Cz En

060018

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Vodičková

Pes

  1. Frodo Baggins Royal Fellow, Border kolie

Výsledky

  1. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  2. 1. zkouška LA1: 3/7, 39.81 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  3. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  5. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  6. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  7. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  8. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  9. Agility Spokojenypes.cz L: Diskvalifikován

  10. Jelení Jumping Short L: 9/20, 23.33 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  11. PetExpert Jumping L: Diskvalifikován

  12. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  13. 1. Zkouška LA1: 2/10, 30.54 s, 15.0 tr. b., 5.44 m/s

  14. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  15. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  16. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  17. 2. Zkouška LA1: 4/10, 31.09 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  18. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  19. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  20. 1. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  22. Čerčany - Fofr zkoušky 4, 07. 08. 2021

  23. 1.zkouška LA1: Diskvalifikován

  24. 2.zkouška LA1: Diskvalifikován

  25. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  26. Zkouška L A1 - I.: Diskvalifikován

  27. Zkouška L A1 - II. : Diskvalifikován

  28. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  29. Zkouška LA1 I.: Diskvalifikován

  30. Zkouška LA1 II.: Diskvalifikován

  31. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  32. II. Zk LA1: Diskvalifikován

  33. I. Zk LA1: Diskvalifikován

  34. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  35. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  36. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  37. 3. Jumping L: 11/17, 34.61 s, 20.0 tr. b., 4.02 m/s

  38. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  39. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  40. 1. Zkouška LA1: 3/5, 36.22 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  41. 2. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  42. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  43. Jumping: 6/33, 29.75 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  44. Zkouška 1: 5/9, 40.0 s, 25.0 tr. b., 4.15 m/s

  45. Zkouška 2: Diskvalifikován

  46. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  47. II. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  48. I. zkouška A1 L: Diskvalifikován

  49. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  50. agility open L: Diskvalifikován

  51. Jumping open L: Diskvalifikován

  52. Zkouška A1 L: 2/9, 38.62 s, 20.0 tr. b., 4.48 m/s

  53. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  54. agility open L: Diskvalifikován

  55. Jumping open L: Diskvalifikován

  56. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  57. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  58. LA1 I: Diskvalifikován

  59. LA1 II: Diskvalifikován

  60. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  61. Open AGI L: Diskvalifikován

  62. Open JUMP L: Diskvalifikován

  63. Zkouška A1 L: Diskvalifikován

  64. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  65. A1 II L: Diskvalifikován

  66. A1 I L: Diskvalifikován

  67. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  68. Zkouška LA1 I: 4/11, 33.27 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  69. Zkouška LA1 II: Diskvalifikován

  70. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  71. A1 II L: Diskvalifikován

  72. A1 I L: Diskvalifikován