Pardubice - Svítkov - III. Perníčkové dvojzkoušky, 11. 09. 2021

  35. 1. zkouška: 2/7, 50.46 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  36. 2. zkouška: 3/7, 47.77 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  37. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  38. Zkouška 1: 1/3, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  39. Zkouška 2: Diskvalifikován

  40. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  41. 1.zkouška: 2/3, 45.49 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  42. 2.zkouška: 1/3, 45.94 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  43. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  44. Agility: Diskvalifikován

  45. Jumping S2: 2/5, 46.33 s, 3.33 tr. b., 3.71 m/s

  46. Zkouška S2: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  48. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  49. ZkA. SA2 II.: 3/7, 44.58 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  50. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 19. 09. 2020

  51. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  52. Jumping MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  53. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  54. Finále: Diskvalifikován

  55. Jumping 2: 8/19, 34.2 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  56. Zkouška 2: 2/7, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  57. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  58. Agility S: 5/13, 50.46 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  59. Jumping S: 5/12, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  60. Zkouška SA2 : Diskvalifikován

  61. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  62. Zkouška 1: Diskvalifikován

  63. Zkouška 2: Diskvalifikován

  64. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  65. I. agility S: Diskvalifikován

  66. II. agility S: 6/13, 58.12 s, 10.12 tr. b., 3.61 m/s

  67. I. jumping S: Diskvalifikován

  68. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  69. dr.A2: Diskvalifikován

  70. pr.A2: 3/8, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  71. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  72. 1.zkouška: Diskvalifikován

  73. 2.zkouška: 2/8, 49.28 s, 0.28 tr. b., 4.04 m/s

  74. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  75. 2. zkouška: Diskvalifikován

  76. I. zkouška: Diskvalifikován

  77. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  78. II. zkouška: Diskvalifikován

  79. I. zkouška: 4/7, 47.03 s, 5.03 tr. b., 3.87 m/s

  80. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  81. 7.studenecká: Diskvalifikován

  82. 8.studenecká: 2/6, 51.37 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  83. 9.studenecká: 1/6, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  84. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  85. Jumping I: Diskvalifikován

  86. Jumping II: Diskvalifikován

  87. Jumping III: 10/16, 37.64 s, 6.64 tr. b., 3.64 m/s

  88. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  89. ZkA. SA2 I.: 6/7, 53.56 s, 10.56 tr. b., 3.36 m/s

  90. ZkA. SA2 II.: 4/7, 41.6 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  91. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  92. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  93. 2.kvalifikace: 8/19, 41.12 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  94. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  95. Agility finále MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  96. Jumping MČR KKCHŠ: Diskvalifikován

  97. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  98. Jumping 2: Diskvalifikován

  99. Zkouška 2: 2/8, 44.05 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  100. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  101. ZK1: 1/4, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  102. ZK2: Diskvalifikován

  103. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  104. II. zkouška: Diskvalifikován

  105. I. zkouška: Diskvalifikován

  106. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  107. 1.zkouška: 2/3, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  108. 2.zkouška: 2/3, 37.79 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  109. Jumping Light: 3/7, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  110. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  111. II. zkouška SA1: 2/6, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  112. I. zkouška SA1: 3/6, 45.16 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  113. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  114. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  115. zkouška 2 SA1: 2/10, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  116. zkouška 3 SA1: 3/10, 46.66 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  117. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  118. Zkouška 1 SA1: 3/11, 39.7 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  119. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  120. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  121. AGILITY S: 19/32, 54.5 s, 7.5 tr. b., 3.89 m/s

  122. JUMPING S: Diskvalifikován

  123. ZKOUŠKA SA1: Diskvalifikován

  124. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  125. 1. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  126. 2. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  127. Hra - tuneliáda A1 S: 2/6, 22.96 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  128. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  129. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  130. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  131. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  132. 1. Zkouška SA1: 1/2, 38.71 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  133. 2. Zkouška SA1: 1/2, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  134. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  135. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  136. Jumping III S: Diskvalifikován

  137. Jumping II S: Diskvalifikován

  138. Jumping I S: Diskvalifikován

  139. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  140. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  141. 2. Zka - SA1: 1/15, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s